Оптимальне використання плагіна Yoast SEO? Читайте тут, як · Письмо має значення

 1. Плагін Yoast SEO коротше
 2. Про плагін Yoast SEO
 3. Все про плагіні Yoast SEO в 1 статті
 4. Перша критика
 5. Фокус ключового слова
 6. Використовується плагін
 7. Аналіз тексту: як робити SEO з текстом?
 8. На що слід звернути увагу на себе
 9. Зелена точка: немає гарантії на високих позиціях
 10. З ним слід рахуватися: Yoast SEO лише враховує точну формулювання
 11. Пошукові системи бачать це по-різному
 12. Зображення
 13. Заголовок і тег alt
 14. Використання пошукового терміну в заголовках
 15. Пошуковий термін у URL-адресі
 16. Налаштуйте назву сторінки та мета опис
 17. Довжина назви та мета-опис
 18. Розділ "Додатково"
 19. Показати в результатах пошуку (раніше індекс Meta Robots)
 20. Чи може Google переходити за посиланнями? (раніше "Meta Robots" слідують)
 21. Розширені мета-роботи
 22. Назва шляху крихти: видалена з Yoast SEO 7
 23. Канонічний URL
 24. Соціальні
 25. Дуже повний плагін, але ...
 26. Зручний інструмент, а не засіб для коня

Плагін Yoast SEO був плагін для з 2010 року SEO в межах WordPress. С Все в одному SEO Pack - що також часто рекомендується - у мене немає досвіду (поки що). Однак, згідно з різними відгуками, з якими я зустрічаюся в Інтернеті, плагін Yoast є більш широким і кращим. У цій статті я допомагаю вам оптимально використовувати цей плагін. Я покажу вам, які частини корисні і до яких частин ви можете приділяти менше значення вашій пошуковій оптимізації. Подумайте про це як про короткий посібник від досвідченого користувача.

Ця стаття була спочатку опублікована 21 січня 2017 року та повністю оновлена ​​27 березня 2018 року

Плагін Yoast SEO був плагін для з 2010 року  SEO  в межах WordPress Плагін Yoast SEO коротше

Плагін Yoast SEO був доступний тільки для WordPress до 2015 року і тому називався "Yoast WordPress SEO". Друпалська версія плагіна була запущена в 2015 році, а назва просто стала Yoast SEO ". Раніше я писав про версію 2, У цій статті ви можете прочитати, як ви можете оптимально використовувати поточну версію Yoast SEO.

Про плагін Yoast SEO

Я тут плагін WordPress, є також версії для:

Хоча я не знаю цих варіацій, я не очікую, що вони значно відхиляться від версії WordPress. Є безкоштовна версія для WordPress, а також платний (Premium), за який ви платите фіксовану суму на рік. Найбільш важливими додатковими статтями в Yoast SEO Premium є:

 • Підтримка ; користувачам версії Premium надано пріоритет у підтримці
 • Менеджер переадресації; коли ви налаштовуєте URL-адресу, перенаправлення автоматично створюється зі старої URL-адреси на нову
 • Перевірте кілька пошукових термінів; Ви можете ввести кілька пошукових термінів, щоб перевірити оцінку SEO вашого вмісту

У цій статті я буду обговорювати безкоштовну версію, і наскільки серйозно ви повинні приймати всі компоненти. Ви також дізнаєтеся, чому цей плагін не тільки корисний для SEO.

Не відчуваю, що бореться за 2500 + слів? Потім виберіть тренінг Yoast SEO Plugin. У 1 частині дня ви дійсно дізнаєтеся все, що хочете / потрібно знати.

Все про плагіні Yoast SEO в 1 статті

У цій статті ви можете прочитати все про плагін Yoast SEO. З точки зору користувача в будь-якому випадку. Я фактично охоплюю два важливі аспекти плагіна:

 1. Функції вкладок ( Аналіз тексту , Розширені та соціальні )
 2. Практичне використання аналізу тексту

Аналіз тексту - найважливіша причина для більшості людей, які використовують цей плагін . Тим не менш, інші два компоненти ( Advanced і Social ) також є дуже корисними компонентами для більшості власників веб-майстрів / сайтів. Якщо ви ще не використовуєте його, або не знаєте, для чого ви можете його використовувати, читайте далі.

