Книга по Drupal 7 «Pro Drupal 7 Development»

Для всіх тих, кого злякало слово «Windows» у одному з недавніх постів, в якому я розповідав про нову книгу з розробки для Drupal на базі Windows, поспішаю повідомити, що існує досить чудове видання «Pro Drupal 7 Development», в якому дуже детально і якісно описані базові принципи і тонкощі роботи з Drupal 7 Для всіх тих, кого злякало слово «Windows» у одному з недавніх постів, в якому я розповідав про нову книгу з розробки для Drupal на базі Windows, поспішаю повідомити, що існує досить чудове видання «Pro Drupal 7 Development», в якому дуже детально і якісно описані базові принципи і тонкощі роботи з Drupal 7. Власне, для всіх хто читав чи переглядав раніше книгу CMS Drupal 6: Pro Drupal Development дане видання буде точною копією останньої, за винятком того, що все що в ній написано тепер може бути застосовано для Drupal 7.

А написано в книзі дуже багато і дуже добре. Особисто у мене книга по шостій версії - це одна з найбільш затребуваних і корисних книг. Зміст книги «Pro Drupal 7 Development», як я вже і говорив, один в один відповідає змісту книги про шосту версію. І, зауважте, що лякає деяких слово Windows відсутній. Так. Зауважу відразу ж, для всіх, хто захоче ознайомиться з книгою, що вона англійською мовою.

Ще, думаю варто зауважити, що книга радше орієнтована на користувача (розробника), який вже має деякі знання PHP, HTML, CSS і трохи знайомий з Drupal, хоча, останнім напевно не обов'язково. Але однозначно варто сказати, що якщо ви плануєте працювати з Drupal, як контент-менеджер, або редактор сайту, то вам варто почитати іншу літературу, в якій зроблений більший упор і саме на користувача, а не розробника для Drupal 7. Особисто для мене був цікавий найбільше розділ, який присвячений створенню тем для Drupal 7, оскільки в ньому описані нові особливості тим Drupal 7. Але і для програмістів є багато цікавого по нових можливостей API, так що думаю почитати варто.

Завантажити книгу «Pro Drupal 7 Development» виключно для ознайомлення англійською мовою можна за посиланням нижче.

Завантажити книгу «Pro Drupal 7 Development» виключно для ознайомлення англійською мовою можна за посиланням нижче

PS Як завжди, думки про різне ...

Якщо ви не займаєте створення сайтів, але ви розумієте в SEO, то звичайно ж для вас будуть цікавіше матеріали про просування сайтів , Але ще жоден SEO фахівець не став гірше від того, що знає як влаштовані сайти і різні CMS.

Ну і все таки, ось ця ссилочку може стане в нагоді тим хто займається просуванням сайтів, оскільки Пошук організацій Московської області , Потрібен хоча б тому, що більшість сайтів просуваються саме по Москві і Москвою області.

Ну і якщо вже ми заговорили про організація то не менш важливим можна вважати і пошук людей з конкретного регіону, так би мовити конкретний таргетинг, припустимо Він шукає її - м.Москва , Так саме для цього і створюються сайти які забезпечені повною інформацією по об'єктах і персонам регіону і дані сайти надалі самі стають об'єктом просування.