Плюси і мінуси розбиття повідомлень в блогах на кілька сторінок

 1. Pro: Розбиття підтримує макет на блозі фіксованого розміру.
 2. Pro: Розщеплення значно підвищує якість зображень.
 3. Pro: кілька сторінок дає більше шансів на показ оголошень.
 4. Pro: для людей, які піклуються, він збільшує кількість переглядів сторінок.
 5. Pro: полегшує перетравлення надмірно довгих постів.
 6. Pro: для досить довгих статей можна націлювати різні ключові слова на кожній сторінці.
 7. Con: Хоча перегляд сторінки збільшується, час, витрачений на сторінку, може зменшитися.
 8. Зноска: якщо у вас занадто багато об’яв і занадто мало вмісту на одній сторінці, ви можете бути позначені...
 9. Con: Багато читачів вважають за краще переглядати всю публікацію на одній сторінці і не натискатимуть...
 10. Зноска: якщо кнопка наступної сторінки недостатньо видна, користувачі можуть не знати, що їх більше.
 11. Con: Для користувачів з повільними зв'язками, особливо мобільними користувачами, це величезні труднощі.
 12. Con: Текст є найменш вразливою частиною часу завантаження, тому розбиття на швидкість не має значення.
 13. Con: Ви повинні paginate належним чином для SEO або ви будете витрачати SEO значення.
 14. Con: Кожна сторінка має унікальний URL, тому ви не отримаєте загальну кількість соціальних акцій.
 15. Написано Джеймс Парсонс

Коли ви відвідуєте веб-сайт і читаєте повідомлення в блозі, що визначає, чи це одна сторінка чи декілька? Це свідоме рішення, яке приймає хтось, хто контролює цей сайт. Хтось, десь, вирішив, що «на цьому сайті повинні бути сторінки, які мають максимум 500 слів» або щось у цьому сенсі. Дописи, що перевищують цей ліміт, розбиваються на кілька сторінок.

Є багато переваг для розщеплення довгих посад у цьому плані, але є також багато негативів і потенційних негативів, пов'язаних з ним. Я дам вам докладний виклад плюсів і мінусів, і ви можете вирішити, який метод підходить вашому сайту.

Перш ніж почати, я скажу, що я захищаю посади з однієї сторінки. Ви побачите, чому ви читаєте. Я також скажу, що багато високопрофесійних, успішних сайтів йдуть по пейджиновому маршруту. Аскмен це робить, багато популярних блогів це роблять, і так далі. Чорт, деякі з цих сайтів роблять це неправильно, але все ще зберігають свою популярність. Я просто вважаю, що якщо ви намагаєтеся виростити блог, краще не викидати трафік з помилкою новобранець.

По-перше, почнемо з плюсів.

Pro: Розбиття підтримує макет на блозі фіксованого розміру.

Звичайно це не є проблемою, оскільки більшість веб-сайтів мають фіксовану ширину - або принаймні ширину, яка масштабується залежно від розміру пристрою, що переглядає її, - але має потенційно нескінченну довжину. Ви можете розмістити 100 000 слів, і вони щільно вписуються в ширину одного екрану, але займуть тонну вертикального простору.

Проте зараз і тоді ви можете зіткнутися з сайтом з фіксованою висотою. Згадайте щось подібне до презентації Powerpoint, де ви хочете, щоб кожен слайд був повністю видимим, без прокручування або напівсухи на екрані.

Чесно кажучи, я не впевнений, чому ви хочете отримати такий дизайн у ці дні. Люди повністю звикли до прокрутки, особливо коли їм подобається вміст, який вони читають. Між тим, люди трохи рідше натискають на нову сторінку, особливо якщо перша сторінка не була цілком задовольняючою.