Перша критика

Незалежно від того, наскільки гарний плагін, він є і залишається частиною програмного забезпечення, яке запрограмовано на щось робити. У такому випадку це призводить до ряду моментів, які не повністю узгоджуються з тим, як пошукові системи скануються та індексують ваш веб-сайт:

 • Щільність ключових слів: У плагіні Yoast SEO вона називається "щільність ключових слів". Це, звичайно, не повинно багато говорити про остаточну доступність вашої сторінки. Дуже висока щільність ключових слів незабаром виникає як спам, і навіть при низькій щільності ключових слів сторінка все ще може добре працювати в пошукових системах.
 • Мета-опис: хоча мета-опис бажано містить ваш пошуковий термін, це не фактор SEO . Те, що це зважується плагіном, обов'язково потрібно взяти з зерном солі.
 • Кількість слів: проведено дослідження, яке показало, що існує кореляція між великою кількістю вмісту та гарною набуттям. Однак це не означає, що ви не можете забити коротким фрагментом тексту. Таким чином, кількість слів, безумовно, не є фактором SEO. Кореляція відрізняється від причинно-наслідкового зв'язку.

Що приходить, чи не так? І сам заголовок, і великі літери, чи не так? Мені дуже хотілося звернути на це увагу, тому що я помічаю, що дуже багато людей дійсно дивиться на зелену сферу. Дійсно, зелена точка не означає, що ви гарантовані високо в пошукових системах наближається . Насправді: навіть за допомогою помаранчевої кулі ви все-таки можете потрапити в топ-10. Використовуйте свій розум і дізнайтеся, як поєднати його з плагіном Yoast SEO :-). Що приходить, чи не так

Фокус ключового слова

Після написання статті або написання статті введіть ключове слово "Фокус". Так що пошуковий термін (багато хто називає це ключове слово або ключове слово ) для цієї сторінки. У попередній версії плагіна вам надали пропозиції щодо пошукових термінів, як тільки ви почали вводити текст . На жаль, це зникло, оскільки Google має функцію автозаповнення для зовнішніх сторін більше не підтримує . Не катастрофа, тому що вам все одно треба було йти першим самостійно виконайте дослідження пошукового терміну .

По-перше, давайте почнемо з функцій, які кожен фактично використовує. Хоча все здається дуже очевидним, є необхідні моменти, які ви повинні враховувати.

Якщо ви дійсно хочете отримати максимальну віддачу від плагіна, то прочитайте всю статтю.

Використовується плагін

Для ілюстрації, я зробив скріншоти того, як Yoast SEO працює, поки я написав цю статтю. Спочатку я написав інтро, а потім увійшов до пошукового терміну. Я вибрав для "плагіна Yoast SEO".

Ви можете бачити, що світлофор (три кулі були розроблені як реальний світлофор, починаючи з версії 3.0) вже помаранчевий після 1 абзацу. Я ще не додав жодних зображень до нього, і насправді не дуже багато вмісту на сторінці. З відносно невеликим і все ще помірно оптимізованим контентом, я вже дуже близько до зеленого світлофора! Я сам переконаний, що в даний час мало підстав для відображення цієї статті високо в Google. На мою думку, червоніше було б більш доречним.

Примітка: цей скріншот зроблений з Yoast SEO 3.0, нижче наведено новий знімок екрана версії 7. ​​Перший скріншот ілюструє те, що я хочу сказати, тому я залишаю його на цьому. Для порівняння і актуальності теж нова версія.

Для порівняння і актуальності теж нова версія

Аналіз тексту: як робити SEO з текстом?

Одним з найважливіших SEO компонентів Yoast SEO є аналіз тексту. Ви вводите a пошуковий термін в і плагін перевіряє, чи ви використовуєте цей пошуковий термін правильно, щоб зробити внесок у пошук можливості вашої сторінки або статті в цьому пошуковому терміні. Цей аналіз навіть відбувається "живий" з версії 3. Саме там для підтримки ваших зусиль SEO, особливо зверніть увагу на правильні точки і якість ваших текстів .

На що слід звернути увагу на себе

Плагін Yoast SEO є інструментом, а не інструментом, який робить роботу за вас . Крім того, це автоматизована система, яка відстежує для вас кількість запрограмованих точок. Це означає, що ви також повинні продовжувати думати про себе. Як згадувалося раніше: забудьте про зелену кулю, і перш за все продовжуйте мислити логічно.

Зелена точка: немає гарантії на високих позиціях

Багато людей все ще вважають, що зелена точка є гарантією хороших результатів у пошукових системах. Однак ніщо не менш істинно . Статті з оранжевою крапкою можуть опинитися в пошукових системах так само, як і статті з зеленою крапкою не гарантують отримання сторінки 1 від Google.

З ним слід рахуватися: Yoast SEO лише враховує точну формулювання

Однією з головних причин не оголосити зелену кулю (тепер насправді "зеленим світлофором") свято є те, що вона лише враховує точну формулювання . Так що я можу писати про "плагін SEO від Yoast" і це не вважається пошуковим терміном у тексті. Існує не "плагін Yoast SEO", який є точним формулюванням терміну пошуку, який я надав.

