Кращі теми і шаблони WordPress

 1. Топ 20 - найкращі теми і шаблони WordPress
 2. The Voux
 3. Foodica
 4. Share
 5. MyBlog
 6. inFashion
 7. Auberge
 8. Constructzine Lite
 9. Shopkeeper
 10. Mystile
 11. Bazar Shop
 12. Inception
 13. Adventure
 14. City Guide
 15. Event
 16. VideoPro
 17. Grateful
 18. MH Magazine lite
 19. Ink
 20. Piemont
 21. Entrepreneurship
 22. На закінчення…

За якими критеріями вибирати кращі теми і шаблони WordPress? Для цього важливо розуміти можливості платформи для створення сайтів і їх дизайну. Використовуючи різні плагіни і віджети можна не тільки поліпшити оформлення свого блогу, але і розширити його функціональність до повноцінного сайту. Якщо ви тільки збираєтеся завести свою сторінку, почитайте статтю « 10 причин створити блог на WordPress «. А тим, хто все ще вважає, що створити свій сайт - це дорого, радимо прочитати статтю «Як створити сайт за 100 $»

Топ 20 - найкращі теми і шаблони WordPress

Для WordPress розроблено безліч тем і шаблонів, як платних, так і безкоштовних. І тому часто стає важко вибрати оптимальний варіант, тим більше коли потреби бізнесу і користувачів постійно змінюються. Технології також продовжують розвиватися, з'являються нові теми, адаптовані відповідно до своїх потреб.

Щоб залучати нових читачів, вже не досить просто розмістити текст. Добре б додати мультимедіа опції, типу трансляції відеороликів або завантаження аудіо подкастів. Та й над текстом можна попрацювати, зробити його візуально більш привабливим і читабельним.

Існуючі шаблони і теми WordPress дозволяють найкращим чином використовувати всі можливості платформи. Можна запросто підібрати ідеальний варіант для блогів, якщо ви пишете про подорожі, моді, їжі, технологіях, фінансах, ведете особисту або корпоративну сторінку.

Ми проаналізували найбільш популярні сайти і склали підбірку найкращих як платних, так і безкоштовних тем і шаблон для тематичних блогів.

The Voux

 • Категорії: лайфстайл, їжа, мода, краса, розваги

Категорії: лайфстайл, їжа, мода, краса, розваги

The Voux - стильна, легкоадаптірующаяся під будь-який екран монітора тема для WordPress. Зручна навігація між сторінками і постами. Користувачі відразу оцінять її зручність і «нескінченність» подгрузки нових статей і повноекранну галерею. Тема The Voux сумісна з плагінами соцмереж (facebook, twitter, google +, pinterest).

Foodica

 • Категорія: їжа, ресторани, відгуки, блог

Категорія: їжа, ресторани, відгуки, блог

Foodica - інтуїтивно зрозуміла, гнучка і легка у використанні тема WordPress для блогів і сайтів, пов'язаних з харчовою тематикою. Вона пропонує цікавий формат розміщення контенту і особливі можливості для публікацій рецептів. На вибір пропонується 6 колірних схем. Віджети для Instagram і Twitter допоможуть привернути увагу користувачів на сайті до красивих фотографій і активностей в соціальних мережах.

Share

 • Категорія: особистий блог, мистецтво і творчість

Категорія: особистий блог, мистецтво і творчість

Share - мінімалістичний шаблон WordPress для блогерів, які бажають поділитися своїми думками та історіями. Тема адаптується під будь-який екран, в тому числі для смартфонів і планшетів. Тема Share сумісна з плагінами SEO by Yoast, All In One SEO, Gravity Forms, WPML і іншими.

MyBlog

 • Категорія: особистий або корпоративний блог

Категорія: особистий або корпоративний блог

MyBlog - прекрасна тема для блогу з купою корисних опцій, особливо якщо ви орієнтовані на публікації від декількох авторів. Два різні варіанти для домашньої сторінки та сторінки постів, безліч віджетів для бічній панелі і футера. Завдяки блоку «Схожі пости» користувачі читають більше статей, відповідно зростає час перебування на сайті і трафік на сторінках. Проста і зрозуміла структура сайту сприяє кращій цитованості в пошукових системах.

inFashion

 • Категорія: краса, мода, подорожі, портал

Категорія: краса, мода, подорожі, портал

Тема inFashion відразу виділить ваш сайт на WordPress серед конкурентів. Вона виглядає, як зроблений професійним агентством, онлайн портал з змінюються слайдами постів. Легко адаптується під будь-який монітор. Важливо відзначити, велика різноманітність шрифтів (на вибір 500 шрифтів від Google), квітів, а також віджет для Instagram, контактну форму і т.д.

Auberge

 • Категорія: кафе, ресторани

Категорія: кафе, ресторани

Цю тему завантажили понад 300000 раз. Це говорить багато про що. Її цінують за якість опрацювання подачі матеріалів і функціональність. На її основі можна створити повноцінний сайт для ресторану або кафе, з публікацією меню закладу і можливістю резервування столиків. Єдиний недолік у цього шаблону - обмежена палітра кольорів для адаптації під фірмові кольори компанії.

Constructzine Lite

 • Категорія: Багатозадачна (бізнес, блоги, портфоліо)

Категорія: Багатозадачна (бізнес, блоги, портфоліо)

На базі цього шаблону можна швидко створити корпоративний сайт. Його люблять за простий і зрозумілий дизайн, що створює певний діловий образ. При необхідності можна додати віджети соціальних мереж і блок з відгуками задоволених клієнтів.

Shopkeeper

 • Категорія: eCommerce

Категорія: eCommerce

З темою Shopkeeper для WordPress і плагіном WooCommerce ви легко зможете створити інтернет магазин, зручний і візуально привабливий для покупців. Її також можна використовувати для створення портфоліо, корпоративного сайту або блогу. Всі опції легко і швидко адаптуються під запити користувачів.