Одним з можливих сценаріїв може бути модальна сторінка стиснення. У вас немає часу, щоб захопити увагу з прокручуванням контенту, вам потрібно отримати читача підключений до вартості нерухомого майна одного екрану. Ви можете зробити обертовий набір панелей вмісту, щоб представити більш багаторівневий вміст без примусового прокручування. Тим не менш, це вузький сценарій.

Pro: Розщеплення значно підвищує якість зображень.

Pro: Розщеплення значно підвищує якість зображень

Існує одне поширене використання нумерації сторінок, яке я бачу знову і знову в Інтернеті . Наприклад, якщо ви хочете написати "15 кращих маркетингових інфографік", було б дуже здорово показати всю графіку в цілому. Проблема в тому, що інфографіка довга і займає багато місця. Розбиваючи цю посаду на 7 або 15 сторінок, у вас є можливість окремо продемонструвати кожну інфографіку і написати про них кілька сотень слів.

Я також бачу багато сайтів, зокрема фото-важкі новини та сайти з пліток знаменитостей, написавши головну статтю, а потім розбивши дюжину зображень підписами. Я вважаю, що нумерація сторінок тут неправильна, і тому багато таких сайтів; замість сторінок, вони використовують a модальне слайд-шоу який зберігає весь вміст на тій же сторінці.

Pro: кілька сторінок дає більше шансів на показ оголошень.

Pro: кілька сторінок дає більше шансів на показ оголошень

Реклама є джерелом живлення для багатьох сайтів. Це те, як вони заробляють гроші, це те, як вони ростуть, це те, як вони отримують експозицію, і це те, як вони спілкуються з їхньою галуззю. Банерні оголошення, текстові оголошення, інтерстиції, всі вони мають значення.

Google, інші пошукові системи та користувачі взагалі не довіряють і не люблять сайт, на якому надто багато оголошень. Якщо у вас є одна банерна реклама, вона буде більш ефективною, ніж якщо б у вас було сім розкиданих по вашій сторінці. Користувачі знають, що ви показуєте їм лише обмежений вибір оголошень, і вони це цінують. Це на відміну від сайтів із занадто великою кількістю оголошень, де користувачі відчувають, що вони існують лише для продажу.

Якщо на одній сторінці менше оголошень, якщо потрібно більше показів оголошень, потрібно більше сторінок. Розбиваючи статтю на статтю, ви маєте більше переглядів оголошень і більше шансів для користувачів натискати на цільову сторінку. Це отримує вас платити, чи збираєтеся ви для партнерських рефералів або просто КПП.

Я також бачив багато слайд-шоу, де ви будете мати 12 сторінок для набору 10 зображень. Ті, що залишилися 2 сторінки - це інтерстиціальні оголошення, що займають власну «сторінку», хоча вони звичайно знаходяться в модальних вікнах, а не в додаткових сторінках.

Pro: для людей, які піклуються, він збільшує кількість переглядів сторінок.

Pro: для людей, які піклуються, він збільшує кількість переглядів сторінок

Щоразу, коли завантажується унікальна сторінка на вашому веб-сайті, аналітика аналізує перегляд сторінки для вашого веб-сайту в цілому. Тепер самі перегляди сторінок рідко є важливим показником. Ви можете відправити орди ботів на свій сайт і збільшити кількість переглядів сторінок, і що вам це допоможе? Більш високий показник у вашій аналітиці, а також багато нижчих цифр, які порівнюють такі речі, як взаємодія на перегляд сторінки. Це робить один метричний вигляд кращим, а багато інших виглядають гірше.

Є ще кілька залишкових Інтернет-заходів, які дбають про перегляди сторінок, однак, і наявність усіх постів на вашому сайті розбиває, що показник виглядає вище в цілому. Деякі рекламні мережі, наприклад, хочуть, щоб їхні сайти мали певний мінімальний поріг для переглядів сторінки, перш ніж вони можуть брати участь у мережі. Це свого роду спосіб грати в систему.

