Поради SEO SEO: Як ранжувати відео вище

  1. # 1. Дослідження ключових слів
  2. # 2. Оптимізація відео YouTube
  3. # 3. Зовнішнє вбудовування
  4. # 4. Створіть абсолютне найкраще відео
  5. # 5. Заклик до дії
  6. # 6. Скористайтеся плейлистами
  7. # 7. Польський канал
  8. Чи готові ви підняти свій рейтинг?

YouTube є друга за величиною пошукова система На сьогоднішній день найефективнішим є вміст відео.

Електронна торгівля може однозначно використати цю потужність, демонструючи продукти в сприятливому способі. Це те ж саме, що дивитися на картинку, ніж дивитися короткий відеозапис продукту? Відеовміст дозволяє показувати свій продукт у реальному житті та збільшувати довіру до свого бренду. Якщо ви не вірите, подивіться, як це зробити Найкраща покупка скористайтеся їхніми 81.000 абонентами YouTube, щоб підвищити рівень обізнаності про бренд.

Б'юся об заклад, ви, напевно, знали все це, але вам цікаво, як ранжувати відео на YouTube.

Оптимізуючи своє відео, ви отримаєте більше переглядів і передплатників, і це в кінцевому підсумку підніме ваш рейтинг і вашу загальну маркетингову стратегію, не має значення тип відеовмісту ви виробляєте.

Завдяки успішній стратегії SEO SEO , деякі компанії зробили це на першій сторінці, і в цьому покроковому керівництві ми покажемо вам, як це зробити.

Давайте розпочнемо!

# 1. Дослідження ключових слів

Першим кроком до кожної стратегії SEO є пошук слів або концепцій, які ваш потенційний клієнт шукає на YouTube. Ви будете використовувати їх у заголовку, описі та тегах вашого відео.

По-перше, спробуйте зробити мозковий штурм слів, які пов'язані з вашим бізнесом. Потім ви можете переглянути їх на інструменті планування ключових слів у Google AdWords і порівнюйте середні пошукові запити.

Ще однією ідеєю може бути аналіз найбільш популярних відео у вашій ніші . Ви повинні звернути увагу на слова, які вони вибрали для назви та опису. Можливо, вам також доведеться подивитися на теги, які вони використовували. Vid IQ Vision це розширення Google Chrome, яке покаже вам тонн даних про будь-яке відео, включаючи його теги. Якщо у вас є ще запитання щодо ключових слів, тут ви знайдете більше інструментів .

Тепер, коли у вас є список слів, які шукали люди, я пропоную вам вибрати один набір слів для назви. Ви помітите, що деякі з них мають сотні тисяч пошукових запитів щомісяця, а це означає, що багато компаній змагатимуться за них. Особливо, якщо у вас ще немає багатьох абонентів, розумніша стратегія полягає в тому, щоб використовувати ключові слова з низькою конкуренцією. Як ви це робите? Ви підбираєте свої ключові слова до більш довгого і більш конкретного речення.

Подивимося приклад:

У Yum Yum Відео , ми робимо анімаційне відео, щоб допомогти брендам показати саме те, що їх клієнти можуть очікувати від своїх продуктів і послуг. Наш бізнес передбачає дві основні ключові слова: "пояснювальне відео" і "пояснювальне відео", які мають величезну конкуренцію:

Наразі ми на першому місці на YouTube з відео вище, але на початку нашої стратегії SEO ми вирішили націлити ключове слово довгого хвоста замість: кращий пояснювач стилю відео Націлюючи на це ключове слово нижчої конкуренції (близько 669 000 результатів), нам вдалося почати постійно підніматися.

# 2. Оптимізація відео YouTube

YouTube досить розумний, але він не може "прочитати" ваше відео (поки що). Потрібно дозволити пошуковій системі знати, про що йде мова. Давайте зробимо це!

Назва

Використовуйте ключове слово long long, яке ви знайшли. Будьте короткими та зрозумілими щодо свого вмісту. Брайан Дін , експерт SEO, припускає, що ви можете отримати невелике підвищення SEO відео, поставивши ключове слово на початку назви.

Опис відео

Напишіть абзац, який повідомляє глядачеві про те, що ваше відео. Використовуйте два або три ключові слова, не повторюючи їх занадто багато. І не в останню чергу, додайте CTA і посилання на вашу веб-сторінку! Також слід включити відеозапис, у якому згадується ваше ключове слово.

Теги

Спочатку скористайтеся ключовим словом та деякими варіантами. Можна також додати теги про інші теми, які охоплює відео. Не бійтеся використовувати ті самі теги, які використовують ваші конкуренти. Таким чином, ваше відео буде додано до запропонованої бічної панелі відео.

Індивідуальні мініатюри

Коли глядачі побачать список результатів YouTube, вони натиснуть найпривабливіший. Відсоток людей, які натискають на ваше відео, - це ваш рейтинг кліків або клік , а алгоритм YouTube приділяє велику увагу цьому. Під час завантаження відео можна вибрати мініатюру з трьох варіантів, які YouTube випадково генерує, але вони можуть бути не найкращими. Щоб підвищити рейтинг кліків, потрібно створювати привабливі ескізи чітко вказавши тему вашого відео.