Mystile

 • Категорія: eCommerce

Категорія: eCommerce

До безкоштовної темі WordPress Mystile досить додати плагін WooCommerce, і у вас готовий повноцінний інтернет-магазин. З нею можна розібратися, навіть не маючи навичок програмування. Досить швидко можна налаштувати головну сторінку, підібрати колірну схему в корпоративному стилі, додати необхідні віджети.

Bazar Shop

 • Категорія: eCommerce

Категорія: eCommerce

Bazar Shop - адаптована під WooCommerce тема для створення інтернет-магазину. Проста і зрозуміла покупцям.

Inception

 • Категорія: портфоліо, утворять єдиний сайт

Категорія: портфоліо, утворять єдиний сайт

Inception - прекрасна тема для односторінкового сайту з інтеграцією анімації, м'якими переходами між розділами, картами Google Maps. Це тема напевно зробить сприятливе враження серед відвідувачів вашого блогу.

Adventure

 • Категорія: подорожі

Категорія: подорожі

Якщо ви хочете стати тревел блогером, ділитися своїми історіями з подорожей, надихати людей на відкриття нових куточків планети, тоді сміливо встановлюйте тему Adventure. Ви відразу оціните елегантну подачу розміщення фотографій. І, звичайно, цей шаблон WordPress правильно відображається на будь-яких пристроях.

City Guide

 • Категорія: розваги

Категорія: розваги

City Guide - одна з найостанніших розроблених для WordPress тим-путівників для сайтів, блогів, які хочуть розміщувати пам'ятки та цікаві місця в місті. Тема сумісна з функціями Google Maps, тому всіма активностями легко керувати.

Event

 • Категорія: музика, події

Категорія: музика, події

Event - це прекрасна тема для WordPress, з якої легко створити цікавий дизайн. Зверніть увагу на спецефекти перегляду інформації.

VideoPro

 • Категорія: відео

Категорія: відео

Тема VideoPro хороша не тільки для створення відео блогу, але і сайтів новинного або журнального типу. Безліч шаблонів для різних розділів і категорій. Впевнені, ви відразу оціните зручність управління рекламою і віджетами для оптимізації в соціальних мережах.

Grateful

 • Категорія: особистий блог

Категорія: особистий блог

Grateful - мінімалістичний тема для особистого блогу на WordPress. Дуже гнучка, в наявності кілька шаблонів для постів, розміщення текстів, відео, оновленні статусів, галереї, подкастів, цитат. Зверніть увагу, як ефектно відображаються картинки.

MH Magazine lite

 • Категорія: журнал, портал, сайт новин

Категорія: журнал, портал, сайт новин

Любителі мінімалізму відразу оцінять функціонал теми MH Magazine для створення новинного онлайн ресурсу. Її головні особливості - це зручність і швидке завантаження. Ваші читачі відразу оцінять візуальну подачу інформації і зручну навігацію. Добре підлаштовується під будь-яку платформу, в тому числі смартфони і планшети. У шаблоні MH Magazine вже налаштована оптимізація для соціальних мереж і пошукових систем.

Ink

 • Категорія: портфоліо

Категорія: портфоліо

Ink - відмінна тема для сайту на WordPress, яка допомагає розповідати захоплюючі історії артистам, графічним дизайнерам - професіоналам, які бажають просунути свої послуги. Велика кількість допоміжних опцій, типографіка і загальний дизайн сторінок точно сподобаються користувачам. Також є можливість приймати платежі за повний доступ до контенту на сайті.

Piemont

 • Категорія: їжа, блог

Категорія: їжа, блог

Якщо ви шукаєте якісну сучасну тему для WordPress для сайту про кулінарію, студії інтер'єрного дизайну, подорожах, то зверніть увагу на Piemont. В її шаблоні все просто, зрозуміло. Він симпатичний, що підвищує ймовірність привернути більше відвідувачів на сайт. У ньому передбачені 5 варіантів розміщення постів, 20 типів заголовків, 650 різних шрифтів, 4 варіанти слайдера. Завдяки цим функціям, ви зможете зробити сайт впізнаваним і запам'ятовується. До речі, плагін WooCommerce вже інтегрований в систему.

Entrepreneurship

Entrepreneurship

З темою Entrepreneurship можна легко створити корпоративний журнал на базі WordPress. Її дизайн привертає увагу з перших миттєвостей. Функціонал сайту заточений для максимального зростання бізнесу. Сайт відразу інтегрується з віджетами для оптимізації в соціальних мережах і швидкої індексації в пошукових системах.

У будь-якій з трьох колонок напевно знайдеться стаття, яка приверне увагу читачів блогу. Сайт вже налаштований для контекстної реклами Google, щоб отримувати більше переходів і кліків. У темі пропонується цікаве рішення для демонстрації останніх записів.

На закінчення…

Добре підібрана тема відразу задає вашому сайту певний стиль, виділяє серед інших ресурсів, сприяє видачі в топі запитів в пошукових системах. Тому так важливо зробити правильний вибір.

Визначтеся з тематикою свого блогу, подивіться сайти, що працюють на безкоштовних і преміум темах і шаблонах WordPress, які вам сподобалися. На сайті розробників завжди знайдеться пара прикладів. Ретельно вивчіть демо-версію і її можливості. Як тільки зрозумієте, що це підходящий варіант, який відповідає всім поточним завданням і цілям найближчого майбутнього, то встановлюйте на свій сайт.

Які теми WordPress вам ще подобаються? Поділіться посиланнями і назвами в коментарях.

Які теми WordPress вам ще подобаються?