ОСНОВНИЙ посібник з використання паразитів для SEO та багато іншого

 1. Які паразити і як вони корисні?
 2. Які цілі використовуються паразити?
 3. Основні вказівки щодо використання паразитів
 4. Використання паразитів для цілей управління репутацією
 5. Як використовувати паразитів для підвищення місцевого рейтингу SEO
 6. Використання паразитів для органічного SEO
 7. Використання паразитів для цілей партнерського маркетингу
 8. Паразити для відео SEO
 9. Паразитна база даних для SEO
 10. Заключні думки

Можливо, це нерозумно для мене зробити це в блозі замість платної завантаження, або, принаймні, використовуючи це як свинцевий магніт. Однак, я думаю, що це важлива тема, про яку кожен повинен знати. Деякі з них вже знайомі з використанням паразитів для SEO, але я не бачив повного керівництва, що показує, що робити, як їх використовувати і т.д.

Моє занепокоєння ніколи не стосується “білих шляхів”, по суті, Я не вірю в білу шапку SEO навіть існує . Якщо ви щось робите з метою користі пошукової системи, ви більше не є «білою капелюхом». Тому, будь ласка, ігноруйте ці терміни на сьогоднішній день, а замість цього використовуйте підхід, що має сенс.

Чому ви займаєтеся SEO? Що Ви продаєте клієнтам на SEO-сервісах? Чому ви купуєте послуги SEO? Тому що ви хочете результатів, вони хочуть результати, ви вважаєте, SEO може дати результати.

Існує багато методів, які можна використовувати як з локальним, так і з органічним пошуком, це лише одна з методів, які ви повинні розглядати як частину вашого арсеналу.

Які паразити і як вони корисні?

Паразити - це веб-сайти, які в очах Google розглядаються як "високий авторитет". Ви вже бачили їх. Ви можете досліджувати свою нішу і дивитися на найпопулярніші сайти, перші кілька сторінок і переглядати веб-сайти третьої сторони, які містять вміст, створений користувачем.

Давайте зрозуміти це… Паразитні сайти для SEO та інших маркетингових цілей не є новою концепцією. Концепція була навколо протягом принаймні 6 років зараз та часто використовувались у tiered лаві поштовх або зв'язують колеса назад у дні. Так що це не нова річ, але це щось не зрозуміле багатьом людям.

Як це корисно?

Скориставшись цими сайтами, які є улюбленими компанією Google, ви зможете легко отримати ранг для різних тем ключових слів.

Використання цієї стратегії захищає вас здебільшого від майбутнього оновлення алгоритмів. Навіть використовуючи спам-посилання, ви захищені.

Підсумовуючи це просто, паразитні сайти корисні, тому що ви можете використовувати його для ранжування цих властивостей для різних тем ключових слів, які можуть залучити трафік, але також збільшити рейтинг вашого головного веб-сайту.

Які цілі використовуються паразити?

Є багато різних цілей для паразитів. Це стратегія, яку репутація використовує для своїх служб управління репутацією. Це стратегія, яку великі компанії та бренди використовують для свого маркетингу.

Ось що ви можете використовувати для:

 • Управління репутацією
 • Місцеві SEO
 • Органічні SEO
 • Партнерські сайти
 • Створення посилань
 • Створення вашого бренду
 • Відео SEO
 • Сайти клієнтів
 • Ваші власні сайти!

Як ви можете бачити, тут є багато потенціалу, щоб ви могли використовувати те, що ви дізнаєтеся в цьому посібнику. До кінця цієї посади, я поділюся списком паразитів, які ви можете використовувати.

Цей метод продовжуватиме бути корисним і дозволить уникнути будь-якого оновлення алгоритмів. До того, як Google зменшить потужність PR внутрішньо, налаштує Panda, щоб зменшити повноваження та потік PR у домені та починає надавати перевагу спільним проходженням через зворотні посилання .

Основні вказівки щодо використання паразитів

Перш ніж зануритися в використання паразитів для конкретних цілей, я хочу дати вам кілька рекомендацій.

1.) Використовуйте унікальний та високоякісний вміст

Не використовуйте прядильне програмне забезпечення. Не копіюйте та не вставляйте його з іншого джерела. Використовуйте твердий, оригінальний вміст. Використання закрученого вмісту не дасть вам бажаних результатів. Використання повторюваного вмісту не дасть вам необхідного підвищення.

Якісний вміст є обов'язковим, якщо ви хочете, щоб це було успішно.

2.) Влада важлива, але вам потрібно багато змісту!

