Мій останній день в Moz. Мій перший день у SparkToro.

 1. Що далі?
 2. Ви повністю виконані з Moz?
 3. Ні відпустку?
 4. Масивне спасибі Ніккі Геррон
 5. П'ять ласок поради

17 років тому я вибув з коледжу, щоб працювати з мамою, Джилліан, в бізнесі, який став Moz. За 7 років (з 2007-2014), я був генеральним директором цієї компанії. За останні 4 роки я працював у різних ролях. І сьогодні, для мене, ця подорож закінчується.

І сьогодні, для мене, ця подорож закінчується

За шкалою від 0 до 10, де 0 "вистрілюється і супроводжується з будівлі безпекою", а 10 - "повністю віддана на чудові терміни", мій від'їзд становить близько 4. Це робить сьогодні важким , пізнавально і емоційно. У мене є багато смутку, купа жалю, і дуже багато обурення. Але я глибоко вдячний усім людям, які підтримали мене і Моза за останні два десятиліття. Досвід побудови такої компанії, допомагаючи змінити і зрілі індустрію, дізнатися стільки про підприємництво, маркетинг і себе - це була честь і привілей.

Що далі?

Три речі:

 1. Нова компанія програмного забезпечення! У мене трохи чіпа на моєму плечі, і багато чого доводити - в основному для себе. Це завжди було чудовим мотиватором для мене (навіть якщо це не найбільш емоційно здоровий привід взяти на себе божевільний ризик, який є створенням запуску). SparkToro - це інша сфера маркетингу: інтелектуальний вплив і аудиторія аудиторії. Я сподіваюся, що ми зможемо вирішити тернисту, болісну проблему виявлення того, де певна аудиторія витрачає час, хто і що слухає, і де вони займаються. Деякі люди називають це «маркетинговим агентом», але я вважаю, що термінологія занадто обмежує. Це часто виключно пов'язане з оплатою Instagram та YouTube знаменитостей для розміщення про продукт, і це не те, де цей продукт / компанія йде. У наступному році, я сподіваюся мати продукт я можу показати вам 🙂
 2. Книга! Останні 18 місяців я написав і полірував Загублений і засновник: боляче сумлінне посібник по запуску світу з відмінно талановитим колективом у відбитку портфоліо Penguin / Random House. Основний принцип книги полягає в наступному: «традиція« мудрості »традиційної силіконової долини переконує компанії та засновників, щоб зробити багато дурних речей. Ця книга допоможе вам уникнути цих підводних каменів. Це розповідається через історії з років Моз росту і боротьби, в поєднанні з порадою і важко виграний досвід, який допоміг нам. Якщо ви є протилежною або скептиком до культури стартапу долини, ви, мабуть, полюбите її. І якщо ви - підприємець, маркетолог, або технолог, який вірить у всю обманку, то, можливо, він може допомогти вам дізнатися, на що слід стежити.
 3. Неприбутковий проект допомагає зробити конференції та події більш безпечними. Це не є чортом-правдоподібним те, що жінки (і деякі чоловіки) повинні були миритися на подіях в маркетингових і технологічних світах. Це жорстка арена, в якій можна зробити поразку, але я працюю з юридичною командою pro bono Девіс Райт Тремейн на структурі, яка може сподіватись на те, що коди поведінки більше зубів і погана поведінка більше наслідків. Більше на це прийде в наступні місяці.

Звичайно, я також буду виступати на ряді подій, вести блог набагато більше, і витрачати багато часу на телефонні дзвінки з державними податковими службами (адже стартап життя гламурно!).

Ви повністю виконані з Moz?

Ні, не зовсім. Ви все ще будете бачити мене Дошка п'ятниці (Я знімав добрі десятки епізодів перед від'їздом і, швидше за все, повернуся в офіс, щоб застрелити ще). Я все ще працюю з однією внутрішньою командою на великому випуску продукту, який не закінчився до мого від'їзду (проект, яким я дуже пишаюся і радію, з командою людей, яких я люблю). І я все ще на раді директорів Moz, як голова, і досі єдиний найбільший акціонер (Geraldine і я володію ~ 24% акцій).

Таким чином, у мене ще є багато причин для того, щоб підбадьорювати, підтримувати і тримати пальці за Моз. Я дуже сподіваюся, що в наступні роки продукт знову стане лідером у своїй галузі та найкращим рішенням для багатьох у світі SEO.

Ні відпустку?

Це, здається, перше питання, яке я отримую, коли люди почують, що я йду з Moz, так що я звернуся до нього тут. Невеликий спойлер для книги, але виявляється, що засновник стартапу, навіть якщо ваша компанія має десятки мільйонів доходів, не обов'язково означає багато ліквідності. Долари на премію, моє звільнення буде тривати так довго, і тому мені потрібно якомога швидше перевести цю наступну справу на землю. Можливо, коли-небудь Moz буде мати подію ліквідності, і я візьму кілька місяців, щоб розслабитися і розслабитися. Або, можливо, цей наступний проект піде настільки добре, що я зможу це зробити (хоча, знаючи себе, я підозрюю кілька тижнів> кілька місяців).

Ми з Джеральдіне маємо коротку поїздку до Португалії з нашими дорогими друзями, Wil та Nora, наприкінці квітня. Можливо, це має значення 🙂

Масивне спасибі Ніккі Геррон

Якщо ви працювали з тим, щоб запланувати щось зі мною протягом останніх 5 років, або відвідали офіс Moz, ви знаєте, що мене підтримує неймовірний EA, Nicci Herron. Щотижня Nicci робить величезну кількість робіт, щоб допомогти не тільки мені, а й людям по всій організації Moz. Вона настільки детально орієнтована, що через тисячі днів і не менше 20 000 унікальних подій, зустрічей і дзвінків, я вважаю, що вона зробила менше 5 помилок (і більшість з них, мабуть, просто вибачилася за когось іншого).

