Пошукова оптимізація сайту (SЕО)

 1. Оптимізація сайтів для користувачів і пошукових машин Для того, щоб якомога швидше досягти контакту...
 2. SEO-консультація: побудова міцного фундаменту
 3. Чорні методи по просуванню сайтів залишилися в минулому
 4. SEO-моніторинг: бути в курсі того, що відбувається
 5. Пропоновані послуги у галузі пошукової оптимізації сайтів

Оптимізація сайтів для користувачів і пошукових машин

Для того, щоб якомога швидше досягти контакту з користувачами, сайт повинен бути, як мінімум, на першій сторінці пошукової вибірки, а краще в першій трійці. В умовах дефіциту часу і пересичення інформацією це дозволяє звернути увагу саме на Ваш сайт.

Ми оптимізуємо сайти, щоб пошукові машини і потенційні клієнти могли їх легко знайти. Ми працюємо комплексно, беручи до уваги особливості пошукових алгоритмів кожної конкретної системи, будь то Google і Яндекс. Процес нашої роботи прозорий.

Внутрішня і зовнішня оптимізація сайту: хороший рейтинг для кращої видимості в інтернеті

Основна мета пошукової оптимізації - розробити такий сайт, який за релевантними запитами займав би лідируючі позиції в пошукових машинах.

Хороший рейтинг означає не тільки першу позицію в списку видачі, а й виділення серед інших результатів пошуку. Методи внутрішньої оптимізації спрямовані виключно на внутрішні системи сайту і допомагають зробити його привабливим для відвідувача. Наприклад, створення якісного контенту сайту і розробка зрозумілої відвідувачеві структури. Зовнішня оптимізація - це заходи по збільшенню цитованості сайту іншими інтернет-сторінками. При зовнішньому просування важливо не тільки кількість сайтів, які цитують, але і їх авторитетність за оцінками Google і Яндекс.

За допомогою всіх цих заходів ми допоможемо Вам не тільки підвищити видимість Вашого сайту в пошукових машинах, а й зробимо його зручніше і привабливіше для користувачів. Відвідувачі сайту швидше знайдуть необхідну їм інформацію і стануть Вашими клієнтами.

SEO-консультація: побудова міцного фундаменту

SEO-консультація: побудова міцного фундаменту

До того як приступати до пошукової оптимізації сайту, необхідно проаналізувати його, знайти наявні помилки і недоліки, а також виявити напрями для його розвитку. Це можуть бути зміни в структурі меню, оптимізація внутрішніх посилань, коригування текстів і зображень . Багато фірм володіють технічними можливостями самостійно провести пошукову оптимізацію сайту, але для цього необхідно знати, що саме слід змінити або додати. У цьому випадку, ми пропонуємо особливу послугу, в яку входить докладний опис найбільш відповідної стратегії розвитку для сайту і необхідні кроки для її реалізації. Ми детально пояснюємо кожен етап стратегії, щоб клієнт міг реалізувати її самостійно і ефективно. Наша мета - це міцний фундамент для Вашого онлайн-бізнесу.

Чорні методи по просуванню сайтів залишилися в минулому

Процес пошукової оптимізації сайту на пряму залежить від вимоги пошукових машин Яндекс і Google до сайтів. Список вимог систематично оновлюється, впроваджуються нові правила і поправки. Ми відстежуємо всі зміни і коригуємо нашу роботу відповідно до актуальних вимог пошукових систем.

Чорні методи - це методи, що дозволяють досягти високих позицій в рейтингу шляхом обману користувачів і пошукових систем. За допомогою прихованого тексту, штучного нарощування засланського маси, засланого спаму і інших чорних прийомів створюється помилкова релевантність сайту по введеному в пошукову систему запит. Використання подібних методів просування - це ризикований захід, яке не завжди обіцяє довгостроковий результат і може закінчитися виключенням сайту з індексу пошукових машин, втратою репутації або значним зниженням рейтингу. Пошукові системи Яндекс і Google вміють обчислювати подібні сайти і штрафувати їх. Саме тому ми радимо використовувати лише чесні методи по просуванню сайтів в інтернеті.

Ми орієнтуємося на прогресивні і дозволені методи пошукової оптимізації, що дозволяє нам досягти відмінного результату на тривалий період часу і створити позитивну репутацію сайту в пошукових системах.

SEO-моніторинг: бути в курсі того, що відбувається

SEO-моніторинг: бути в курсі того, що відбувається

Для досягнення довгострокових позитивних результатів після проведеної оптимізації сайту необхідний постійний моніторинг ситуації. SEO-моніторинг є невід'ємною складовою успішної оптимізації сайту. Аналіз основних показників допоможе оцінити результати проведеної роботи і оптимізувати її процес.

Ми візьмемо на себе складання щотижневого звіту по SEO-станом для вашого сайту, що допоможе Вам досягти успіху.

Пропоновані послуги у галузі пошукової оптимізації сайтів

 • SEO-консультації і SEO-аналіз
 • Професійна пошукова оптимізація сайту для Google і Яндекса
 • оптимізація контенту сайту : Форматування, розробка назв зображень, заголовків і формування внутрішньої структури посилань
 • Адаптація та технічне настроювання Tags і Header
 • Аналіз ключових слів (Keyword-аналіз)
 • Контроль вашого сайту на негативний вплив з боку третіх осіб
 • Щотижневі звіти SEO-моніторингу

Ваші переваги

 • Вичерпна консультація в галузі пошукової оптимізації зрозумілою для Вас мовою
 • Гнучкий підхід до кожного клієнта
 • Аналіз сильних і слабких сторін вашого сайту
 • Конкретні пропозиції щодо поліпшення роботи Вашого сайту
 • Поліпшення юзабіліті сайту
 • Більше відвідувачів, хороша видимість і високий рейтинг сайту