Правила Сеоспрінт - Основне - SeoSprint - Каталог статей - seo-start

 1. 1. ВИЗНАЧЕННЯ
 2. 2. Загальні положення
 3. 3. ОБОВ'ЯЗКИ КОРИСТУВАЧІВ
 4. 4. ОБОВ'ЯЗКИ РЕКЛАМОДАВЦІВ
 5. 5. ПІДСТАВИ ДЛЯ ВИДАЛЕННЯ І ВНЕСЕННЯ В ЧОРНИЙ СПИСОК (БАН)

Перед тим, як приступити до реєстрації настійно раджу  Ознайомитися з правилами сайту так, як сервіс Сеоспрінт прагне до чесних взаємним відносинам з вами і всілякі ваші хитрощі буде завершувати банному з відбором ваших зароблених коштів і втратою вашого рейтингу

Перед тим, як приступити до реєстрації настійно раджу

Ознайомитися з правилами сайту так, як сервіс Сеоспрінт прагне до чесних взаємним відносинам з вами і всілякі ваші хитрощі буде завершувати банному з відбором ваших зароблених коштів і втратою вашого рейтингу.

Правила розміщені 2.09.2015.Время від часу в цей розділ автора вносять корективи, так що якщо сумніваєтеся в достовірності даних правил ви можете перейти на сайт і ознайомитися з дійсними на момент вашого перегляду правилами.

Время від часу в цей розділ автора вносять корективи, так що якщо сумніваєтеся в достовірності даних правил ви можете перейти на сайт і ознайомитися з дійсними на момент вашого перегляду правилами

1. ВИЗНАЧЕННЯ

1.1. SEO sprint - сервіс, що дозволяє рекламодавцям розміщувати різні види реклами своїх веб-ресурсів, а користувачам можливість заробляти на перегляді цієї реклами і виконанні нескладних завдань. Кожен користувач може бути так само рекламодавцем.

1.2. Аккаунт - особисте «робоче місце» ідентифіковане і прикріплене до користувача. Для створення аккаунта необхідно зареєструватися. Дозволено мати тільки один акаунт в проекті. Повторна реєстрація заборонена.

1.3. Авторизація - вхід в акаунт (робоче місце) з використанням реєстраційних даних (e-mail і пароля). Реєстраційні дані надаються користувачеві в процесі реєстрації.

1.4. PIN-код - 5-ти значний номер, який отримує кожен користувач після реєстрації в проекті. PIN-код необхідний для здійснення операцій виведення коштів і зміни особистих персональних даних.

1.5. БАН - видалення облікового запису користувача за порушення Правил проекту з попереднім внесенням всіх особистих даних порушника в чорний список для запобігання повторної реєстрації.

2. Загальні положення

2.1. Зареєструвавшись в проекті SEO sprint, ви погоджуєтеся з даними правилами в повному обсязі. Заборонена реєстрація і використання сервісу особам, які не згодні дотримуватися цих Правил.

2.2. Адміністрація проекту не несе ніякої відповідальності за можливі збитки, спричинені вам в результаті використання даного сервісу.

2.3. Адміністрація проекту веде сувору модерацію розміщеної в проекті реклами на предмет порушення законодавства, принципів етики і моралі. Проте, адміністрація не несе відповідальності за вміст розміщеної реклами, включаючи ту, що може бути змінена згодом після проходження перевірки. Адміністрація проекту виступає за "чистоту інтернету", тому засуджує порнографію у відкритому вигляді, не вітає "сміття" на сайтах у вигляді великої кількості спливаючих pop-up вікон і фреймів.

2.4. Будь обман системи, спроби злому, використання недостовірних даних при реєстрації будуть серйозно каратися Адміністрацією SEO sprint, аж до видалення всіх акаунтів, причетних до вищевказаних дій.

2.5. Будь-які звернення до Адміністрації SEO sprint або уповноваженим Арбітрам, мають нецензурне вміст або несучі образливий характер будуть проігноровані. У разі повторення інциденту - БАН і видалення облікового запису.

2.6. Адміністрація залишає за собою повне право додавати і виключати використання в проекті різних платіжних систем, виходячи з міркувань необхідності та технічної можливості.