Деякі люди вважають сайт-паразит чимось на зразок Twitter або Facebook, і хоча вони можуть визначити себе добре з невеликою кількістю оптимізації, вони не дозволяють отримати максимум від ваших зусиль. Ви хочете мати властивість, що дозволяє мати пристойну кількість контенту.

3.) Вибух з посиланнями, але не забувайте про соціальні сигнали

Ці властивості можуть спричинити багато зловживань. Ви можете посилати на них спам, і це не завдасть шкоди. Однак для того, щоб дійсно підвищити ваші зусилля, ви також повинні працювати над соціальними сигналами.

На мою думку, соціальні сигнали не впливають на SEO або ваш рейтинг . Проте соціальні сигнали можуть довести Google доказів про те, що ваш вміст / паразит відбувається вірусно, що виправдовує велику кількість зворотних посилань.

4.) Скористайтеся перевагами внутрішнього органу

До цих пір перші три рекомендації добре охоплюються кількома джерелами. Я знайшов, що іншим людям не вистачає змісту, що вони говорять про пиячки з домену чи паразита, але вони не говорять про те, щоб максимізувати цей авторитет, беручи участь у власній громаді.

Подумайте про це, як це ... Якщо ви хочете, щоб сторінка Twitter з'явилася на першій сторінці Google, але зараз на сторінці 2, ви, безумовно, можете створити зворотні посилання на неї і, можливо, отримати трохи підвищення. Найпростіший спосіб отримати прискорення - це присутність у межах сайту та мережі.

Використовуючи приклад Twitter, якщо ви стежите за іншими людьми та іншими людьми, вони в основному є внутрішніми посиланнями на вашу сторінку Twitter. Це дає вам більший шматок пирога, коли мова йде про «крадіжку влади» від паразита.

Незалежно від того, які паразити ви використовуєте, ви хочете мати можливість використовувати існуючу потужність, а не просто створювати сторінку з вмістом. Ви хочете взяти участь у будь-якій спільноті, яку надає власність, щоб ви могли більш ефективно її зміцнювати.

Використання паразитів для цілей управління репутацією

Якщо у вас або у вашого клієнта є якісь негативні речі щодо того, що ви з'являєтеся для фірмових термінів, це відмінний спосіб залучити в SERP властивості, керовані брендами. Управління репутацією стала більш популярною послугою останнім часом, і хоча більшість людей зосереджується на відгуках, більш успішні послуги зосереджуються на контрольованих брендами властивостях.

Це трохи відрізняється від використання паразитів для цілей ранжирування або більш широкої маркетингової стратегії.

Замість того, щоб оптимізувати ключові слова з більшою частотою або інший діапазон тем ключових слів, потрібно оптимізувати назву марки чи фрази, які відображаються з негативними пошуками.

Метою тут є контроль власних результатів пошуку.

Деякі з вас можуть подумати, ну, у мене є чудові відгуки, або мої клієнти не мають негативних відгуків.

Проблема з цим напрямком мислення полягає в тому, що потрібно лише 1 незадоволеного клієнта, або 1 розгніваного конкурента, щоб дійсно вплинути на вашу онлайн-репутацію.

Завжди краще контролювати свою долю.

Коли я говорю створення провідної стратегії виховання , про відправлення потрібного типу контенту в потрібний час, щоб продовжувати продовжувати просування по воронці і залишатися перед ними правильним шляхом.

З управлінням репутацією це те ж саме. Ви хочете, щоб ваші перспективи або потенційні потенційні джерела досліджували вас і виконували «належну старанність», знаходячи властивості, якими ви керуєте, не залишаючи нічого випадкового.

Швидкі поради:

 • Дотримуйтесь 4 попередніх рекомендацій
 • Оптимізуйте, використовуючи ключові слова як URL-адресу, назву сторінки та все інше
 • Для нижчих органів паразити, як і раніше, зв'язуються з головним цільовим ділянкою, але також і з іншими паразитами
 • У межах вмісту переконайтеся, що у вас є розділ h2 зі скаргою або скандами
 • Вставляйте відео YouTube зі свого бренда, якщо вони є
 • Посилання на бренд контрольованих соціальних властивостей, таких як facebook, instagrams, twitter, youtube

Інформація, яка регулярно поширюється на цьому блозі, зробить вам багато грошей. Введіть нижче свій електронний лист і приєднайтеся до більш ніж 1000 інших людей, які вже роблять багато грошей!

Як використовувати паразитів для підвищення місцевого рейтингу SEO

Якщо ви слідували за мною на деякий час, ви знаєте, я кажу, що місцеві SEO дійсно зводиться до 2 речей.

 1. Релевантність розташування
 2. Релевантність галузі / ключового слова

Це воно.