Я б не сказав, що це дуже хороший професіонал. Якщо у вас постійна адреса, відстежуйте користувачів, які приходять на першу сторінку, і подивіться, скільки з них до кінця. Ви побачите досить крутий випадок, навіть зайшовши на сторінку 2, і до кінця, дуже мало людей зробили це повністю. Ось чому сайти, які публікують тонкий, нахабний вміст, наприклад, Buzzfeed, не розміщують вміст; лише перші сторінки з парами навіть отримають погляди.

Pro: полегшує перетравлення надмірно довгих постів.

Pro: полегшує перетравлення надмірно довгих постів

Це, мабуть, один з кращих аргументів для розбивки на вміст, і тоді ваш вміст є виключно довгим. Я опублікував багато постів у діапазоні 1000 слів, і я перекладаю більше приблизно в три рази. Я ніколи не розставляю цей вміст. Він все ще досить короткий, щоб він був цінним для однієї публікації, а не для кількох сторінок.

Існує певна довжина, при якій має сенс викинути розрив сторінки або два. Не багато людей мають проміжок уваги, щоб читати неймовірно довгий пост, 10 000 + слів і тому подібне. Вони завантажують сторінку, і вони бачать, що смуга прокрутки зменшується до нескінченно малої точки, і вони знають, що вони знаходяться в ній протягом тривалого часу. Ви повинні бути дійсно, дійсно переконливими у вашому відкритті абзацу, якщо ви хочете, щоб люди зацікавлені достатньо, щоб пройти початок вашого дисертації.

Коли ви отримуєте набагато довше, ви повинні здивуватися, якщо ви могли б розірвати посаду на декілька постів, а не просто кілька сторінок того ж самого повідомлення. Якщо це дійсно один довгий взаємопов'язаний розповідь, то, звичайно, розбиття сторінок має сенс. Якщо воно охоплює декілька різнорідних тем і блукання, то, можливо, краще було б як кілька статей у серії. Деякі з найбільших і кращих посібників онлайн, як це керівництво по SEO і це керівництво по КПП всі вони охоплюють одну загальну тему, але достатньо деталізовані, що розділення їх на різні посади, все з фантастичним змістом, має сенс.

Pro: для досить довгих статей можна націлювати різні ключові слова на кожній сторінці.

Це одна перевага SEO, яку ви можете розглянути для розміщення повідомлень. Якщо у вас є дві сторінки для публікації, у вас є дві окремі URL-адреси. Кожна з цих URL-адрес вважається своєю власною сторінкою для цілей пошуку, тобто вони можуть відображатися на сторінці результатів пошуку. Я вже не раз стикався з ресурсом, який я хотів використати, і помітив, що сторінку, на яку я натиснув, була сторінка 3 або 4 сторінки з розбиттям сторінок.

Ідея тут полягає в тому, щоб звернути увагу на ваше письмо та змінити ключові слова для кожної сторінки поштового переліку. Завдяки цьому кожна сторінка розділяється на ключові слова, так що ви не виганяєте цінність один від одного, і тому ви можете залучити ширшу аудиторію до повідомлення в цілому.

Моя найбільша проблема з цим як профі для нумерації сторінок полягає в тому, що для того, щоб повністю використати це значення, потрібно навмисно не використовувати код розбиття сторінок, який Google висуває саме для цієї мети. Код rel = next і rel = prev існує повністю для встановлення взаємозв'язку між сторінками , і це відповідає ідеї націлювання на кілька ключових слів.

Ви могли помітити, що більшість професіоналів насправді не є плюсами, настільки, наскільки вони є способами зробити найкраще з поганої ситуації. Ось ті мінуси, які я придумав для розбиття статей, на відміну від збереження вашого вмісту на одній сторінці.

Con: Хоча перегляд сторінки збільшується, час, витрачений на сторінку, може зменшитися.

