Пошукове просування - SEO

Пошукове просування сайту (SEO) - це розкрутка і оптимізація Вашого ресурсу з метою попадання на перші позиції результатів пошуку в мережі Інтернет за певними ключовими словами

Пошукове просування сайту (SEO) - це розкрутка і оптимізація Вашого ресурсу з метою попадання на перші позиції результатів пошуку в мережі Інтернет за певними ключовими словами.

Пошукове просування в Яндекс і Google направлено на залучення зацікавленої клієнта, який шукає необхідний товар, послугу або інформацію. При цьому витрати на просування значно менше, ніж при традиційній рекламі і ви охоплюєте дуже велику цільову аудиторію.

Згідно з останніми дослідженнями люди довіряють сайтам, які показуються на високих позиціях. Такому довірі сприяють також постійно розвиваються алгоритми пошукових систем.

Тобто ви платите фактично за реальних клієнтів, які потрапляють до вас через видачу пошукача або переходах по посиланнях. Такий спосіб має дуже низьку вартість залучення клієнта і підходить як для великого, так і для малого бізнесу.

Зараз величезну популярність і розвиток мають соціальні мережі. Це «жива аудиторія» з високою активністю яка має свої інтереси і потреби. Трафік від неї наближається до обсягів, які дають пошукові системи. Тому зараз особливо актуальні розкрутка груп і публічних сторінок ВКонтакте, а також просування в Twitter .

SEO оптимізація процес досить тривалий і вимагає великих витрат праці. Якісна професійна розкрутка сайту в середньому становить від 2-3 місяців. Тривалий термін пов'язаний з особливостями функціонування пошукових систем.

Однак кінцевий результат несе значне збільшення продажів і впізнанності компанії. За цей час сайт замовника потрапляє в ТОП видачі пошукових систем і приносить значне збільшення трафіку на ваш ресурс.

Комплексна розкрутка сайту включає велику кількість етапів - аудит і аналіз конкурентів , внутрішня оптимізація, реєстрація в білих каталогах, нарощування якісної посилальної маси. Підсумки підводяться після створення звітів і аналізу ефективності компанії по просуванню. Далі настає етап підтримки досягнутих результатів.

SEO розкрутка здійснюється використанням тільки білих і перевірених методів. Вони не відразу, але дають хороші плоди і потрібний результат. Ви можете не боятися за бани або песимізація від пошукових систем в подальшому, які можливо при так званій «швидкої розкрутки», яку активно зараз пропонують деякі компанії.

До що використовуються інструментам також відноситься правильна реєстрації в каталогах Яндекс і DMOZ, прогін в білих каталогах і блогах, пошук майданчиків донорів для посилань і нарощування зовнішньої посилальної маси, настройка і консультації з автоматизованих систем просування, цільові розсилки, Статейное просування за рахунок контенту і багато іншого .

Під час просування оптимізуються тексти, html верстка , Опису тегів, аналізується і оптимізується зручність користування (юзабіліті) сайтом і розставляються seo посилання.