Краща сертифікація SEO та веб-маркетинг в Італії

  1. Види сертифікації
  2. І SEO?
  3. Але чи може студія Cappello видавати сертифікацію SEO?

Я написав цю статтю рік тому, але пропоную його знову оновити, тому що він все ще дуже корисний сьогодні, враховуючи питання, які багато хто з нас все ще просить дізнатися, чи сертифікація видається в кінці нашого   SEO курс   ,   Сертифікати SEO і Web-маркетингу (але й в інших предметах), які в Італії пропонуються тими, хто приймає курси, лише засвідчують, що вони брали участь у їхньому курсі, але вони грають на сенсі, щоб дати значення, де немає значення (якщо не точно участі)

Я написав цю статтю рік тому, але пропоную його знову оновити, тому що він все ще дуже корисний сьогодні, враховуючи питання, які багато хто з нас все ще просить дізнатися, чи сертифікація видається в кінці нашого SEO курс ,

Сертифікати SEO і Web-маркетингу (але й в інших предметах), які в Італії пропонуються тими, хто приймає курси, лише засвідчують, що вони брали участь у їхньому курсі, але вони грають на сенсі, щоб дати значення, де немає значення (якщо не точно участі). Дзеркала для коротких жайворонків або для курчат, які вже повинні дзвонити на тих, хто їх доставляє.

Що таке сертифікація? Це документований акт, в якому "хтось" засвідчує, що "хтось інший" досягла адекватного і перевіреного рівня підготовки. Це визначення Google (яке протягом деякого часу також стало словником):

Подивимося елементи вироку: атестація, компетентний орган, норми.

Види сертифікації

В основному ці типи сертифікації:

  • Продукту (Office, Windows Server, Magento, ...)
  • Система (ISO 9100, ISO 14001, ...)
  • Корпоративний орган (NetComm, Академія ...)

Сертифікація продукції видається тими, хто володіє продуктом, або партнерами, які регулярно звільняються після звільнення.

GACP Наприклад, сертифікований партнер Google Analytics можна вважати таким, оскільки компанія Google, яка є власником кількох продуктів, видає сертифікат після здачі іспитів, які вона надала та перевірила. Завжди залишатися в сім'ї Google існує сертифікація Google Analytics, група сертифікації AdWords навіть поділена на підкатегорії (пошук, відео, мобільні пристрої), як зазначено в сторінка партнера ,

І SEO?

SEO - це не продукт: це набір стратегій і прийомів (багато з яких є результатом власного досвіду), призначених для поліпшення кваліфікованого трафіку сайту, який надходить з пошукових систем, що працюють на сторінці, на сайті і поза сайтом, а не тільки для відображатимуться перед іншими в результатах пошуку, а також бути бажаними ( Пошукова копірайтинг ) Не існує продукту SEO, оскільки не існує продукту для веб-маркетингу.

Не кажучи вже про це білий seo і чорний seo ...

Ті, хто займається SEO по торгівлі, знають, що на додаток до SEO "техніки і визначеності" існує також SEO, яка працює на межі алгоритмів (але й за її межами).

Google може (але, на мою думку, ніколи цього не зробить) видавати сертифікацію на використання консолі пошуку Google (раніше Інструменти для веб-майстрів Google), але не для оптимізації SEO, за винятком випадків, коли вона відповідає її рекомендацій (основна оптимізація для веб-сайту), що, безумовно, не включає всі дії стратегічного аналізу, оптимізації на місці, зміни коду CRM або платформ електронної комерції, структурованої PR-діяльності для підвищення рейтингу сторінки (ще більш живої, ніж будь-коли) ), пошук авторських прав, стратегія змісту, використання інструментів і передових інструментів стратегічного аналізу, вимірювання рентабельності інвестицій у діяльність тощо.

Які проблеми Академія веб-маркетингу та досліджень [WMRA]?

Ми видаємо сертифікат про відвідування. Це визнання є свідченням концепцій, засвоєних протягом курсу, будь то курс SEO , AdWords , Переконливе копірайтинг або будь-який інший в каталозі. І це перший гарантійний штамп, який наші студенти можуть показати в своїй Curriculum Vitae, враховуючи високу репутацію, яку студія створила з 2001 року.

Пройшовши курс WMRA, повний оновлений і детальне зміст, проведений старшими професорами з десятиліттями унікального досвіду SEO в Італії, вже щось важливе. Досвід Це унікальне значення.

Але чи може студія Cappello видавати сертифікацію SEO?

Звичайно. Це забезпечить аналіз робочих місць, що проводяться учасниками поштового курсу (диференціювання сайтів, що ведуть покоління, рекламних сайтів, сайтів електронної комерції, ...); оцінка використовуваних методів роботи та іспитів; визначення навичок у різних областях: стратегічне, SEO-програмування (обліковий запис полягає в тому, щоб здогадатися, що потрібно для веб-сайту, інше - глибоко змінити його код, щоб зробити його оптимізованим, як це потрібно SEO), які будуть коштувати вам достатньо часу та витрат. І що в будь-якому випадку буде мати значення по відношенню до органу експерта (Studio Cappello) з висновком, що в SEO ринок сертифікація може диверсифікувати.

Впевнений, що деякі сертифікації допоможуть багатьом зрозуміти, якщо професіонал SEO перед ними насправді шарлатан, аматор, продавець диму, гідний SEO або геній позиціонування. Клієнти часто потрапляють у комунікаційні або комерційні пастки, встановлені продавцями або консультантами, не усвідомлюючи цього, і не усвідомлюючи потенціалу самого SEO. Результатом є девальвація сервісу і втрата довіри до SEO (що, звичайно, не те, що вона купила), з ризиком і покарання сайту Google.

Можливо, одного разу ми подумаємо про його активізацію. Звичайно, однак, це не буде сертифікація пост-курсу, а досвід роботи на посаді (незалежно від того, чи відвідував наш курс).

Сертифікат подібний до Академія WMR засвідчує хороший шлях, який здійснює SEO, на основі високої репутації нашої Академії та студії Cappello, а також від якості викладачів;).

У цьому сенсі є багато позитивних відгуків, які ми отримали від наших студентів, компаній та веб-агентств.

Студія капелюхів
Послуги SEO і Маркетинг в пошукових системах

Але чи може студія Cappello видавати сертифікацію SEO?
Що таке сертифікація?
Які проблеми Академія веб-маркетингу та досліджень [WMRA]?
Але чи може студія Cappello видавати сертифікацію SEO?