Пошукова оптимізація (SEO) для початківців

 1. Пошукова оптимізація - чому?
 2. Як досягти гарної позиції в пошукових системах?
 3. Класичні посилання
 4. Можливості для зв'язування (так звані зворотні посилання)
 5. Посилання на соціальні медіа
 6. Де я повинен оптимізувати свій веб-сайт для пошукових систем?
 7. Оптимізований для пошукової системи домен
 8. URL-адреса сторінки
 9. Заголовок сторінки
 10. Опис сторінки (мета-опис)
 11. Мета ключові слова
 12. Заголовки та текст веб-сайту
 13. Фото та альтернативні тексти
 14. Регулярний контроль успіху
 15. Порада для просунутих: SEO з оповіщеннями

Зображення: © Nerlich Images - Fotolia

Зображення: © Nerlich Images - Fotolia.com

Ця стаття є підручником для початківців в пошуковій оптимізації, SEO для короткого. Поради, які ви знайдете тут, є універсальними і надаються спеціальними Підказки для наборів домашньої сторінки як Jimdo і Домашня сторінка 1 & 1 DIY добавки.

Ця стаття має на меті надати огляд основних важелів, які можуть допомогти вам поліпшити вашу позицію в пошукових системах.

Пошукова оптимізація - чому?

Хто керує комерційним веб-сайтом, зазвичай залежить від відвідувачів Хто керує комерційним веб-сайтом, зазвичай залежить від відвідувачів. Якщо ви добре володієте Google для важливих ключових слів, ви отримуєте цих відвідувачів безкоштовно і може заощадити гроші в інших місцях для реклами.

Переваги на Google - це перелік на першій сторінці результатів пошуку. Майже ніхто не намагається перейти на сторінку 2. Зокрема, важливо знати, що перший результат пошуку отримує близько 40% всіх кліків. Для відповідних пошукових термінів, щоб отримати далеко вгору, так що це дуже варто.

Майте на увазі, однак, що це може зайняти певний час для збільшення рейтингу пошукової системи. Як тільки ви досягнете найвищих позицій у Google, ви зазвичай зберігаєте цю позицію протягом тривалого часу - і це дуже зручна ситуація для роботи.

Як досягти гарної позиції в пошукових системах?

Пошукові системи оцінюють веб-сайти переважно на основі вхідних посилань з інших сайтів. Іншим критерієм є рекомендації через канали соціальних медіа . Звичайно, хороші зв'язки існують тільки для хорошого змісту - тому перше завдання полягає у створенні контенту, який також легко пов'язаний.

Запропонуйте своєму відвідувачеві додаткову вартість, яку він не отримає ніде Запропонуйте своєму відвідувачеві додаткову вартість, яку він не отримає ніде. блог часто є дуже хорошим способом надання такого вмісту. Звичайно, зрозуміло, що в залежності від галузі існують великі відмінності в різноманітті тем.

Візьмемо наступний приклад : вони шукають столяра для створення кабінету. Schreiner A веде блог і регулярно повідомляє про створення його заготовок і його любов до дерева як матеріал. Ви його знайшли за допомогою пошуку Google. Schreiner B має лише стандартну домашню сторінку і майже не знайдено в мережі. Хто б отримав вашу роботу наприкінці?

Крім того, ви повинні працювати в мережі з іншими операторами веб-сайтів - але тільки тим, хто також забезпечує хороший контент. Якщо ви не є повністю новим у вашій галузі, ви, можливо, вже маєте мережу з іншими самозайнятими людьми, з якими ви можете зв'язати один з одним.

Інакше, майже завжди: чим важче отримати посилання, тим він більш цінний. Посилання зі статей, так звані редакційні посилання, важать більше, ніж запис у будь-якому каталозі веб-сайтів.

Класичні посилання

Отримання посилання з авторитетного веб-сайту, як spiegel.de, звичайно, буде великою справою. Не тільки сотні відвідувачів прийдуть на ваш сайт звідти, але й Google буде вважати таке посилання позитивним.

