Platinum SEO Pack - інструмент внутрішньої оптимізації блогу

  1. Отже, підіб'ємо підсумок:

Platinum SEO Pack - плагін, який колись вважався дуже просунутим Platinum SEO Pack - плагін, який колись вважався дуже просунутим. Зараз, на жаль, його замінили нові, продумані і адаптовані до
сучасним реаліям.

Наприклад такий плагін, як Yoast SEO . І тісно пов'язаний з ним - Clearfy .

Я вирішила оновити цю статтю, так як є ще читачі. які запитують про це плагін. Але він вже сильно застарів і давно не оновлювався. Хоча в базі плагінів WordPress ще є.

Зайшовши в бібліотеку плагінів WordPress, отримала ось таку інформацію.
Зайшовши в бібліотеку плагінів WordPress, отримала ось таку інформацію Тобто як бачите, він не оновлювався вже п'ять років. Але статтю про це плагін, я вирішила все ж залишити в незмінному вигляді. Просто як пам'ять про хороше, колись, помічнику.

Сьогодні я хочу поговорити про плагіні для WordPress Platinum SEO Pack, яким я успішно замінила Все в одному SEO Pack . Зараз спробую пояснити чому.

Думаю, що не я одна звикла жити в нашому світі за принципом - Довіряй, але перевіряй! Тому, встановивши на своєму блозі плагін, що закриває зовнішні посилання, постійно контролювала його роботу. Мало того, коли треба було деякі посилання не закривати - з'явилися не великі проблеми, в основному пов'язані з витратою, тож відсутнього, часу. І дуже захотілося мати інструмент під рукою, який надав би допомогу при кожному зробленому кроці.

Таким помічником для мене став чудовий - Platinum plagin.

На перший погляд він дуже схожий на плагін Все в Одному. Але це тільки - на перший. Функціонал Платинума набагато ширше, практично Ви можете створити заміну robots.txt (Хоча якщо чесно, відмовлятися від нього не треба). А якщо бути зовсім точним - то мета Platinum, допомогти керувати внутрішньою оптимізацією блогу з одного пульта.

Виглядає цей пульт так:

Виглядає цей пульт так:

Відмінності Platinum від його молодшого побратима полягають в наступному:

1. Є можливість налаштувати index, noindex, nofollow буквально для кожного поста або сторінки індивідуально;
2. Можна налаштувати опис кожної рубрики і мітки;
3. Настроюється 301 Редірект, який допомагає при зміненій посилання сторінки, перенаправити відвідувача за потрібною адресою. Дуже корисна функція.

Як встановити, і налаштувати цей плагін, можна подивитися в нижче опублікованій Інструкції.

Отже, підіб'ємо підсумок:

Використовувати цей плагін уже немає сенсу, він необоротно застарів

Ще більше про інструменти можна дізнатися, підписавшись на розсилку -

Ну що ж, вдалої Вам роботи! Будуть питання або побажання, пишіть в коментарях. Якщо інформація була для Вас корисною - діліться їй зі своїми друзями в соціальних мережах
[Sendpulse-form id = "6354"]

Якщо інформація була для Вас корисною - діліться їй зі своїми друзями в соціальних мережах   [Sendpulse-form id = 6354]