Існує не плагін Yoast SEO, який є точним формулюванням терміну пошуку, який я надав

Плагін Yoast SEO враховує лише точну формулювання комбінації ключових слів "responsive web design"

Пошукові системи бачать це по-різному

На щастя, пошукові системи бачать його по-різному. Вони більше не розглядають кількість точних відповідностей пошукового терміну. Таким чином, вам не доведеться тримати точний термін пошуку , так що ви можете просто писати тексти, які добре працюють.

Зображення

Багато людей недооцінюють зображення. Перш за все, вони підтримують текст шляхом візуалізації чогось, і вони також приємні для читача, щоб перервати текст. Текст стає читабельнішим із зображеннями. Але зображення також сприяють пошуку вашого веб-сайту , крім іншого, за допомогою назви та тега alt.

Заголовок і тег alt

Заголовок і тег alt або альтернативний текст; насправді 'alt атрибут', скажіть читачеві - а значить і пошуковим системам - що можна побачити на зображенні. Якими б розумними не були пошукові системи, вони ще не можуть розпізнати все на зображеннях . І те, що ви хочете сказати з ним, не буде зрозуміло без тексту. Таким чином, плагін також враховує це в оцінці, і ви можете або не можете отримати зелену кулю для цього.

Ви можете знайти все, що стосується заголовка та тега alt у статтю про оптимізацію зображень.

Використання пошукового терміну в заголовках

Хоча це вже вказується в порадку в плагіні, добре це знати використання пошукових термінів у заголовних тегах (заголовках) не обов'язково відіграє важливу роль для SEO . Якщо це приємно для вашого читача, зробіть це . Тому він повинен сприяти вашому тексту. В іншому випадку, нехай він сидіти красиво. І тут теж застосовується: точна формулювання не обов'язково потрібна.

До речі, це повідомлення зараз не трапляється мені. Це також може бути тому, що Yoast визначає момент, які точки розглядаються в аналізі.

Пошуковий термін у URL-адресі

Логічно, що пошуковий термін повинен принаймні значною мірою відбуватися в URL-адресі. Це одна з перших речей, яку бачать і відвідувач, і пошукова система. URL-адреса містить важливу інформацію про тему сторінки і має сенс, що пошуковий термін з'являється там. Я хотів би додати, що він не має величезного впливу SEO. Існує безліч прикладів, коли пошуковий термін не відображається в URL-адресі, а сторінка входить до першої десятки Google. Або навіть доходить до числа 1 ...

Налаштуйте назву сторінки та мета опис

У першій частині - у перших версіях, ці частини були вкладками, сьогодні ви бачите їх як частини з іконками ліворуч у вікні Yoast SEO - ви можете налаштувати назву, яку відображають пошукові системи. Крім того Мета опис Ви можете ввести тут самостійно. Просто натиснувши на ці частини, ви можете налаштувати їх.

Довжина назви та мета-опис

Довжина, зазначена в плагіні Yoast SEO, не є священною. Насправді: швидше короткий, потужний заголовок, ніж той, який ви завершуєте "тому, що вам потрібно". Занадто довго заголовок сторінки також перервано в результатах пошуку. І яка ідеальна довжина вашого мета опису? Починаючи з грудня 2017 року ви отримаєте більше метаописів у Google, ніж раніше.

Прочитайте все про найкращу довжину вашого мета опису тут .

Розділ "Додатково"

У розділі Додатково пропонується ряд важливих налаштувань для вашої сторінки. Незважаючи на те, що ви, як правило, не стільки використовуєте, він містить декілька важливих для знання варіантів. Ця вкладка особливо корисна, якщо ви не хочете бачити певні сторінки в пошукових системах .

Ця вкладка особливо корисна, якщо ви не хочете бачити певні сторінки в пошукових системах

Стара ситуація на вкладці "Додатково"

Показати в результатах пошуку (раніше індекс Meta Robots)

Якщо ви не бажаєте бачити сторінку, яка з'являється в пошукових системах, ви можете вказати її тут. Раніше його називали індексом "мета роботів". З Yoast SEO 7, він просто говорить: "Дозволити пошуковим системам відображати цю публікацію в результатах пошуку?" Ви встановлюєте сторінку на noindex , за допомогою якої ви показуєте роботам пошукової системи, що вони не повинні індексувати цю сторінку. Це не гарантія того, що цього не станеться . Наприклад, коли багато сторінок пов'язано з вашою сторінкою, пошукова система може визначити, що ваша сторінка, мабуть, дуже цікава і включити її до індексу.

Читайте тут, якщо ви хочете розмістити сторінки на noindex.

Чи може Google переходити за посиланнями? (раніше "Meta Robots" слідують)

Якщо ви хочете, щоб посилання на вашій сторінці не виконувалися, ви можете мати їх одночасно NoFollow дати. Ви нічого подібного не даєте PageRank перейдіть за посиланнями на цій сторінці. Посилання забезпечують, що бот пошукової системи також буде сканувати та індексувати сторінки цих посилань. Раніше було "мета роботів" слідувати в цій частині Yoast SEO, тепер він каже: " Якщо пошукові системи слідкують за посиланнями на цій посаді? «Ясніше для всіх, хто ще не знає, що таке« nofollow ».