2.7. Адміністрація не передає особисту інформацію користувачів третім особам. Проте, якщо буде встановлено причетність користувача до протизаконної діяльності (включаючи шахрайство, розповсюдження дитячої порнографії і т.д.), Адміністрація залишає за собою право повідомляти про це відповідні органи, з передачею необхідних особистих даних правопорушника.

2.8. У разі порушення користувачем даних Правил, аккаунт користувача видаляється без попередження і без пояснення причин.

2.9. У разі банани і видалення облікового запису, жодні компенсації не виробляються. Баланс обнуляється, рекламні кампанії закриваються з обнуленням бюджетів, реферали звільняються, аккаунт віддаляється фізично без права повторної реєстрації. Ніякі грошові кошти не повертаються. Претензії не приймаються і рішення не оскаржуються.

2.10. Адміністрація SEO sprint не компенсує збитки користувачів-реферерів, чиї реферали були видалені внаслідок порушення ними даних Правил. Купівля рефералів на "Ярмарку рефералів" пов'язана з певним ризиком. Адміністрація SEO sprint не несе відповідальності за рефералів, що продаються на Ярмарку і не може гарантувати, що куплений реферал не опиниться пізніше порушником.

2.11. Користувачі, які реєструються не по реферального посиланням, можуть пізніше, за бажанням, самі вибрати собі реферера-куратора. Наявність реферера є обов'язковою умовою, якщо користувач планує створювати власну реферальськой мережу з метою отримання додаткового прибутку від роботи своїх рефералів.

2.12. Проект в автоматичному режимі видаляє акаунти неактивних користувачів, які не заходили в свій аккаунт на проекті більше 60 днів. Наявність при цьому активних рекламних майданчиків у користувача не має значення.

2.13. Причинами для видалення облікового запису можуть бути тільки порушення Правил проекту або термін неактивності облікового запису більше 60 днів. Особисте бажання користувача або бажання змінити реферера не може бути підставою для видалення облікового запису.

2.14. Адміністрація не приймає участі в суперечках між рекламодавцями і виконавцями. Будь-які спори користувачів, якщо вони не стосуються порушень даних Правил, вирішуються сторонами. Втручання в суперечку представника Адміністрації проекту можливо тільки за бажанням самого представника і не є обов'язковим.

2.15. Адміністрація має право вносити зміни в дані правила, повідомивши про це користувачів в Новинах і на офіційному Форумі.

2.16. На розсуд Адміністрації акаунтів, підлягає бану і видалення за певні порушення даних Правил, може бути надана можливість реабілітації шляхом оплати штрафних санкцій в сумі і в терміни, автоматично встановлені роботом проекту.

2.17. Оскільки неможливо описати правилами все специфічні області роботи в проекті, будь-які рекомендації або вимоги Адміністрації проекту (включаючи уповноважених Арбітрів) слід сприймати як доповнення до існуючих правил.

3. ОБОВ'ЯЗКИ КОРИСТУВАЧІВ

3.1. При реєстрації надавати правдиву інформацію у всіх полях реєстраційної форми. Повідомлення неправдивих даних є порушенням. Категорично заборонено реєструватися з використанням сервісів, що надають тимчасові e-mail адреси або смс-номера.

3.2. Не рідше одного разу на тиждень знайомитися з цими правилами, а так само з новинами на офіційному форумі .

3.3. Для спілкування з Адміністратором використовувати тільки наявну в проекті систему тікетів. Отримання відповідей іншими методами зв'язки не гарантується.

3.4. У разі виникнення питань, пов'язаних з роботою в проекті, звертатися за консультацією до свого реферера (куратору) по внутрішній пошті, а так же бути готовим завжди надати необхідну консультацію по роботі своїм рефералам.

3.5. Заборонено використовувати внутрішню пошту проекту для будь-якого виду реклами, якщо одержувач не є рефералом відправника.

3.6. Заборонено розсилати СПАМ будь-яким можливим чином, включаючи внутрішню пошту або повідомлення на Форумі. Акаунти порушників будуть негайно забанені і видалені.