Тисячі веб-сайтів посилаються на spiegel.de, сайт позначає якість і тому має високу репутацію в пошукових системах. Звичайно, така зв'язок майже завжди нереальна - але можна використовувати інші способи:

Можливості для зв'язування (так звані зворотні посилання)

Ці посилання найкращі з інших веб-сайтів , блогів , форумів, сторінок запитань і відповідей . Портали статей та сайти соціальних новин та закладок майже не мають значення. Для місцевих підприємств каталоги, такі як Google Місця на карті або Qype, також є дуже актуальними.

Посилання на соціальні медіа

Хоча Google офіційно заявив, що посилання з Facebook і Twitter не грають ролі в рейтингу Тим не менш, це може бути перевагою, щоб бути представленим там. Можливо, впливовий блоггер бачить вашу статтю на Twitter, а потім посилає її на свій сайт.

Знову ж таки, не кожна згадка стоїть однаково. Чим більш впливовою є сторінка Твіттера або Facebook, тим більш цінною є згадка.
Що ви можете зробити на практиці: полегшити обмін контентом через соціальні мережі. Кнопки спільного доступу, такі як AddThis або сторонні символи - хороша річ.

Кнопки спільного доступу, такі як AddThis  або сторонні символи - хороша річ

В іншому випадку багато що відбувається з приводу вищезгаданого будівництва відносин. Здружуйтеся з ідеєю бути представленими в соціальних мережах. На WebsiteToolTester ви знайдете інструкції про те, як зробити дуже багато з обмеженими зусиллями щебет і facebook щоб вийти. Тут ви можете дізнатися більше про те, як ви Інтегруйте елементи соціальних медіа у свій веб-сайт може.

Де я повинен оптимізувати свій веб-сайт для пошукових систем?

Де я повинен оптимізувати свій веб-сайт для пошукових систем

Найважливішим фактором є знання того, які пошукові терміни використовують ваші перспективні покупці для придбання пропонованого вами продукту або послуги.

Примітка. Термін пошуку (який також називається ключовим словом або ключовим словом ) може складатися з одного або декількох слів.

Це відносно легко, наприклад, з постачальниками, пов'язаними з місцезнаходженням. Як правило, мова йде про пошуковий термін, такий як "весільний фотограф Нюрнберг". Поняття діяльності доповнюється місцем. У великих містах можна також вказати район.

Про Планувальник ключових слів Google Можна перевіряти, як і як часто здійснюється пошук пошукового терміна на щомісячній основі. Крім того, інструмент відображає відповідні пошукові терміни, які також можна використовувати.

Примітка . Цифри, які відображаються в інструменті добору ключових слів Google, пов'язані з пошуками за місяць. Щоб дізнатися, скільки відвідувачів ви можете отримати приблизно, коли ви займаєте перше місце в Google, помножте це число на 0,4.

Хоча це відео трохи старше, воно досить добре показує основні принципи вибору ключових слів:

Майте на увазі: кожна сторінка сайту в основному оптимізована для теми
Майте на увазі: кожна сторінка сайту в основному оптимізована для теми. У весільного фотографа, наприклад, домашню сторінку було б оптимізовано до "весільного фотографа Нюрнберга". Сторінку "Ціни" можна оптимізувати на предмет цін, тобто "Весільна фотографія Нюрнберзьких цін".

Оптимізований для пошукової системи домен

Надзвичайно важливий елемент для SEO. Оскільки хороші домени обмежені, пошукові системи надають їм високу вагу в рейтингу. Якщо ви шукаєте весільного фотографа Нюрнберга, ви помітите, скільки їх результати Google ці ключові слова вже мають свої домени.

У більшості випадків має сенс зайняти проміжну позицію: назва вашої компанії в поєднанні з найважливішим пошуковим терміном зазвичай є гарним вибором для вашого доменного імені і часто також безкоштовна. Це було б, наприклад, hochzeitsfotografie-schmidtke.de. Але не хвилюйтеся, якщо у вас вже є домен, який не відповідає цим критеріям: вік домену також є фактором, який позитивно оцінюється пошуковими системами.

URL-адреса сторінки

Відвідувач повинен мати право бачити на URL-адресу те, про що йде сторінка. Наприклад, це означає, що www.abc.com/prices краще, ніж www.abc.com/pageid-56. Щоб мати ключове слово в URL-адресі, ви обов'язково повинні йти на це.