Con: Хоча перегляд сторінки збільшується, час, витрачений на сторінку, може зменшитися

Я згадав це трохи вручну в секції профі, але самі перегляди сторінок в основному марні. Це все про те, що люди роблять у той час, коли вони переглядають вашу сторінку. Ви могли б мати 25 мільярдів переглядів сторінок на день, але все, що було б зробити для вас, зробили б вас неймовірно відомим, маючи найпопулярніший у світі веб-сайт, а ваш веб-хостинг славиться тим, що роблять сервер, який може якось витримати, що в основному складе 290 000 переглядів сторінок другий.

Гаразд, поганий приклад. Справа в тому, що кількість переглядів сторінок дуже невелика, тоді як взаємодія, кліки оголошення, коментарі, соціальні акції та всі інші - це набагато більше. Одним з найважливіших показників для вимірювання всього цього є час, витрачений на сайт; Ви хочете, щоб люди витрачали стільки часу, скільки це можливо на будь-якій сторінці, тому вони мають максимальний вплив на ваш вміст, ваші оголошення та відповідні посилання. Якщо вони йдуть занадто рано, вони багато чого пропускають. Це не величезний кон, але це один з багатьох.

Зноска: якщо у вас занадто багато об’яв і занадто мало вмісту на одній сторінці, ви можете бути позначені як тонкий вміст.

Де ви накреслили рядок для розбивки на вміст? Я бачив веб-сайти, які розміщували 200 слів на кожній сторінці, і це величезний збиток для їх SEO. Я чесно не впевнений, як я знайшов їх у першу чергу, коли у них було так мало вмісту, що Панда повинна була розбити їх на землю.

Це погіршується, якщо основна причина, через яку ви розбиваєте вміст, - запустити більше оголошень. Google знає ці трюки, і хоча деякі веб-сайти можуть змиритися з цим, багато хто намагається висунути свою удачу за межі того, що великий G вважається допустимим рівнем. Вони намагаються позбутися занадто багато оголошень і занадто мало вмісту. Я здогадую причину я не побачив дуже багато місць з цією особливою комбінацією тому, що вони були demoted з існування.

Con: Багато читачів вважають за краще переглядати всю публікацію на одній сторінці і не натискатимуть минулу сторінку.

Con: Багато читачів вважають за краще переглядати всю публікацію на одній сторінці і не натискатимуть минулу сторінку

Це ще один, про який я ненавмисно згадував; завжди є випадок читачів. Якщо ви коли-небудь запускали додаток heatmap на своєму сайті, ви, напевно, бачили, як мало хто з ваших відвідувачів навіть прокручує власні, не кажучи вже про читати весь вміст на сторінці, яку вони відвідують. Тепер візьміть це і поширюйте його на іншу дію користувача. Прокручування легко . Колеса прокрутки, клавіші прокручування сторінок, пробіл, клавіші зі стрілками, жести миші, прокручування; Є багато способів прокрутити вниз.

Натискання наступної сторінки складніше. Користувач дійсно повинен натиснути кнопку, що означає, що вони повинні прокручуватися вниз, а це означає, що вони повинні були бути зацікавлені у вашому вмісті в першу чергу, щоб продовжити. Багато разів, вони отримують, що далеко і вони здаються. Ваш вміст не був достатньо переконливим, щоб гарантувати клік. Це дивно, скільки вартості призначити користувачам акт натискання в ці дні.

Зноска: якщо кнопка наступної сторінки недостатньо видна, користувачі можуть не знати, що їх більше.

Я зробив це сам раніше; дійшла до кінця шматка і дивувалася, чому вона закінчилася так раптово. Це фактично взяло нечисленні секунди вибирати “наступну сторінку” кнопка серед всієї шлаку у дні пост. Ми звикли до нижніх колонтитулів, кнопок спільного користування, пов'язаних з ними повідомлень, а також до інших невідомих перешкод у нижній частині повідомлень; ми ігноруємо це, коли бачимо його. Якщо ваша кнопка "наступної сторінки" занадто важка для перегляду, занадто складна для вибору серед інших речей, як хтось знатиме, що є ще? Багато сайтів, здається, думають, що маленькі сірі номери сторінок і маленькі стрілки - це шлях, і це змушує мене хотіти фізично напасти на веб-дизайнера за вибором.

