Копірайтери SEO шукали | SEO Копірайтинг Вакансії в Брайтоні | Приєднуйтесь до Seed

 1. Ви праві для нас?
 2. Що ми хочемо, щоб ви робили
 3. Ваша кваліфікація
 4. Чи ми правильно для вас?
 5. Ми веселимося
 6. Детальний біт ...

В даний час ми відкриваємо для двох маркетологів копірайтери приєднатися до нашого агентства цифрового маркетингу тут, у Брайтоні, на постійній основі

В даний час ми відкриваємо для двох маркетологів копірайтери приєднатися до нашого агентства цифрового маркетингу тут, у Брайтоні, на постійній основі.

Ви праві для нас?

Ваш досвід

Ми шукаємо когось з досвідом роботи в галузі, принаймні пару років, це не обов'язково має бути агентським рівнем, але ми хочемо, щоб ви мали гідне розуміння маркетингового копірайтингу.

Що ми хочемо, щоб ви робили

Перш за все, ви приєдналися б до нашої команди, щоб підтримати наших клієнтів у сфері контент-маркетингу (планування, стратегії та письмовій формі), включаючи SEO копірайтінг, придумуючи творчі ідеї для блогів, статей та цільових сторінок.

Ви б працювали вдома і тісно співпрацювали з нашою командою, щоб відскакувати ідеї та підтримувати один одного з маркетингом вмісту.

Ваша кваліфікація

Хоча ми вимагаємо мінімум A-Levels, ми не судимо вас виключно на вашій кваліфікації - ми більше зацікавлені в вас як особистість, ваш потенціал і вашу пристрасть до навчання і саморозвитку. Наша культура навчання надзвичайно важлива для нас, і якщо саморозвиток - це те, що ви цінуєте, ми хотіли б почути від вас.

Чи ми правильно для вас?

Робота з нами

Ми надзвичайно цінуємо нашу культуру навчання, яка заохочує всіх, хто працює в Seed, процвітати у своїх ролях і розвиватися як цифрові маркетологи. У Seed ми всі підтримуємо один одного в одній і одній команді.

Наш офіс розслаблений, привітний і веселий. Ми наполегливо працюємо, але нам подобається працювати разом. Ми не робимо це відчуттям, як «робота», прихід і досягнення великих результатів для наших клієнтів - це те, що ми з нетерпінням чекаємо кожного дня.

Ми веселимося

Будучи тісною командою, ми спілкуємося всередині і поза робочим часом і радіємо проводити час один з одним. Ми йдемо на конференції в і навколо Брайтона (як BrightonSEO & Брайтон TedTalks), і ми робимо наш щорічний піти, щоб витратити час на роздуми про те, як відбувається в компанії.

Детальний біт ...

 • Зарплата до £ 25k на рік (залежно від досвіду) з пільгами, пенсійною схемою та дивовижною командою!
 • Повна зайнятість - 5 днів на тиждень, 9:30 - 17:30 з годиною на обід.
 • Ми пропонуємо розслаблене, але професійне робоче середовище з великою групою людей (і щеняти).
 • Ми пропонуємо пропорційне 25-денне свято на рік, а також святкові дні та день народження!
 • Ми регулярно ходимо на конференції, промислові переговори та місцеві зустрічі.

Подобається те, що ви чуєте? Надішліть нам електронний лист або подзвоніть нам 01273 286 616 , і ми організуємо інтерв'ю з вашим вибором напою.

Ви праві для нас?
Ви праві для нас?
Чи ми правильно для вас?
Подобається те, що ви чуєте?