Основні оновлення Google SEO: веб-сайти, які не підходять для мобільних пристроїв, будуть покарані

Провідні SEO експерти попереджають власників малого бізнесу без мобільних або чуйних веб-сайтів, які ось-ось потраплять у головне оновлення Google 21 квітня, що може коштувати їм від 20 до 30% свого трафіку

Провідні SEO експерти попереджають власників малого бізнесу без мобільних або чуйних веб-сайтів, які ось-ось потраплять у головне оновлення Google 21 квітня, що може коштувати їм від 20 до 30% свого трафіку.

Попередні основні оновлення, орієнтовані на такі питання, як "чорні капелюхи SEO", призвели до штрафних санкцій для компаній, що використовують такі технології, як маскування та купівля посилань .

У недавньому посту на своєму Центральний блог для веб-майстрів Google заявила, що 21 квітня буде розгорнуто основне оновлення своїх результатів пошуку, що дозволить побачити сайти, які підтримують мобільний зв'язок, вище, ніж ті, які не призначені для мобільних пристроїв.

«Починаючи з 21 квітня, ми будемо розширювати наше використання зручності для мобільних пристроїв як рейтинговий сигнал. Ця зміна вплине на мобільні пошукові запити на всіх мовах у всьому світі та матиме значний вплив на результати пошуку. Отже, користувачам буде легше отримувати відповідні, високоякісні результати пошуку, оптимізовані для своїх пристроїв », - сказав Google.

«Починаючи з сьогоднішнього дня, ми почнемо використовувати інформацію з індексованих додатків як фактор для ранжування користувачів, які мають встановлену програму. Як наслідок, ми можемо висвітлити вміст індексованих програм у пошуку.

Пошуковий гігант також вказав на веб-розробників, які не впевнені в тому, як їхні веб-сайти відповідають, щоб прочитати його посібник для мобільних сайтів і використовувати його мобільний тест .

Джим Стюарт, спеціаліст з SEO та засновник компанії Stew Art Media, повідомив компанії SmartCompany, що, хоча Google закликає власників веб-сайтів покращувати свій SEO протягом певного часу, це перший раз, коли вона виявила, що зміни відбудуться.

"Вони попереджали протягом деякого часу - близько 12 місяців - для власників веб-сайтів, щоб отримати зручні для мобільних пристроїв", говорить Стюарт.

«Google має понад 200 рейтингових сигналів, які він використовує, щоб вирішити, як він класифікує сторінки, і бути дружньою до мобільних телефонів. Таким чином, поки вони не сказали, що буде покарання за відсутність мобільного сайту, сайт, який не підходить для мобільних пристроїв, буде сидіти нижче такої, яка підходить для мобільних пристроїв. "

Стюарт стверджує, що в той час як Google на цьому етапі не здається, що він покарає десктопну версію веб-сайту за те, що він не є мобільним, він стане основним чинником на мобільних пристроях.

"Для деяких підприємств - наприклад, у нас є роздрібний продавець мобільного зв'язку, який отримує від 30% до 40% свого трафіку з мобільних пристроїв - ця зміна, ймовірно, буде дуже значною", говорить він.

- Якщо Google виявить, що ви перебуваєте на мобільному пристрої, це дасть вам відповідні ресурси для мобільних пристроїв. Якщо ви перебуваєте на мобільному телефоні, він шукатиме певні речі [з точки зору дизайну]. "

За словами Стюарт, хто обговорює цю тему більшою глибиною в його відео SEO , веб-дизайнери та власники бізнесу повинні переконатися, що вони мають оптимізовану для мобільних пристроїв версію свого веб-сайту або веб-сайт, який відповідає за дизайн, щоб зберегти свій трафік.