оптимізація сайту

  1. Як оптимізувати сайт?

1. Порядок на сайті - порядок в компанії і навпаки.

2. Чим краще і розширенням відповідь на пошуковий запит, тим достойніший позиція в інтернеті.

3. Більше таких відповідей і правильне їх виклад, дасть більше трафіку і конверсій.

Як я згадував в уроці про 8 етапах просування сайту про те, що світова пошук ще недостатньо розвинений і з великого запитів знайти відповідь практично нереально. Все пов'язано з тим, що хтось неправильно або зовсім не оптимізує свої сторінки, файли і картинки.

Все це обумовлено тим, що пошукові системи в першу чергу дивляться на ключове слово, запитувана користувачем, і намагаються дати кращий відповідь на запит. Максимальна схожість назви вашої сторінки і його заголовків з корисним контентом дадуть вам найкращі позиції. Але це стосується запитів малої частотності.

Для конкурентних запитів, особливо для комерційної діяльності, SEO оптимізації буде не зовсім достатньо. Нагадаю, що оптимізація тільки 5 етап з 8-ми, і, якщо ви правда хочете результатів, необхідно виконувати всі.

Все про оптимізацію розповісти на одне сторінці не реально, але направити на основні її теми я зможу. Для початку запам'ятайте, що у сторінки повинні бути - мета теги, а у картинок - альт теги. Розберіться з цим обов'язково, саме по ним йде найбільша частина помилок. Не лінуйтеся заповнювати їх на кожній сторінці. Унікальність контенту і картинки несуть важливу роль в позиціях.

Як оптимізувати сайт?

Основним іншому для російського оптимізатора є Яндекс вордстат. Складайте по ньому семантику і менше користуйтеся автоматичними програмами. Не забувайте дивитися частотність ключа в лапках, буває загальне 1000, а в лапках 0.

Одна сторінка повинна відповідати на запит, а не на 1000 запитів, для цього дивіться урок про те скільки ключових слів повинно бути на сторінці сайту .

Слід, що сторінок краще робити стільки, скільки цього потребуватиме структура сайту і велика кількість різних за змістом ключових слів. Чи не винаходьте зайвого, не плутайте пошукові системи, інакше ви заплутаєтеся самі і не будете знати яка сторінка коштує сьогодні, а яка буде стояти завтра.

Оптимізація сайту і оптимізація конкретної сторінки - це різні речі, і розглядати їх необхідно окремо. Для більш працелюбних і цікавих, ви можете подивитися урок по повнішої оптимізації сторінки сайту , Там більше 20 пунктів, складно сприймати, зате ефективно і перевірено.

МИ РОБИМО ПОШУКОВИЙ АУДИТ САЙТУ

ПОБУДУЄМО ПРАВИЛЬНИЙ ПЛАН ПРОСУВАННЯ

Загалом писати можна багато, а робити все це буде нікому. Одна порада - пишіть для людей, і не забувайте вставити пару ключів в текст і в картинки, називайте сторінки обдумано і не поспішаючи. Потрібна допомога, звертайтеся або шукайте відповіді на сайті dorogavtop.ru !

Як оптимізувати сайт?
Як оптимізувати сайт?