3.7. Заборонено використовувати надлишкову ненормативну лексику в листуванні з іншими користувачами, а так само шантаж, вимагання грошей або бонусів. У разі надходження скарг від постраждалих, аккаунт порушника буде забанений що знаходиться на відстані або ж позбавлений права листування.

3.8. Суворо заборонено реєструвати більше одного аккаунта! При виявленні двох або більше акаунтів, які використовуються одним користувачем, всі вони будуть забанені і видалені. Статус, репутація або наявність грошових коштів на балансі порушника враховуватися не будуть.

3.9. Заборонено реєструватися або входити в більш ніж один акаунт з одного комп'ютера. Подібні дії вважаються мультіаккаунтов і караються баном і видаленням всіх причетних до порушення акаунтів. Головне правило: 1 комп'ютер = 1 аккаунт.

3.10. Заборонено використання однакових даних в більш ніж одному акаунті, включаючи номери гаманців платіжних систем. Подібні дії вважаються мультіаккаунтов і караються баном і видаленням всіх причетних до порушення акаунтів, або ж повним блокуванням акаунтів на виведення грошових коштів.

3.11. Заборонено повторна реєстрація аккаунта при наявності ще чинного аккаунта.

3.12. При виявленні несправностей або похибок в роботі скрипта і сайту користувачі зобов'язані спочатку переконатися, що Адміністрація не знає про несправності. Для цього необхідно перевірити розділ «Новини» на Форумі проекту. У разі, якщо новин з описом проблеми немає, повідомити про несправності в службу технічної підтримки.

3.13. Не здійснювати спроб злому сайту і не використовувати можливі помилки в скриптах. Порушники будуть негайно забанені і видалені.

3.14. Категорично заборонено використання програм накрутки (Автокликер і / або автобраузери і / або прискорювачі таймера), а так само будь-які інші сторонні програми і утиліти для роботи на SEO sprint. Використання, поширення, продаж або реклама подібних програм категорично заборонені і караються баном.

3.15. Заборонено переглядати сайти рекламодавців за допомогою мобільних пристроїв (телефонів, смартфонів).

3.16. Розсилання електронних листів з реферальськой посиланням сервісу буде розцінюватися як поштовий СПАМ. При виявленні спаму з реферальськой посиланням користувача, обліковий запис порушника буде забанений що знаходиться на відстані.

3.17. При видаленні облікового запису за порушення правил проекту або з причини, зазначеної в пункті 2.12, обнуляється баланс аккаунта, реферали звільняються, грошові кошти не повертаються.

3.18. При оплаті будь-яких послуг на нашому сервісі, а потім відмови від їх використання, грошові кошти не повертаються.

3.19. Категорично заборонено продаж / купівля акаунтів на SEO sprint. Подібні дії вважаються шахрайством і караються баном.

4. ОБОВ'ЯЗКИ РЕКЛАМОДАВЦІВ

4.1. Грошові кошти, які були внесені в рекламні бюджети, не можна повернути на баланс користувача, вони можуть бути використані тільки за призначенням - в рекламних бюджетах. Дозволено переказ грошових коштів між бюджетами різних рекламних майданчиків рекламодавця.

4.2. Якщо рекламний майданчик буде заблокована Адміністратором або уповноваженим Арбітром через невідповідність рекламованого ресурсу цих Правил, кошти, що залишилися в рекламному бюджеті заблокованої майданчики, не повертаються.

4.3. Відповідальність за розміщувану в проекті рекламну інформацію, посилання і тексти несе рекламодавець. Будь-яка шкода, включаючи матеріал, пов'язаний з неправильно оформленими замовленням, використанням битих або неробочих посилань, не відшкодовується.

4.4. Вся замовляється реклама, перш ніж буде доступна до оплати і запуску проходить перевірку Адміністрацією або уповноваженими Арбітрами. Результатом перевірки є схвалення або блокування розміщуваної реклами.

4.5. Максимальний термін перевірки реклами - 24 години. Не слід до цього терміну писати в Адміністрацію з проханнями перевірити вашу рекламу. Більш того, будь-які такі звернення не прискорять процес перевірки.

