Переваги та недоліки таргетированной реклами Facebook

Чому для розвитку бізнесу варто спробувати таргет в Фейсбуці

Чому для розвитку бізнесу варто спробувати таргет в Фейсбуці? Тому що це джерело трафіку ще не дуже популярний в рунеті. Конкуренції в ньому дуже мало, якість трафіку на висоті, дуже гнучкі націлювання і ретаргетінга, які реально працюють, а також масовий охоплення: можна створювати рекламу для користувачів Фейсбуку з будь-якої точки світу. Зупинимося докладніше на кожному з достоїнств, відзначимо особливості цього джерела клієнтів і розкриємо недоліки. В результаті ви зрозумієте, чи підійде цей рекламний інструмент саме для вашого бізнесу.

Якість. Дуже якісний трафік для тих, хто вміє його налаштовувати. Звідси високі конверсії.

Мала конкуренція. Докладну інформацію про налаштування реклами в Фейсбук майже немає, дуже мало якісних навчальних курсів. Більш популярні зараз з Яндекс.Директ, РСЯ, таргетинг Вконтакте та інші рекламні інструменти. За ним можна знайти навчальні матеріали навіть у вільному доступі. Тому в цих джерелах трафіку безліч бізнесів конкурують між собою. Якщо ви налаштовували рекламну кампанію в Яндексі по висококонкурентних запитах, то знаєте, наскільки дорого і складно пробитися туди з мінімальним бюджетом.

Фейсбук порівняно контекстною рекламою або Таргет Вконтакте - неоране поле, яке варто вивчити. Ніші з великою конкуренцією тут просувати простіше, ніж в уже «втомлених» джерелах трафіку.

Щодо швидка модерація. У РСЯ або MyTarget (більшою мірою) оголошення можуть не пропускати довгими днями і часто відхиляють з незрозумілих причин. У Фейсбуці такого немає. Модерація відбувається в 2 етапи: спочатку кампанію швидко сканує робот, потім протягом 6 годин людина перевіряє ваш рекламний аккаунт, і при успішному результаті наступні промо-матеріали підтверджуються дуже швидко. Не потрібно чекати кілька днів, щоб запустити рекламну кампанію.

Швидкість настройки. Для людини з досвідом створення рекламної кампанії в Фейсбуці налаштувати її і запустити досить просто. Від початку настройки до отримання перших кліків проходить максимум годин 6. Однак для цього потрібен навик, тому новачкам настройка дається складніше.

Будь-яке ГЕО. Реклама доступний трафік з будь-якої точки світу, де є користувачі Фейсбуку.

Facebook - це відкритий шлях на зарубіжні ринки, якщо ви плануєте розширювати бізнес або, наприклад, займаєтеся ИнфоБизнес (продаєте свої курси, проводите навчальні тренінги, даєте консультації жителям різних країн).

Гнучкі настройки інтересів, які реально працюють. Можна показувати оголошення тим, хто буває за кордоном, користувачам, у друзів яких скоро День народження і т. П. Подібних інструментів орієнтування багато, причому нецільового трафіку, який не відповідає заданим налаштувань, трапляється вкрай мало. Все тому, що Фейсбук має одну з кращих в світі систем збору даних про своїх користувачів. Завдяки цьому у рекламодавця є величезний потенціал для оптимізації кампаній. Про нього ми згадували раніше в статті про воронки аудиторій .

І, звичайно, у реклами Facebook є свої особливості, які багато можуть порахувати недоліками, особливо новачки.

  • Модерація не пропускає рекламу сумнівних товарів, наприклад, «чарівні» кошти для схуднення, чаї від діабету, дешеві репліки годин знаменитих брендів. Зате відмінно схвалюються «білі» товари і послуги, інфобіз. Займайтеся чесним бізнесом - і перспективи Фейсбуку для вас відкриються.
  • Складність настройки. Початківцю рекламодавцю важко розібратися в інструментах таргетингу і налаштувати код пікселя на сайті, щоб він відстежував трафік з Фейсбуку для подальшого ретаргетінга. Загалом, потрібно витратити час, щоб розібратися в тонкощах налаштування кампаній.

Таким чином, якщо ви не пасуєте перед труднощами і маєте уявлення про маркетингові стратегії оптимізації реклами, то цей інструмент може привести до вас масу клієнтів як з Фейсбуку, так і з офіційної реклами в Інстаграм .

Підписуйтесь на наш канал:
Підписуйтесь на наш канал:     PRO Target в Telegram PRO Target в Telegram

Дана стаття опублікована в циклі навчальних матеріалів по налаштуванню таргетированной реклами в Instagram і Facebook. Більше інформації по тонкощам створення таргетингу можна дізнатися на нашому безкоштовному вебінарі:

(Переходьте за посиланням, щоб дізнатися подробиці і записатися).

Чому для розвитку бізнесу варто спробувати таргет в Фейсбуці?