Можливо, це спрощує те, що має так багато деталей, але це дійсно так просто. Виконання - це інша історія.

Використання паразитів для місцевих SEO є те, що також не регулярно говорили.

Пошук будь-якого ключового слова дасть вам уявлення про паразитів, які добре працюють у ніші та місцевості.

Наприклад:

Я шукав "Покрівельник у Далласі TX". Результати першої сторінки:

Результати першої сторінки:

Як бачите, ті, що знаходяться в червоній коробці, вважаються паразитами. У той час як у локальній SEO ви також можете вважати їх джерелами для цитат, але для цілей паразитного SEO вони більше, ніж цитати.

Це сайти, які вже добре оцінюються.

Замість того, щоб намагатися оптимізувати свій профіль на цих сторінках за ключовою фразою, яку ви шукали, потрібно використовувати щось подібне, але не те ж саме. Ви хочете доречність місцеположення, але також і релевантність ключових слів / галузей, щоб ви класифікували в пакеті закусок замість органічних.

Замість того, щоб покрівельник в Далласі TX, ви хотіли б оптимізувати ці сторінки / профілі, як підрядник покрівлі в Далласі, або ремонт даху в Далласі.

Ви повинні розуміти, що приклад - це лише одна частина того, що ви можете зробити з Local SEO. Ви, ймовірно, вже будете використовувати ці сайти як джерело цитування, але мета тут набагато більше, ніж просто одне просте цитування.

Це робить кілька речей, таких як:

 • Встановлює взаємозв'язок між релевантністю бізнесу, місцеположення та ключового слова / галузі
 • Дає вам інший джерело цитування
 • Забезпечує міцні посилання на ваш основний веб-сайт
 • Можливо, забезпечить рух
 • Надає вам буфер між спамом і сигналами

Тепер паразити, які ви знайдете в результатах пошуку, не повинні бути єдиними, на які ви зосереджені. Ви все одно повинні шукати паразитів, які забезпечують багато місця для вмісту.

Деякі люди вважають сайти прес-релізу хорошим паразитом. Я ні. Прес-реліз сайти були вражені знову і знову. Однак вони можуть бути корисними як джерело цитування, а також контекстні зворотні посилання на ваших паразитів. Існує декілька служб синдикації прес-релізів, які можна використовувати для цих цілей, як Преса Синергія .

Швидкі поради щодо використання паразитів у локальній SEO

 • Дотримуйтесь 4 основних рекомендацій щодо паразитів
 • Не націлюйте головне ключове слово свого веб-сайту, а підтримуйте ключові слова
 • На сторінці оптимізація надзвичайно важлива
 • Використовуйте GSA або посилання вибухів на ваші властивості паразита. ( Послідовником цього блогу є доступна служба )
 • Не забудьте зосередитися на актуальності місцеположення та галузі

Додаткові ресурси для вивчення місцевих SEO:

Важливість відгуків в локальній SEO
Місцеві фактори рейтингу SEO
7 Посилання Будівництво Поради для місцевих SEO
Остаточне керівництво для побудови цитат
Рейтинг в декількох містах з оптимізацією на сторінці

Використання паразитів для органічного SEO

Різниця між місцевим SEO і органічним SEO використання паразитів полягає в тому, що з місцевими SEO це більше про актуальність і вражає високу кореляцію між цільовим бізнесом, ключовими словами і місцем, а також підбираючи хороші цитати і зворотні джерела. Органічні SEO більше про залучення трафіку від властивостей паразита.

Те, як ви структуруєте свій контент і оптимізацію сторінки, буде таким. Використання паразита як буфера між спам-посиланнями та вашим головним сайтом, а також вилучення з-під влади, все одно такі ж, як інші.

Я б сказав, що різниця тут полягає в тому, що ви не настільки орієнтовані на силу зворотного зв'язку паразита на ваш основний сайт, оскільки ви - трафік, який ви можете відправити від паразита до головного сайту.

Для органічних цілей ви хочете, щоб паразит зайняв місце в конкурентних умовах. Часто це простіше ранжувати паразита, ніж ваш головний сайт через зловживання, яке вони можуть взяти з спам-посилань. Після того, як паразитний рядок, ви можете очікувати хороший шматок трафіку на ваш основний сайт.

Звичайно, як тільки відбудуться рейтинги, ви захочете сильно закликати до дій, щоб забезпечити трафік, який отримує паразит.

Використання паразитів для цілей партнерського маркетингу

Я не збираюся отримувати в занадто багато деталей тут. Це - одна область, з якою я не знайомий.

Мій досвід походить від роботи з клієнтами, а не від афілійованого маркетингу.

