Majestic запускає збільшений свіжий індекс з більшою кількістю даних

  1. Свіжий індекс v Історичний індекс
  2. Чи вплине новий показник Fresh Index на показники сайту в Majestic?

Один з найпопулярніших інструментів аналізу зв'язків збільшив свою гру ще більше за допомогою більшого Fresh Index.

Після оголошення свого найбільшого коли-небудь історичного індексу посилань минулого місяця, Majestic випустила свій новий, поліпшений і більш великий набір свіжих індексів.

Вони збільшили свіжий індекс, включивши останні 120 днів, а не попередні 90 днів. Включення більшої кількості днів у сканування означає більше даних для аналізу ваших посилань.

Наведене нижче зображення Majestic показує масштаб нового свіжого індексу:

Свіжий індекс v Історичний індекс

З історичним індексом Majestic, який є найбільшим загальнодоступним покажчиком посилання, ви можете здивуватися, чому вони вклали стільки зусиль у Fresh Index.

Хоча історичний індекс є величезним, він також потребує багато часу для обробки і оновлення - з Majestic в даний час тільки в змозі оновити повний історичний індекс раз на місяць. Це означає, що Fresh Index має важливе значення для SEO, які аналізують останні посилання, оскільки вони не з'являться в історичному індексі протягом місяця. Тепер, коли свіжий індекс був збільшений, Majestic може охопити більшу частку Інтернету в одному індексі, що робить його набагато зручнішим інструментом.

Детальніше ...

Огляди інструменту створення посилань

Кращий SEO розширення браузера

Чи вплине новий показник Fresh Index на показники сайту в Majestic?

Більш тривалий сканування для свіжого індексу може вплинути на кількість посилальних доменів і зворотних посилань, приписаних сайту в Majestic, хоча ці показники, як правило, коливаються від індексу до індексу.

Загалом, не очікується значних змін у показниках, які ви бачите, коли ви використовуєте Majestic.