Розширені мета-роботи

Розширені параметри Meta Robots, де можна, наприклад, виключити зображення з індексу, можна знайти у двох вищевказаних варіантах. Шанс, який ви хочете використати, дуже малий, тому я не буду детально обговорювати це. В принципі, ви встановите це заздалегідь для всього веб-сайту.

Звичайно, все про теги мета-роботів доступні на самому Yoast .

Назва шляху крихти: видалена з Yoast SEO 7

Раніше ви могли змінити назву вашої сторінки на шляху до крихти (також відомої як "сухарі") у Yoast SEO. З версії 7 це видалено. Я підозрюю, що його використовували дуже рідко.

Канонічний URL

Якщо ваша сторінка не є (повністю) унікальною, тому що це, наприклад, повторна публікація статті, ви можете встановити тут канонічний URL. Канонічна URL-адреса вказує ботам пошукової системи, що ця сторінка є копією і посилається на оригінал . Таким чином, ви перешкоджаєте конкурувати з так званими в пошукових системах дубльований вміст .

Таким чином, ви перешкоджаєте конкурувати з так званими в пошукових системах  дубльований вміст

"Додатково" в Yoast SEO від версії 7

Соціальні

Розділ "Соціальні" можна знайти, натиснувши на значок посилання зліва. Тут ви встановлюєте те, що показується, коли ваш блог або сторінка спільно використовуються в різних соціальних мережах. Ви можете налаштувати як зображення, так і назву та резюме ( Опис ), якщо ви хочете, щоб вони відрізнялися від набору, зображення та мета-опису. Ви встановили це для двох соціальних медіа:

Для Facebook це метадані Open Graph, які, в принципі, переходять до всіх інших соціальних медіа, включаючи Twitter. Для Twitter, однак, ви також можете ввести метадані для карток Twitter, якщо ви хочете відобразити його по-іншому, ніж на інших соціальних платформах.

Стара версія від Yoast SEO 3 - вона як і раніше не виглядає дуже різною для безкоштовної версії плагіна.

Як ви можете бачити, ви можете легко заповнити назви та описи в соціальному середовищі. І вибір зображення на платформу так само просто, як розміщення зображення у вашій статті.

Якщо у вас є Yoast SEO Premium, ви також побачите зображення попереднього перегляду. Таким чином можна визначити, чи виглядає він так, як ви хочете, щоб він виглядав, коли ваше посилання розміщується в соціальних мережах. Це виглядає так:

Дуже повний плагін, але ...

Ви бачите, плагін Yoast SEO має багато варіантів, які не кожен використовує для реального. Для оптимального використання Yoast SEO добре знати, де, де ви використовуєте його, але найголовніше: використовувати свій власний розум. Деякі знання про SEO не є зайвою розкішшю, тому що вам не доведеться приймати всі поради до серця .

Зручний інструмент, а не засіб для коня

Дивіться плагін в першу чергу як корисний інструмент, а не як інструмент, який робить всю роботу за вас або що ви повинні сліпо слідувати. Обов'язково перевірте всі точки, для яких немає зеленої точки, і перевірте, чи можна це поліпшити. Якщо ні, то не катастрофа, просто залиште сторінку, як вона є. Добре добре. Якщо ви все ще можете покращити, ви допомагаєте своїм відвідувачам - а отже і пошуковим системам - краще зрозуміти сторінку. Зазвичай це призводить до кращих позицій у результатах пошуку.

Хочете дізнатися більше про плагін, наприклад, вкладку "Читання" або чому ви можете отримати номер 1 у Google із помаранчевим світлофором? Потім виберіть тренінг Yoast SEO Plugin. У 1 частині дня ви дізнаєтеся все про плагіні Yoast SEO.

Ви відкрили нові речі в плагіні Yoast SEO, ви щось відсутні в цій статті або у вас є питання? Повідомте про це нижче.

Не відчуваю, що бореться за 2500 + слів?
Що приходить, чи не так?
І сам заголовок, і великі літери, чи не так?
Аналіз тексту: як робити SEO з текстом?
І яка ідеальна довжина вашого мета опису?
З Yoast SEO 7, він просто говорить: "Дозволити пошуковим системам відображати цю публікацію в результатах пошуку?
Чи може Google переходити за посиланнями?
Хочете дізнатися більше про плагін, наприклад, вкладку "Читання" або чому ви можете отримати номер 1 у Google із помаранчевим світлофором?
Ви відкрили нові речі в плагіні Yoast SEO, ви щось відсутні в цій статті або у вас є питання?