# 3. Зовнішнє вбудовування

Дуже важко зробити YouTube рангу вашого відео на перших сторінках з самого початку, тому глядачі повинні знайти його в іншому місці в першу чергу. Таким чином, ви мудро повинні розміщувати відео, розміщене на YouTube, у будь-якому місці: на каналах соціальних медіа та коментарях, у блогах, гостьових блогах, інформаційних бюлетенях, веб-сайтах тощо. Це вплине на кількість переглядів вашого відео. Зрештою, YouTube помітить це і почне пропонувати його.

Наприклад, коли Yum Yum завантажив своє відео, він не з'явився б навіть на перших 100 сторінках відповідного пошуку. За перші 3 місяці близько 95% їхніх глядачів прийшли з зовнішніх джерел (поза межами YouTube).

Пізніше цей показник становив лише 35%, а решта - із запропонованих відео YouTube і пошуків YouTube, що на 300% більше переглядів на день, якщо порівняти його з першим днем.

# 4. Створіть абсолютне найкраще відео

Зайве говорити, як би ви не оптимізували своє відео навколо певного ключового слова, якщо це буде нудно або невдало, ніхто не буде його спостерігати. Важливо знати, що YouTube нагороджує утримання аудиторії, а це означає, що якщо люди продовжуватимуть переглядати ваше ціле відео (або більшу частину цього), алгоритм YouTube розуміє, що це корисний і високоякісний продукт.

Тут у вас є кілька хакі про те, як залучити аудиторію:

YouTube НЕ є комерційним телеканалом.

Я знаю, що ваша головна мета - продати свій продукт, але аудиторія YouTube намагається вирішити проблеми, вивчити ремесло або розважитися. Просто знайдіть ці теми на Google, і ви побачите, що деякі з результатів, які з'являються, є відео, оскільки пошукова система відображає найкращу відповідь на ці питання. Постарайтеся подумати, які знання ви можете поділитися з аудиторією про свій бізнес.

Б'юся об заклад, у вас вже є якісь ідеї! Якщо ні, то надихайтеся REI, який дійсно знає, як це забити. У цьому відео вони пояснюють, як упакувати рюкзак. Б'юся об заклад, ви здогадалися, що вони продають; рюкзаки і все, що йде всередину!

Час-гроші?

Встановлення ідеальної довжини відео складно, тому що це залежить від того, наскільки складна ця тема. Деякі експерти кажуть «Чим коротше, тим краще», тому що середній проміжок уваги аудиторії короткий.

Проте в недавньому аналізі 1,3 млн. Відео YouTube Backlinko виявили, що довші відео значно перевершують коротші відео. За даними дослідження, середня тривалість відео першої сторінки YouTube становить 14 хвилин і 50 секунд. Ви повинні вважати, що ваші особливі потреби встановлюють ідеальну довжину вашого відео.

Почніть з правої ноги

Ніщо не є більш важливим, ніж початок відео, щоб зберегти ваших глядачів. Тема повинна бути викладена якомога чіткіше, але не показувати всі свої карти занадто рано! Задавайте запитання, які ваш читач хоче знати, але не відповідайте на них негайно. Розкажіть їм, що ви будете пояснювати пізніше, і вони продовжуватимуть переглядати відео. Щоб зачепити аудиторію, потрібно тримати їх зацікавленими.

Наша команда на Yum Yum Videos створила це відео про те, що є найкращим стилем відео для вашого бізнесу? Перевірте, як ми висловлюємо тему з першої секунди, і як ми продовжуємо задавати питання, які, на нашу думку, будуть цікаві для нашої аудиторії:

Не забувайте свої ключові слова!

Пам’ятайте, що ваш аудіозапис буде автоматично переписано, тому на початку вашого відео вкажіть ключові слова, щоб YouTube міг знати, що ваш вміст стосується цього терміну.

# 5. Заклик до дії

Незалежно від того, чи є ваша основна мета маркетингу - збільшити трафік на ваш сайт або отримати контактну інформацію клієнтів, завжди потрібно заохочувати глядачів до дії.

Для того, щоб керувати бетоном маркетингові результати , у відео можна додати чітку кнопку, яку можна натискати, або скористатися кнопкою Карти YouTube замість цього (що є закликом до дії на бічній панелі). Не забудьте вставити свій заклик до дії на початку та в кінці відео.

# 6. Скористайтеся плейлистами

Це корисно Інструмент YouTube автоматично відтворює всі відео у списку, який ви налаштували. Просто виберіть кілька своїх відео, які охоплюють ту ж саму тему, і додайте їх до нового списку відтворення. Цей простий, але ефективний трюк підвищить ваш погляд швидше!

# 7. Польський канал

Сам канал може рангувати на YouTube і допомагатиме вам отримати більше переглядів. Не поспішайте, щоб поліпшити логотип і банер каналу. Додайте посилання до інших соціальних мереж і напишіть опис каналу із зазначенням ключових слів.

Чи готові ви підняти свій рейтинг?

Як ми бачили в цій статті, оптимізація відео для YouTube має багато маленьких тактик, які можна використовувати для ранжування ваших цільових ключових слів. Але пам'ятайте, що найважливішим, завжди, є якість вашого вмісту. Не має значення, наскільки оптимізовано відео. Якщо це не приваблива для вашої аудиторії, ви не будете мати успіху в довгостроковій перспективі.

Це те ж саме, що дивитися на картинку, ніж дивитися короткий відеозапис продукту?
Як ви це робите?
Час-гроші?
Наша команда на Yum Yum Videos створила це відео про те, що є найкращим стилем відео для вашого бізнесу?
Чи готові ви підняти свій рейтинг?