Один з нас Рекомендована домашня сторінка модульних систем використовуйте мовні URL-лінії. Іноді їх можна налаштувати (наприклад, Webnode і Weebly), іноді вони автоматично генеруються з назви пункту меню (Jimdo і 1 & 1).

Заголовок сторінки

Заголовок сторінки

Заголовок видно з одного боку в браузері, з іншого боку, в результатах пошуку Google. Ось основне ключове слово, яке можна використовувати з додаванням доменного імені. Так наприклад: весільний фотограф Нюрнберг Hochzeitsfotografie-Schmidtke.de
Перш за все назвіть ключове слово, а потім - назву компанії.

Опис сторінки (мета-опис)

Що тут в 150-160 символів до того, що він знаходиться на сторінці. Релевантним є опис, оскільки Google відображає вас на сторінці результатів пошуку:

(Розширення, натиснувши на зображення) (Розширення, натиснувши на зображення)

Хороший опис значно сприяє тому, що люди дійсно натискають результат пошуку. Створіть окремий опис кожної сторінки, а також використовуйте ключове слово для кожної сторінки.

Мета ключові слова

Вводити щось тут є більш ретельним, тому що всі основні пошукові системи ігнорують цю інформацію Вводити щось тут є більш ретельним, тому що всі основні пошукові системи ігнорують цю інформацію. Це, звичайно, не боляче, але це багато не допоможе ...

Заголовки та текст веб-сайту

Включіть важливі ключові слова в заголовки сторінки. Важливо, щоб ви фактично позначили назву як таку (наприклад, Заголовок 1 або Заголовок 2). Заголовок, який є тільки сміливим, звичайний текст не робить нічого в цьому відношенні.

У тексті веб-сайту також необхідно часто використовувати ключове слово. Але тільки так, щоб все звучало добре і природно. Адже вони пишуть для людей, а не для машин.

Фото та альтернативні тексти

Взагалі-то, дуже корисно використовувати картинки - ще краще, якщо ви надаєте картині належне ім'я, яке містить важливе ключове слово: в конкретних термінах це означає, що у вас є ім'я файлу та альтернативний текст (зазвичай називається Alt-Text) за допомогою Оснастіть одне і те ж ключове слово.

Примітка : за допомогою Jimdo і 1 & 1 потрібно спочатку активувати функцію Alt-Text в налаштуваннях.

Регулярний контроль успіху

Звичайно, вам також доведеться перевірити, як відвідувачі відчувають позиціонування в пошукових системах. Найкраще використовувати один аналіз інструменту як Google Analytics.

Щоб дізнатися, де ви стоїте для певного ключового слова в Google, використовуйте приватний або анонімний режим свого веб-переглядача. Тоді результати не персоналізовані, і ви можете побачити, де ви насправді стоїте.

Порада для просунутих: SEO з оповіщеннями

Повідомлення Talkwalker  це послуга, яка автоматично надсилає вам посилання на нові веб-сайти - ви можете вибрати тему або ключове слово, яке вас цікавить Повідомлення Talkwalker це послуга, яка автоматично надсилає вам посилання на нові веб-сайти - ви можете вибрати тему або ключове слово, яке вас цікавить. Це дуже схоже на сповіщення Google, за винятком того, що ця служба працює набагато краще.

Але є також багато SEO в Talkwalker Оповіщення: просто дайте їм знати, коли є новини про основне ключове слово в мережі. Ви навіть можете звузити результати на дискусії (форуми) або блоги. Таким чином, ви можете легко знайти форуми і блоги, поки посада все ще актуальна, і тим більше вона приносить корисну участь у дискусії.

Звичайно, не все актуально, що вам доставлено - точні налаштування можна поступово оптимізувати ще більше. Це, безумовно, більш ефективно, ніж вручну для регулярного пошуку.

З цими підказками, ви зможете принести значно більше відвідувачів на ваш сайт, ніж ваші конкуренти, які нехтують SEO.

Пошукова оптимізація - чому?
Як досягти гарної позиції в пошукових системах?
Пошукова оптимізація - чому?
Як досягти гарної позиції в пошукових системах?
Хто б отримав вашу роботу наприкінці?
Де я повинен оптимізувати свій веб-сайт для пошукових систем?