Малий бізнес і SEO: все, що потрібно знати

 1. SEO, ключові слова та малий бізнес
 2. Оптимізація на сторінці для малого бізнесу SEO
 3. Створення посилань для малого бізнесу
 4. SEO та контент-маркетинг
 5. Слово про SEO і мобільних додатків
 6. Google Analytics: Найкращий друг SEO

Малі підприємства часто спокушаються давати короткий випадок SEO у своєму загальному маркетингу, можливо тому, що такі мегакорпорації, як Walmart і Amazon інвестувати мільйони у домінуючій грі пошуку. Хоча це правда, що завжди буде конкурент, який побудував кращу операцію SEO малого бізнесу, це також вірно, що власник сьогоднішнього малого бізнесу не може дозволити собі знехтувати пошуком.

Ось чому:

 • Вона працює . Добре спланована і виконана стратегія SEO дасть результати з точки зору збільшення органічного трафіку і кращого позиціонування.
 • Це економічно ефективно . Порівняно з платою за клік, маркетингом у соціальних мережах і навіть придбання списків електронної пошти , SEO забезпечує респектабельний прибуток від інвестицій.
 • Вона домінує на ринку . Близько 90% споживачів шукають продукт або послугу в Інтернеті до здійснення покупки. Вони не знайдуть вашого бізнесу, якщо воно не відображається під час пошуку.
 • Мобільний пошук вибухає . Цього року компанія Google оголосила про це мобільний пошук випереджав пошук на робочому столі вперше, і насправді, Пошук Google є четвертим за популярністю додатком у Сполучених Штатах.

Звичайно, якщо ви керуєте місцевим бізнесом, ви дійсно не можете дозволити собі ігнорувати SEO у вашому маркетинговому плані. Останній алгоритм Google сприяє місцевому бізнесу в його результатах пошуку в спробі забезпечити високорелевантні та індивідуальні результати, які вимагають сьогоднішні споживачі. Це особливо стосується споживачів, які використовують Google на своїх смартфонах, планшетах і пристроях, які можна носити.

Чи є ви мамо-і-поп-магазином з шорсткий маркетинговий бюджет або середнього підприємства з відданою командою маркетингу, є універсальні трюки і поради для розробки успішної стратегії малого бізнесу SEO . Вони можуть бути організовані в кілька основних категорій або сегментів:

 • Дослідження ключових слів
 • Оптимізація на сторінці
 • Створення посилань
 • Контент-маркетинг
 • Analytics

Ці п'ять категорій становлять основу вашої стратегії SEO.

SEO, ключові слова та малий бізнес

Це не може бути підкреслено досить: Вибір правильних ключових слів має важливе значення для перемоги в SEO. Чому? Тому що якщо ніхто не шукає ключових слів, на які ви націлюєтеся, це не матиме значення, якщо ви займаєте перше місце чи номер 1000, то ви не отримаєте жодного трафіку. Для малих підприємств, дослідження ключових слів особливо важливо, оскільки вони часто конкурують з більшими конкурентами, які можуть дозволити собі домінувати над найбільш поширеними ключовими словами.

А ось де Інструмент Google Adwords неоціненний у вирівнюванні ігрового поля. Ви можете виконати близько 95% досліджень ключових слів за допомогою Adwords. Оцінюючи потенційні ключові слова для вашого сайту, обов'язково задайте собі такі запитання:

 • Чи є ключове слово відповідним для вашого сайту?
 • Чи знайде клієнт корисну інформацію на вашому сайті, якщо вони шукатимуть ключове слово?
 • Чи буде трафік, створений за допомогою ключового слова, допоможе вашому бізнесу досягти фінансових чи інших організаційних цілей?

Якщо ви не можете відповісти на кожне з цих запитань, підкреслюючи «так», продовжуйте дослідження, поки не будете натискати на ключові слова, які задовольняють цим основним вимогам.

Застереження щодо ключових слів. Хоча приємно оцінювати високі ключові слова з тисячами або навіть сотнями тисяч пошуків на день, вони становлять лише близько 20% всіх пошукових запитів. Реальні гроші знаходяться в решті 70-80 відсотків унікальних пошукових термінів, так званих "довгих хвостів", які зазвичай забезпечують більш кваліфікований досвід.

Реальні гроші знаходяться в решті 70-80 відсотків унікальних пошукових термінів, так званих довгих хвостів, які зазвичай забезпечують більш кваліфікований досвід

Зображення через Moz.com

Наприклад, ключове слово "торт до дня народження" може генерувати мільйон пошуків на день, і якщо ви пекарня, ви можете подумати, що це прекрасний вибір, щоб зосередити зусилля SEO. Але це дуже широка категорія; шукач може шукати рецепти торта на день народження або ідеї прикраси торта на день народження або навіть розраховувати калорії на торт до дня народження.

З іншого боку, пошук "безглютенових тортів у Далласі" - це дуже специфічний довгоочікуваний пошук, який доставляє клієнтові набагато більше шансів на замовлення.