Такі ж концепції застосовуються, незалежно від того, чи ви займаєтеся локальним SEO, органічним SEO, ORM або будь-яким іншим. Рейтинг є рейтингом.

Існує загальна відмінність. Люди, як правило, використовують паразита для прямого посилання на партнерську пропозицію.

Деякі з вас можуть думати, що прямі посилання, використовуючи вашу партнерську посилання, це те, що вам потрібно зробити. На мій погляд, це хороший спосіб отримати вашу сторінку, зняту деякими паразитними джерелами, тому що партнерські посилання зустрічаються як трохи спам.

Замість використання партнерської посилання, наприклад: domain.com/affid?=1293846, ви використовуватимете свій власний домен, пов'язаний із тим, що ви рекламуєте. Наприклад, якщо ви рекламуєте Nootropics, ви хочете мати доменне ім'я, яке відображає тип вмісту / продукту, який ви рекламуєте.

Після того як ви маєте своє доменне ім'я, ви ввійдете в свій cpanel, налаштуйте 301 редирект на вашу партнерську посилання.

Роблячи це, дає набагато краще враження, якщо є "контроль якості" зусилля, щоб запобігти партнерський маркетинг на їхній платформі. Крім того, простий спосіб обійти анти-партнерських заходів на pinterest та інших соціальних мереж медіа.

Протягом наступних кількох місяців я буду розміщувати детальне дослідження на тему використання паразитів, щоб допомогти мені з партнерським сайтом.

Паразити для відео SEO

Багато людей думають, що Youtube вже є паразитом, і я думаю, що це насправді.

Це просто інший тип паразита. Більшість з них буде використовувати сторінку каналу як основний фокус, але якщо ви бажаєте добре класифікувати себе в Youtube і отримати органічні фрагменти вашого відео, ви, ймовірно, захочете використовувати інші паразити, щоб допомогти вам ранжувати ваші відео Youtube.

Звичайно, ви можете спам зворотні посилання на відео майже без наслідків. Я роблю це, і він ніколи не обертався на мене, але поодинокі зворотні посилання не допоможуть вам класифікувати відео за конкурентні умови.

Подумайте про це, як це ... у вас вже є зворотні посилання на відео ... але найвідоміші посилання для відео YouTube, насправді не зворотні, вони вбудовуються.

Використовуючи інші паразити, щоб вставити відео YouTube, то спам інші паразита з посиланнями допоможе набагато більше, ніж спам відео з посиланнями.

Ви, звичайно, дотримуєтеся основних рекомендацій, викладених на цій посаді, але вам також необхідно зосередитися на вбудовування.

Використовуючи цей метод, компанія, що обслуговує дерева, створила понад 1000 викликів від дурного відео слайд-шоу animoto. Покрівельний підрядник, який переслідував збиток від шторму, зайняв нові відео за декілька тижнів, щоб забрати купу нових потенційних клієнтів у районах, де він не мав присутності.

З тих пір відеозаписи були менш помітними в результатах пошуку. Це, безумовно, не так просто, як раніше, але використання цього методу, безумовно, допоможе.

Паразитна база даних для SEO

Ось деякі паразити, які ви можете використовувати у вашому SEO, маркетингу та тестуванні! Якщо у вас є можливість додати, будь ласка, повідомте мені у розділі коментарів нижче, щоб ми могли бути в курсі та корисними!

Weebly
Buzzfeed
LinkedIn
Storify
BusinessWire
Середній
Слайди
Wix
Tumblr
Thumbtack - Найкраще для місцевих SEO
Reddit
Flipboard
Scribd

Це всього лише кілька паразитів. Якщо ви хочете знайти своїх власних паразитів, які мають створений користувачем вміст, ви завжди можете перевірити через SEMrush, щоб переконатися, що він не мав великого падіння в трафіку нещодавно.

Заключні думки

Існує багато методів, які можна використовувати для залучення трафіку або збільшення рейтингу.

Як ваш набір навичок збільшується, ваш дохід зазвичай слід. Якщо ви не знали про використання паразитів або були заплутані, ми сподіваємося, що це допоможе вам розвинути свій набір навичок.

Якщо ви знаєте про паразитів, сподіваюся, що це служить хорошим переозброєнням або, можливо, ви можете внести свій внесок у коментарі про те, що ви вважаєте, що слід додати до списку паразитів. Я хотів би, щоб це оновилося з вашим входом!

Які паразити і як вони корисні?
Які цілі використовуються паразити?
Чому ви займаєтеся SEO?
Що Ви продаєте клієнтам на SEO-сервісах?
Чому ви купуєте послуги SEO?
Які паразити і як вони корисні?
Як це корисно?
Які цілі використовуються паразити?
Com/affid?