Представляємо MageSEO - Мій новий Magento SEO розширення

За останні кілька місяців я дуже наполегливо працював зі своїми колишніми роботодавцями, GPMD, на створенні нового розширення Magento SEO на рівні підприємства, яке називається MageSEO. Розширення доступне зараз для роздрібних продавців спільноти та підприємств Magento, а додаткову інформацію можна знайти на mageseo.net (який має бути повторно запущений протягом наступного тижня).

Я займався SEO Веб-сайти Magento за останні чотири роки я зіткнувся з великою кількістю технічних питань, які в більшості випадків призвели до падіння видимості. Для завоювання шаруватої навігації, однією з найпоширеніших проблем Magento SEO, я (також з GPMD) представив SEOpack, який в даний час використовується близько 50 Magento роздрібної торгівлі. Ми також розгорнули безліч користувацьких виправлень для нумерації сторінок, ідентифікаторів сеансів, реалізації href lang, дубльованих сторінок огляду, замаскованих сторінок фільтра та багато іншого… Але, після деяких незалежних проектів, над якими я працював останнім часом - ми вирішили ввести плагін це усуне всі питання, з якими ми обидва повинні мати справу.

Ось деякі з очевидних запитань:

Які функції?

Версія MageSEO пропонує наступні можливості:

 • Параметри метаботів для багатошарових сторінок навігації
 • Параметри мета-роботів для небажаних сторінок (наприклад, пошук, список бажань, сортування / замовлення, кошик тощо)
 • Правила з мета-роботами, що відповідають REGEX (наприклад: ціна? *)
 • Канонічний редактор на рівні сторінки (призначення канонічного тегу для певних сторінок)
 • Канонічний редактор на рівні категорій (призначення канонічного тегу для певної категорії)
 • Виключити сторінки з файлу sitemap
 • Відносно наступного і попереднього (для нумерації сторінок)
 • Редактор Robots.txt (зі списку)
 • Параметри конфігурації тегу Canonical для запобігання канонічної проблеми з кінцями

Є ще кілька особливостей, але вони є основними.

Версія 2 плагіна (запуск протягом наступних кількох місяців) додасть наступне:

 • Основна підтримка схеми (повний модуль буде більш вичерпним)
 • Розширена функціональність мапи сайту (включаючи опції на рівні сторінки та підтримку відео)
 • Підтримка альтернативного тегу
 • Головний редактор

Ось деякі скріншоти

Чому ми це робимо?

Ряд інших платформ мають блискучі розширення SEO, які допомагають веб-майстрам усунути складні питання, пов'язані з SEO - Magento не з якоїсь причини. Є деякі досить розширені розширення Magento, але немає жодного, що вирішує всі ваші проблеми, є зручним для користувача і дозволяє налаштування.

Скільки коштуватиме модуль / розширення?

Спочатку ми запустимо модуль за $ 249. Ми побачимо, як ми дісталися з цією ціною і адаптуємо її, якщо це необхідно. Обидві сторони будуть витрачати тижні на продовження розробки плагіна, тому ми не можемо віддати його безкоштовно (стільки, скільки ми хотіли спочатку). Ми вирішили, що 249 доларів буде гарною ціною для нас і буде значно менше, ніж розробник, який би стягував за роботу.

Чи буде модуль сумісним з нашою версією Magento?

Сумісність є однією з наших найбільших фокусів, і вона була перевірена на всіх версіях Magento Community і Magento Enterprise, щоб гарантувати, що вона не тільки сумісна, але й не конфліктує з іншими розширеннями.

Яку підтримку буде запропоновано?

У нас буде служба підтримки для розширення, яка буде укомплектована досвідченими розробниками Magento - вони будуть відповідати на всі запитання про інсталяцію тощо. Magento SEO аудит (якщо потрібно) і компанію, з якою я працюю, надаватимуть роздрібні торговельні мережі цифрового маркетингу - ці варіанти доступні, якщо вони вам потрібні.

-

Якщо ви хочете отримати додаткову інформацію про розширення - ви можете дізнатися більше і придбати розширення на веб-сайті MageSEO (робота триває) або надсилайте мені електронною поштою [захищена електронною поштою] .

Якщо ви хочете дізнатися більше про Magento SEO, ви можете читати це керівництво Magento SEO .

Пов'язані

Наприклад: ціна?
Скільки коштуватиме модуль / розширення?
Чи буде модуль сумісним з нашою версією Magento?
Яку підтримку буде запропоновано?