Контрольний список SEO для написання блогу

  1. 1. Ключове слово Використовуйте в тезі заголовка та тезі H1
  2. 2. Переконайтеся, що ваша посада є істотною та унікальною
  3. 3. Використання ключового слова у посиланнях на сторінці
  4. 4. Використання ключових слів у перших 50-100 слів на сторінці
  5. 5. Ключове слово Використовуйте в URL-адресі
  6. 6. Використання посилань у повідомленні
  7. 7. Ключове слово Використовуйте в інших заголовках, списках і напівжирному шрифту / курсиві, тегах...
  8. 8. Написання мета-опису
  9. 9. Чи ви розумні?

Важливою частиною поліпшення вашого рейтингу в пошукових системах часто є написання хорошого, високоякісного вмісту для вашого сайту

Важливою частиною поліпшення вашого рейтингу в пошукових системах часто є написання хорошого, високоякісного вмісту для вашого сайту. Більш конкретно, цей зміст має бути цікавим та / або корисним. Хороший вміст пов'язується та надає спільний доступ. Отримання посилань на ваш сайт і його вміст є найважливішим чинником поліпшення позиції в результатах пошуку та збільшення пошукового трафіку.

Загальне занепокоєння, особливо серед дизайнерів і розробників, стосується потенційних етичних питань, які стосуються SEO та створення контенту виключно для роботів. Як виявилося, найкращі та найважливіші заходи SEO, які ви можете зробити, дуже прості і корисні для ваших читачів. Зрештою, Google хоче повернути результати, які людям подобаються!

Контрольний список, описаний нижче, охоплює те, що ви хочете зробити під час написання повідомлення в блозі, щоб переконатися, що Google може зрозуміти, про що ваша сторінка. Якщо ваш вміст хороший, він отримає посилання. Якщо Google зрозуміє, про що йдеться, він відображатиметься у результатах своєї теми.


Ми базувалися в цьому контрольному списку на нашому досвіді, на тому, щоб бути гідним читачам, а головне, фактори рейтингу SEOMoz Search Engine Ranking. Щороку SEOMoz опитує топ-консультантів SEO (це означає етичні!) На що найважливіші фактори ранжирування є. Використання фактори на сторінці - це чудовий спосіб дізнатися, як працювати зі своїм вмістом. Отже, без подальших труднощів - ось контрольний список.

1. Ключове слово Використовуйте в тезі заголовка та тезі H1

Якщо ви хочете, щоб люди знали, про що йде моє повідомлення в блозі, надайте йому інформативну назву. Те ж саме стосується пошукових систем, які особливо чутливі до слів на початку заголовків. Якщо ви не впевнені, що це тег заголовка, це текст, який відображається у верхній частині вікна або на вкладці веб-переглядача. Тег H1 зазвичай є тегом, який оточуватиме основну назву вашої публікації. Все хороше програмне забезпечення CMS дозволяє змінити це.

2. Переконайтеся, що ваша посада є істотною та унікальною

Ви не можете процитувати 90% статті, покласти в невеликий коментар і очікувати, що пошукові системи добре оцінюють її. Напишіть посаду, яка є продуманою і унікальною, і вона буде ранг за ключовими словами, про які ви пишете.

3. Використання ключового слова у посиланнях на сторінці

Дуже сильним показником того, що стосується вашої сторінки, є ключові слова, які пов'язані між собою. Як приклад можна побачити останні новини на CNN. Те ж саме стосується сторінок, на які ви посилаєтеся. Коли ви посилаєтеся на сторінку про "знаменитих президентів", є хороші шанси, що ви пишете про цю тему. Пошукові системи відзначають таку річ і розглядають її. Ніколи не пишіть "Натисніть тут, щоб прочитати про відомих президентів". Це неприродно для людей і пошукових систем.

4. Використання ключових слів у перших 50-100 слів на сторінці

Якщо ви не пишете для Vanity Fair або New Yorker, вступ до вашої публікації, ймовірно, буде використовуватися як сигнал про те, що ваша посада. Пошукові системи це знають і розглядають його.

5. Ключове слово Використовуйте в URL-адресі

Система керування вмістом повинна дозволяти вам керувати URL-адресою своєї публікації. Так само, як ваш заголовок, використовуйте адресу, що читається, і сигнал про те, про що ваш пост.

6. Використання посилань у повідомленні

Як згадувалося в пункті 3, посилання, які ви використовуєте, можуть бути сильним сигналом про те, чи ви пишете про певну тему або ключові слова. Те ж саме справедливо, коли йдеться про використання посилань взагалі. Якщо ви пишете корисну публікацію на певну тему, то чесно і корисно зробити це посилання на інші сторінки, які містять корисну інформацію. Незважаючи на те, що оригінальні роботи або інші "кінцеві точки зв'язку" можуть добре оцінюватися, вони не є типовими.

7. Ключове слово Використовуйте в інших заголовках, списках і напівжирному шрифту / курсиві, тегах зображення alt

Є багато інших місць, де можна включити ключові слова. Кожного разу, коли ви використовуєте щось інше, ніж звичайний старий текст абзацу, ви надаєте додатковий акцент на щось, переконайтеся, що ви є інформативними.

8. Написання мета-опису

Наявність мета-опису не дуже важливо для ранжирування, але його не можна нехтувати. Мета-опис часто використовується на сторінці результатів, як описано для пошукачів. Зробити короткими (до 150 символів) і зрозуміти і спокусливим для пошукачів натиснути на.

9. Чи ви розумні?

Ви смішні? Заглушення тих же ключових слів скрізь, де можна знайти? Перш за все, це просто не працює, і не працює з приблизно (першого) дот-ком-бульбашки. Пошукові системи шукають "начинку ключових слів" і належним чином карають. Так що пишіть для людей і використовуйте ключові слова для ясності. Пам'ятайте, що ви намагаєтеся створити для людей перше, що є великим і гідним заробляти посилання та бути спільними. Це найважливіші фактори в SEO, так що було б нерозумно і контрпродуктивно, щоб зробити ваше письмо страшне і неоптимізовані для людей.

Сподіваюся, що це корисний список. Щоб бути зрозумілим, це не є керівництвом для написання для Інтернету або навіть для написання взагалі. Я вважаю, що краще писати природно і використовувати список, подібний до цього, для форматування або незначних налаштувань. Дотримання цих кроків допоможе вам створити добре оптимізований контент, але він не змінить ваші рейтинги за одну ніч - успішна кампанія SEO займає деякий час, коли ви створюєте рейтинг сайту від накопичення посилань і генеруєте новий вміст.

9. Чи ви розумні?
9. Чи ви розумні?
Ви смішні?
Заглушення тих же ключових слів скрізь, де можна знайти?