Ключове слово складності є ще одним питанням, особливо для малого бізнесу SEO стратегії. Деяке ключове слово може мати високий попит (наприклад, "день народження торт"), але робота, необхідна для прориву в топ рейтингу може легко помістити його поза досяжності для малого бізнесу або тих, хто тільки розвивається веб-присутності. Шукайте довгі ключові слова в поєднанні з місцеве просування SEO для виграшної стратегії малого бізнесу.

Оптимізація на сторінці для малого бізнесу SEO

Якщо дослідження ключових слів є основою вашої стратегії SEO, оптимізація на сторінці підкріплює решту інфраструктури пошуку. Оптимізація на сторінці включає в себе все: від оптимальної щільності ключових слів до швидкості завантаження сайту, що допомагає Google оцінювати та ранжувати вашу сторінку. Відмінні ключові слова не дадуть результатів без гарної оптимізації на сторінці. Ось основні відомості:

Заголовки сторінок повинні мати тег H1 (більшість систем керування вмістом роблять це автоматично) і включають ключове слово та вашу торгову марку, якщо це можливо. Обмежте назву на 55 або 60 символів, що відображається в результатах пошуку.

Незважаючи на те, що метасистеми технічно не враховані в пошуку, вони надають пошуковій системі більше інформації, спонукають їх до відвідування і часто слугують закликом до дій. Обмежте їх приблизно до 150 символів.

Використовуйте Інструмент Google Page Insight щоб дізнатися, як накопичується ваш сайт. Мета - 85 балів або краще вносити будь-які рекомендовані зміни або виправлення, позначені червоним знаком оклику. Якщо час і ресурси дозволяють, також виконайте "жовті" виправлення.

Додавання розмітка схем є одним з найпотужніших способів підвищити ваш сайт у видачах. Схема повідомляє пошуковій системі, що означає ваш вміст , а не тільки те, що він говорить, що змінює спосіб індексування вмісту. Google Структуровані помічники розмітки даних дозволяє легко додавати розмітки схем на ваш сайт.

Незважаючи на відсутність «оптимального» відсотка щільності ключових слів, існують деякі найкращі практики, такі як включення ключових слів у назву, мета, та прив'язки тексту, а також уникнення заповнення ключових слів на сторінці. Використовуйте натуральну мову і прагніть відмовитися від ключового слова принаймні один раз за перші 100 слів копії на сторінці.

Соціальні медіа займають перше місце у сфері SEO; Боти Google створюють прямий зв'язок між вашим веб-сайтом і вашим сторінки профілів соціальних мереж . Включіть відповідні соціальні значки на веб-сторінках - це не тільки покращує пошук, але й підвищує довіру відвідувачів, які висадилися на ваш сайт.

Обов'язково перегляньте всі сторінки, включаючи цільові сторінки, сторінки продуктів і блог вашої компанії і впроваджувати кращі практики SEO. Не забувайте теги ALT для зображень на вашому сайті; Незважаючи на невеликий вплив, сукупний ефект може змінити ваш рейтинг.

Створення посилань для малого бізнесу

Алгоритм Google впливає на якість і кількість сайтів, які посилаються на вас у вашому пошуковому рейтингу. Насправді, деякі консультанти SEO навіть рекомендують, щоб молоді компанії фактично купували посилання, щоб підвищити їх рейтинг. Ця тактика може завдати більше шкоди, ніж користі.

Немає сумніву, що високоякісні посилання створюють авторитет і довіру, в кінцевому рахунку покращують ваш рейтинг, але зміни в алгоритмі Google Penguin фактично карають сайти, що містять занадто багато низькоякісних або "спам" посилань. Ключем є побудова зв'язків по-старому - шляхом створення корисного, відповідного контенту, який люди хочуть поділитися.

Для МСП це означає інвестування коштів і ресурсів для розвитку високодоступний, високоякісний вміст . Повідомлення в блогах довгої форми та поглиблені статті, інфографіки та відео-уроки є прикладами високоефективного вмісту, який, ймовірно, зможе знайти посилання.

SEO та контент-маркетинг

Всі говорять про важливість контент-маркетингу для малого бізнесу - з поважною причиною. Власне керівництво компанії SEO вказує на те, що "створення переконливого та корисного контенту, швидше за все, вплине на ваш веб-сайт, ніж будь-які інші фактори". Але що являє собою привабливий контент для МСП і що робить хороший маркетинговий план?