Con: Для користувачів з повільними зв'язками, особливо мобільними користувачами, це величезні труднощі.

Con: Для користувачів з повільними зв'язками, особливо мобільними користувачами, це величезні труднощі

Коли в останній раз для завантаження веб-сторінки використовувався план передачі даних? Навіть майже з усім текстом і, можливо, з простим графічним зображенням, це займає деякий час. Я б скоріше завантажив весь текст за один прийом, ніж треба завантажувати кілька сторінок один за одним, класти свій телефон, робити чайник з кавою, брати уроки з парашутом і будувати 3D-принтер між кожною сторінкою.

Мобільні сайти та чуйний дизайн допомагають з цим, але це все ще неприємність на повільних з'єднаннях, і не кожен має розкіш у використанні швидкого з'єднання весь час. Мені подобається користуватися моїми користувачами, тому я розміщую свій вміст на одній великій сторінці, щоб вони могли читати його, шукати через неї і закладати її на пізніше, як вони бажають.

Con: Текст є найменш вразливою частиною часу завантаження, тому розбиття на швидкість не має значення.

Однією з головних причин, по яких я бачу, що люди посилаються на те, чому вони містять вміст, - це прискорити час завантаження, і я кажу, що це навантаження на лайно. Кажуть, що картина коштує тисячі слів; Ну, невеликий jpg може бути рівним розміру файлу у текстовому файлі 1000 слів, але я сумніваюся. Текст є найменшим, найлегшим вмістом для завантаження. Коли ви змушуєте людей натискати на другу сторінку, вони не просто завантажують новий текст, вони завантажують нові зображення, нові об'яви, нові сценарії і все інше, що вони не кешували. У якому світі це прискорює час завантаження?

Con: Ви повинні paginate належним чином для SEO або ви будете витрачати SEO значення.

Я також згадав про це вище. Там є багато, що йде в правильному paginating для SEO. У вас є Google rel = next і rel = prev для директив пошуку, але є більше, ніж це .

Серед цих інших факторів є мета-заголовки. Ви хочете мати свій номер сторінки в мета-заголовку і, можливо, навіть у описі. Ви хочете уникнути використання rel = canonical, що вказує на першу сторінку, яка просто наказує Google ігнорувати пізніші сторінки. Ви хочете уникнути невідповідних nofollows і noindexes.

Con: Кожна сторінка має унікальний URL, тому ви не отримаєте загальну кількість соціальних акцій.

Це незначне схвалення, але дійсне. Якщо хтось натискає кнопку соціальної акції для сторінки 3 вашої публікації, то посилання, яку вони розділяють, знаходиться на сторінці 3. Це має два негативні наслідки. По-перше, будь-хто, хто натискає спільне посилання, повинен знову натиснути, щоб розпочати читання, або ігнорує ваші перші дві сторінки.

По-друге, у повідомленні на трьох сторінках ви маєте різні показники соціальної частки для всіх трьох сторінок. У вас не буде легкого способу побачити, скільки спільних ресурсів ваша публікація отримала в цілому, тому що потрібно постійно складати три змінних числа. З повідомленнями, які не містять сторінок, вам не доведеться турбуватися про це.

Написано Джеймс Парсонс

Написано  Джеймс Парсонс

Джеймс є контент-маркетинг і SEO професіонал, який користується проблемою водіння продажів через блоги при створенні дивовижний і корисний контент.

Ви можете відправити орди ботів на свій сайт і збільшити кількість переглядів сторінок, і що вам це допоможе?
Де ви накреслили рядок для розбивки на вміст?
Коли в останній раз для завантаження веб-сторінки використовувався план передачі даних?
У якому світі це прискорює час завантаження?