Коли вона почула звістку про те, що Моз і я буде розлучатися, вона вирішила не залишатися в компанії. Її слова для мене були: "Якщо ви не тут, я не хочу бути ні". Я думав про цю лояльність і доброту сотні разів за останній рік, коли відчуваю себе внизу.

Я думав про цю лояльність і доброту сотні разів за останній рік, коли відчуваю себе внизу

Nicci ще не знає, що вона планує зробити далі, а це означає, що там є крихітне вікно, де дуже вдала організація може схопити її. Якщо у вас є потреба в когось її надзвичайні навички , Будь ласка, вкажіть їй рядок через LinkedIn (або пинговать мене прямо, і я можу з'єднати вас).

П'ять ласок поради

Не так багато людей залишаються з однією роботою або однією компанією на такий величезний відсоток свого життя, особливо не в світі технологій. До певної міри, це майже напевно мав короткозорий вплив на те, що я можу бачити і сприймати професійну кар'єру, але це також унікальна позиція, щоб бути в. Я підозрюю, що, з часом і відстанню, я буду мати можливість побачити. більш чіткий досвід Moz, але деякі речі, які я можу відібрати зараз (які ще не описані в програмі Lost and Founder), включають:

 1. Найкраща майстерність, яку я розробив, і той, що найкращим чином служив мені як засновник, генеральний директор і маркетолог, - це співчуття. Будучи в змозі поставити себе на місце інших людей і уявити їх біль, їх проблеми, їх робочих процесів і швидкість ударів був неоціненний як на стороні продукту і у створенні змісту. Примітка сторони: це не відбувається природно (або, принаймні, не тільки * приходить природно). Витрачаючи багато часу з людьми, про які я хочу дізнатися, знайомлячись з ними особисто, задаючи питання, слухаючи і спостерігаючи, теж величезні.
 2. Мій номер один для маркетологів, які прагнуть збільшити свої кар'єрні можливості, це: спеціалізуйтеся. Спеціалізуватися глибоко. Я не маю на увазі "SEO" або "Email-маркетинг". Я маю на увазі спеціалізацію, як-от "Я найкраще орієнтується на SEO для мобільного ігрового світу". Розширення від спеціалізації (якщо ви так вибираєте) значно простіше, мій досвід, ніж стають відомими для широкої практики. Це однаково справедливо для компаній, як для фізичних осіб.
 3. Відео служило як драматичний прискорювач для мого особистого бренду, значно більше, ніж я коли-небудь очікував. Whiteboard п'ятницю почати більше запрошення на конференцію та інтерв'ю та обізнаності, ніж навіть мої найбільш успішні повідомлення в блозі. Я думаю, що значення брендингу та клейкості відео означає, що кожен глядач варто (в маркетинговому сенсі) 10X більше, ніж читач текстового вмісту (можливо, більше).
 4. У Moz, зважуючи потужні, важливі, гучні думки людей вище, ніж наші клієнти думки неминуче призвели до загибелі. Це звичайно мені ставило більше запасу у що пригорщі VCS хто повернув мені вниз для інвестиції подумав над тим, що сотні замовників та потенційних замовників казали мені вони захотіли. Звичайно, коли ви - компанія, що підтримує VC, звертаючи увагу на питання інвесторів, тому що ваш наступний раунд має вирішальне значення (якщо ви не вигідно, у цьому випадку вам не обов'язково потрібно підвищувати, навіть якщо культура запуску переконає Вам це єдиний спосіб). Але, я також надмірно індексував, на що дуже впливові автори і блогери думали, і те, що я чув від декількох людей, я сподівався, що можуть бути потенційними придбавачами. Тупий. При будівництві компанії, клієнтів (і потенційних клієнтів)> практично всі інші.
 5. Трюки, хакі та індивідуальні рішення ніколи не робили великого впливу на нас (і, чесно кажучи, вони ніколи не робили великого впливу на будь-яку іншу компанію, з якою я працював або не радив). Виходячи з світу SEO (і будучи обдуреною виникаючою культурою "злому росту"), це сильно вдарило. Протягом багатьох років я думав, що єдиним правильним кроком буде прискорення зростання або одна правильна особливість, що змусить всіх полюбити наш продукт. Але насправді, коли ціле стає краще, ніж сума його частин, магія сталася. Це підтвердилося в маркетингу, в продукті, у внутрішній культурі, навіть у підборі персоналу. Виготовлення цілісного, послідовного, високоякісного досвіду завжди вибиває той «магічний трюк» для поліпшення… будь-якого. Я думаю, що це однаково застосовне і в особистому житті. Будинок, автомобіль, хлопець, відпустка - ніхто не може, поодинці, зробити "і тепер я нарешті щасливий!" Результат.

Ще раз дякую всім, хто був так добрий до мене і до Моза. Я сподіваюся, що можу продовжувати повертати ці послуги і допомагати багатьом людям краще здійснювати маркетинг.

ps Moz вимикає там мою стару адресу електронної пошти; якщо ви хочете зв'язатися зі мною в майбутньому, відправте рядок до ранду на sparktoro.com.

Що далі?
Ви повністю виконані з Moz?
Ні відпустку?
Що далі?
Ви повністю виконані з Moz?
Ні відпустку?