Нижче наведено кілька вказівок для покращення рейтингу за допомогою контент-маркетингу:

 • Розробити більш довгі шматки від 2000 до 2500 слів. До розгортання Panda, тонкий контент може генерувати гідні результати, але тепер, "довжина є сила", коли справа доходить до рейтингу пошукових систем.
 • Дотримуйтеся графіка публікації нового вмісту. Ваш сайт отримує оцінку «свіжості», яка може постраждати, якщо ви не додаєте оригінальні фрагменти або регулярно оновлюєте наявний вміст.
 • Зосередьтеся на створенні бренду. SEO не є суто відкриттям, особливо для малих підприємств. Включіть свою марку в ваш якірний текст приблизно на 15 відсотків ваших посилань і розумно включіть їх у свій вміст.
 • Уникайте дублювання вмісту. Павуки Google виявлятимуть, перекривати та відкидати великі шматки дублікатів копій, караючи ваш сайт цим процесом. Пам'ятайте, що немає жодного магічного співвідношення між свіжою копією та дублікатом копії - всі копії копіюються. Використовуйте цей інструмент щоб допомогти вам визначити та вилучити образливий образ. Сітелайнер є ще одним корисним інструментом для аналізу вашого сайту для дублювання вмісту.
 • Вибирайте канали, якими ви публікуєте вміст. Для МСП краще зосередитися на двох або трьох каналах, таких як блог компанії, інформаційний бюлетень електронної пошти та платформа соціальних медіа, де ви можете зробити публікацію якісний, відповідний вміст на регулярній основі, ніж натискання на якісний вміст багатьох каналів.
 • Включайте ключові слова, але не за рахунок створення корисного, релевантного контенту, що залучає ваших читачів. Це пояснюється тим, що показник відмов відповідає вашому рейтингу. Ваш показник відмов вимірює, скільки сеансів на одній сторінці отримує ваш сайт. Високий показник відмов показує, що відвідувачі не знаходять корисної інформації на своєму сайті. Якщо показник відмов перевищує 60 відсотків, зробіть кроки для його зниження.

Майте письмовий план маркетингу та редакційний календар для найкращих результатів. Якщо вам не вистачає часу або таланту, щоб створити цікавий контент, наймайте фрілансера або агентство, щоб допомогти вам. Ви отримаєте кращі результати з п'ятьма ретельно продуманими шматками, ніж з 15 або 20 поспішно поставленими повідомленнями.

Слово про SEO і мобільних додатків

Якщо у вашому бізнесі є мобільний додаток, надайте собі славу за те, що ви випереджаєте криву для маркетингу та SEO. Експоненціальний ріст мобільного пошуку - це величезна користь для підприємств, які використовують переваги SEO для мобільних додатків.

Ваша мобільна програма допомагає SEO у двох різних способах:

 1. Google зараз розглядає як «універсальний» результат у мобільному пошуку. Програми з оптимізованими заголовками та хорошими рейтингами та відгуками будуть плавати до вершини, витісняючи навіть мобільні веб-сайти з найвищим рейтингом.
 2. Google вважає, що програми «високої якості» є позитивним фактором у рейтингу результатів мобільного пошуку. Це означає, що глибокі зв'язки між вашою програмою та веб-сайтом можуть покращити ваш рейтинг мобільного пошуку.

Якщо ваш бізнес розміщується на висококваліфікованій аудиторії або використовує мобільний пошук трафіку та потенційних клієнтів, ви можете розглянути можливість додавання мобільної програми до своєї маркетингової стратегії.

Google Analytics: Найкращий друг SEO

Google Analytics: Найкращий друг SEO

Зображення через Електронна консультація

Кілька інструментів є більш корисними для малих підприємств, які відстежують своє органічне SEO, ніж Google Analytics. Окрім моніторингу ефективності ключових слів, Google Analytics також може допомогти визначити проблеми з наявністю пошуку та виявити слабкі місця у вашій стратегії SEO.

Початок роботи простий, а профіль вашого веб-сайту містить інструменти та віджети для створення спеціальних звітів, панелей і сегментів, які допоможуть вам витягти найбільше значення з даних Google Analytics. Навіть якщо ви новачок GA, ви можете легко завантаження та імпорт різноманітність глибоких занурень спеціальних звітів і панелей, створених експертами SEO, які з радістю поділяють свою роботу.

Ви також можете скористатися Галерея рішень Google Analytics , який компілює панелі інструментів, звітів і аналітики, які переглядаються та класифікуються спільнотою GA і доступні для завантаження. Гарне місце для початку Новий пусковий пакет користувача GA , що включає спеціальні звіти, такі як аналіз сегментації реально залученого трафіку, спеціальний звіт SEO-сторінок, спеціальний звіт про трафік пошуку та аналіз сегментації ключових слів.

Не бійтеся експериментувати з звітами та інформаційними панелями, поки не знайдете комбінацію інформації, яка надасть вам чітке уявлення про ваші маркетингові та SEO метрики.

Сьогоднішні малі підприємства не можуть дозволити собі пропустити SEO у своєму маркетинговому плані. Навіть з жорсткою конкуренцією з боку великих корпорацій та місцевих компаній у вашій власній бізнес-ніші, ви все ще можете піднятися на вершину SERPs, зосередившись на вужчих темах, високоспецифічних ключових словах довгого хвоста та релевантності місцеположення.

Чому?
Чи знайде клієнт корисну інформацію на вашому сайті, якщо вони шукатимуть ключове слово?
Чи буде трафік, створений за допомогою ключового слова, допоможе вашому бізнесу досягти фінансових чи інших організаційних цілей?
Але що являє собою привабливий контент для МСП і що робить хороший маркетинговий план?