Мета-тег ключового слова більше не використовується в 2018 році

  1. Історія тегів мета-ключових слів
  2. Чи можу я бути покараним за використання тегів мета-слова?
  3. Чи можу я все ще використовувати теги мета описів?
  4. Я не хвилюю, я хочу використовувати ключові слова мета теги все ще ...
  5. Потрібна додаткова допомога?

Це оновлення до статті, яку ми написали кілька років тому про те чи ні тег ключового слова meta як і раніше використовувався Google, Bing або Yahoo . Існує велика розмова між експертами галузі в цій статті.

Вже 9 років з тих пір, як Matt Cutts оголосив у відео на YouTube, що Google більше не використовує мета ключові слова в якості рейтингового сигналу, але це питання все ще часто з'являється.

По-перше, я повинен відповісти на це питання. Ні, мета-тег ключового слова більше не використовується Google, Bing або Yahoo!

Історія тегів мета-ключових слів

Щоб краще зрозуміти, давайте поговоримо про історію тегів мета-ключових слів і чому вони були створені Щоб краще зрозуміти, давайте поговоримо про історію тегів мета-ключових слів і чому вони були створені. Перед Google пошукові системи були дуже базовими. Вони проскакували павутину і створили пошукову базу даних, схожу на сьогоднішні пошукові системи, але не були дуже розумними. Ми мали Altavista, Lycos, Yahoo, WebCrawler, Infoseek та інші ранні, в основному неіснуючі пошукові системи. Ці двигуни сканувалися в Інтернеті й використовували мета-теги, включаючи мета-тег для ключових слів, щоб дізнатися, з якими темами працював веб-сайт.

Очевидно, що цей метод покладався на довіру веб-майстрів, сподіваючись, що вони будуть вводити лише ключові слова, пов'язані з їхнім сайтом, однак, це швидко розпалося, оскільки веб-майстри дізналися, що вони можуть ранжувати для ключових слів, які шукали, просто додавши їх до тега мета-ключового слова. Це зловживання підштовхнуло потребу до кращого способу ранжування веб-сайтів.

Пошукові системи придумали нові фактори ранжирування, щоб спробувати боротися з цим спамом, коли новачок з'явився на сцені. Google проявив себе з алгоритмом, який увійшов у гру, головним чином на основі повноважень сайту, заснованого на “PageRank”. Чим більше сайтів, пов'язаних з вами, тим вище ваш сайт. Крім того, чим вище ці сайти, тим більше вони перейшли до рейтингу вашого сайту.

З минулими роками всі пошукові системи стали розумнішими і мали набагато кращий алгоритм ранжирування. Оскільки мета-теги для ключових слів часто спамувалися, багато хто почав шукати способи подолати цей метод і подивитися на фактичний вміст.

Чи можу я бути покараним за використання тегів мета-слова?

У Google відповідь виглядає як плоский номер. Під час a Круглий стіл Гарі Ілліс з Google було запитано, чи мітка мета-ключових слів розглядалася як сигнал спаму. Гері відповів: «Це не так».

Причиною цього є те, що Google не звертає уваги на це поле. Оскільки спам в цьому полі нічого не робить для вашого рейтингу, Google не карає вас за зловживання мета-тегом ключового слова за ключовим словом.

Коли мова йде про інші пошукові системи, вода не така ясна. У минулому компанія Bing заявила, що використовує мета-тег для ключового слова як сигнал спаму, якщо його заповнені ключовими словами, які не стосуються сторінки. Важко точно знати, як їх алгоритм визначає це, однак, я вирішив просто не використовувати його і з'ясувати.

Ви також можете бути покарані за використання мета-тегів ключових слів власними конкурентами. Хоча існує багато інструментів для того, щоб дізнатися, для чого займається веб-сайт, знадобиться деяка робота, щоб дізнатися, за що вони намагаються зайняти місце. Додавши цей тег у звичайному тексті через тег мета-ключового слова, ви тепер повідомили всіх конкурентів, за що ви намагаєтеся зайняти місце.

Чи можу я все ще використовувати теги мета описів?

Так, і ви повинні. Мета описи як і раніше використовуються більшістю пошукових систем, включаючи Google. Існує певний аргумент, якщо мета-описи як і раніше є фактором ранжування для Google, але він використовує більше, ніж просто допомагає вашому рейтингу. Коли хтось шукає ваш сайт, вони спочатку бачать синю лінію тексту, це ваш тег Title. Опис, який вони бачать нижче, є тегом meta description. Це короткий підсумок і вступ до інформації про те, про що ваша сторінка йде, і повинна спонукати їх натискати на ваш веб-сайт.

Я не хвилюю, я хочу використовувати ключові слова мета теги все ще ...

Зітхання. Добре. Якщо ви не стурбовані потенційною негативною реакцією Bing, ви все ще можете використовувати мета-теги на вашому сайті. Їх потрібно помістити в голову вашого сайту.

Навіть найпопулярніший плагін SEO для Yoast зробив цю опцію доступною для тих, хто все ще хоче використовувати теги мета-ключових слів, однак вони мають повідомлення для вас нижче опції, щоб включити його

Навіть найпопулярніший плагін SEO для Yoast зробив цю опцію доступною для тих, хто все ще хоче використовувати теги мета-ключових слів, однак вони мають повідомлення для вас нижче опції, щоб включити його

Потрібна додаткова допомога?

Не соромтеся коментувати нижче, і наша команда спробує відповісти на ваші запитання. Дані Driven Labs також готові допомогти вашому бізнесу знайти наш доступні пакети SEO , без мета ключових слів.

Чи можу я все ще використовувати теги мета описів?
Потрібна додаткова допомога?
Чи можу я бути покараним за використання тегів мета-слова?
Чи можу я все ще використовувати теги мета описів?