4.6. Категорично заборонено розміщення рекламних посилань на ресурси:

 • містять віруси і фішингові сайти / посилання
 • сайти з перенаправленням на інші сайти, включаючи редирект сайту-джерела (SEO sprint)
 • руйнують фрейм з таймером (для серфінгу і оплачуваних листів)
 • містять порнографію або велика кількість еротичних матеріалів
 • містять нецензурну і ненормативну лексику
 • секс-шопи і дошки знайомств типу "на одну ніч"
 • спільноти нетрадиційної сексуальної орієнтації
 • що закликають до насильства, расизму, націоналізму, аморальної поведінки
 • політичні та релігійні ресурси
 • ресурси для збору пожертвувань, крім офіційних фондів і центрів допомоги
 • ресурси з елементами магії, спіритизму, окультизму
 • ресурси, з явно вираженим обманом
 • ресурси, створені "не для людей", тобто набиті безліччю партнерок, спливаючих pop-up і т.д.
 • ресурси, що вимагають відправку платних СМС-повідомлень
 • сайти, які невиправдано довго завантажуються, внаслідок слабкого хостингу або великої кількості прихованих партнерок
 • ресурси, що порушують законодавство РФ і України

4.7. Рекламодавці, які регулярно порушують Правила розміщення реклами, назавжди втрачають можливість використовувати SEO sprint для розміщення реклами.

4.8. Рекламодавці, які розміщують Оплачувані завдання, зобов'язані своєчасно та справедливо перевіряти виконання завдань в Консолі рекламодавця. Виконання, які не будуть схвалені або відхилені рекламодавцем протягом 10 днів, будуть автоматично схвалені роботом SEO sprint.

4.9. Заборонено розміщувати рекламу в розділі "Завдання", в яких потрібна реєстрація за допомогою платних СМС-повідомлень, а так же завдань, в звіті яких необхідно надавати особисті паролі або номери кредитних карт.

5. ПІДСТАВИ ДЛЯ ВИДАЛЕННЯ І ВНЕСЕННЯ В ЧОРНИЙ СПИСОК (БАН)

5.1. Всі користувачі й рекламодавці зобов'язані в повному обсязі і беззаперечно слідувати Правил SEO sprint. Незгода або постійне заперечування Правил тягне за собою БАН і ВИДАЛЕННЯ аккаунта порушника.

5.2. Мультіаккаунтов. Реєстрація та / або використання більш ніж одного аккаунта суворо заборонено. Кожен користувач проекту може мати тільки один акаунт. Заборонено реєструватися повторно. У разі втрати даних від аккаунта, необхідно скористатися їх відновленням, замість того, щоб реєструватися заново. Заборонено використання однакових реєстраційних даних. Заборонено використовувати одні платіжні реквізити і номери телефонів в більш ніж одному акаунті. Всі ці дії вважаються мультіаккаунтов і в обов'язковому порядку караються баном і видаленням всіх акаунтів, причетних до порушення. Увага: Періодичне збіг IP-адрес допускається і не обов'язково вказує на мультіаккаунтов.

5.3. Використання автоматизованих засобів і засобів накрутки: Автокликер, автобраузеров, прискорювачів і т.п.

5.4. Обман системи, спроби злому, проникнення в чужі акаунти.

5.5. Шантаж користувачів, спроби і факти шахрайства, незаконного вилучення і крадіжки коштів.

5.6. Спроби і факти "відмивання" коштів, шляхом здійснення серії операцій для введення коштів в одній валюті і виведення в інший.

5.7. Дії, спрямовані на підрив функціонування проекту, а так само їх представників: адміністраторів і арбітрів. Організація троллінгу і запеклий опір діяльності адміністрації.

5.8. Нав'язливі спроби розміщення реклами, забороненої до показу Правилами проекту, пункти 4.6 і 4.9.

5.9. Звернення до Адміністрації SEO sprint або уповноваженим Арбітрам, мають нецензурне вміст або несучі образливий характер.

5.10. Пособництво, співучасть в порушенні вищевказаних пунктів Правил.

5.11. Шахрайство в роботі: поширення готових відповідей на тести і завдання, а так само використання в роботі готових відповідей на тести і завдання.