оновлення Joomla

 1. Актуальне оновлення Joomla
 2. Чому Joomla?
 3. Навіщо оновлюємо CMS
 4. Вибирайте професійне оновлення
 5. Як замовити оновлення Joomla

Сайт на Joomla? Своєчасно проведіть оновлення Вашої системи управління сайтом, доручивши це професіоналам.

Актуальне оновлення Joomla

Виконуємо оновлення системи до останніх актуальних версій:

 • Оновлення Joomla 1.5 до 2.5
 • Оновлення Joomla 1.5 до 3.5
 • Оновлення Joomla 2.5 до 3.5

Ну а якщо Джумла перестала влаштовувати - підберемо оптимальну систему управління і перенесемо сайт на нову CMS.

Чому Joomla?

Сайти на Joomla користуються великою популярністю, що не дивно, враховуючи можливості цієї CMS. Відкритий програмний код дозволяє створювати сайти, оптимізовані саме під ваші потреби. Для роботи з контентом не потрібно володіти мовами програмування: всі маніпуляції по додаванню нових сторінок, редагування і видалення вмісту, закачування зображень і т.п. здійснюються через інтуїтивно зрозумілу адмін-панель.

При своїй доступності, Joomla чудово справляється з завданнями, які ставить перед CMS сучасне сайтостроєніє. Функціональність движка можна розширювати додатковими компонентами, серед яких зустрічаються як платні, так і безкоштовні продукти, що дозволяє створювати сайти будь-якої складності

Навіщо оновлюємо CMS

Своєчасне оновлення Joomla - запорука безпеки і стабільності роботи Вашого сайту. Послуга з оновлення CMS полягає в тому, що при повному збереженні функціональності і контенту сайту, движок, на якому він написаний, оновлюється до актуальної версії.

Чому не можна працювати без оновлень? Навіть якщо колишня, застаріла на даний момент, версія Joomla Вас повністю влаштовує, Ваш сайт схильний веб-загрозам. Оновлення системи не тільки розширює функціональні можливості системи управління сайтом, а й усуває веб-уразливості, виявлені при експлуатації попередніх версій.

Нові версії Джумли надають комплекс інструментів для ефективного усунення недоліків у відображенні контенту, рівні безпеки, продуктивності сайту. Ваш сайт стане безпечніше, надійніше і навіть швидше.

З 2013 році зростає кількість зломів сайтів на Joomla 1.5. Не чекайте поки вдарить грім і сайт перестане працювати! Чистка сайту від вірусів займе більше часу і сил ніж просте оновлення.

Вибирайте професійне оновлення

Замовте послугу поновлення Joomla в нашій веб-студії, і в мінімальні терміни на високому професійному рівні програмісти "ONVOLGA" виконають повний комплекс робіт, необхідний для коректного оновлення сайту і установки останньої версії Joomla.

При оновленні ми:

 • Обов'язково робимо резервну копію сайту
 • Максимально зберігаємо адреси сторінок
 • Повністю зберігаємо контент
 • Оновлюємо компоненти і модулі. Ні для нової версії - замінимо аналогічним так, що майже ніхто і не помітить різницю
 • Переносимо дизайн або, за Вашим бажанням, підбираємо новий
 • При перенесенні перевіряємо сайт на наявність вірусів
 • Тестування сайту після поновлення

Як замовити оновлення Joomla

Задайте будь-яке Ваше питання по оновленню та обслуговування сайту або залиште замовлення за телефонами (8442) 78 18 90, +7 (495) 580-30-45, +7 (917) 338-51-54, 8-902-387- 17-27, заповнивши форму " Запит: обслуговування сайту "Або по електронній пошті Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. У вас повинен бути включений JavaScript для перегляду..

Чому Joomla?
Чому не можна працювати без оновлень?