Про юзабіліті в книгах

  1. 1. Підвищення ефективності інтернет-реклами. Оптимізація цільових сторінок для поліпшення конверсії,...
  2. 2. Конверсія сайту. Перетворюємо відвідувачів в покупців, Бен Хант, 2012

Зручність користування сайтом. Скільки копій переламано при обговоренні цієї теми! На зорі просування практично не замислювалися над тим, наскільки зручний буде сайт для користувача, як легко на ньому можна зорієнтуватися і знайти потрібний матеріал.

Зараз юзабіліті грає важливу роль в просуванні хоча б тому, що якщо відвідувачеві буде незручно, він просто піде, вибір дуже великий. Веб-майстру тепер необхідно знати, які критерії вибору при відвідуванні сайту. Для користувача основний критерій - цінність інформації, але часто виходить, що якщо до цих дуже корисних відомостей відвідувачеві важко дістатися, то він їх і не буде звертатися.

1. Підвищення ефективності інтернет-реклами. Оптимізація цільових сторінок для поліпшення конверсії, Тім Еш, 2011

Для початку дайте відповідь на питання Для початку дайте відповідь на питання

  • Чи мають реальну цінність цільові станиці вашого сайту або сайту, який ви просуваєте?
  • Чи здатні ви вибудувати систему цінностей з точки зору відвідувачів сайту?
  • Як зрозуміти, в чому проблеми ресурсу?
  • Що варто проаналізувати для оцінки результативності спочатку? За що братися потім?

Якщо ви відповіді на ці питання безумовно знаєте, то книга вам не потрібна. А ось якщо не можете відповісти хоча б на один, то книгу почитати варто. Вона про те, як перетворювати відвідувачів в покупців. Називається це поліпшенням конверсії сайту.

Відвідувачі не завжди покупці. А оптимізація цільових сторінок - це шлях до підвищення конверсії. Оптимізація - сходинка до успіху бізнесу. І, хоча способи оптимізації вже не є секретами, але вони - потужний інструмент просування. А просування і високе місце у видачі сприяють зростанню відвідуваності. Загалом, в області просування і оптимізації все настільки пов'язано, що розібратися по силам тільки фахівцям. Книга вчить, як поліпшити якість сайту, як зрозуміти, що впливає на рішення відвідувачів, як протестувати ресурс.

2. Конверсія сайту. Перетворюємо відвідувачів в покупців, Бен Хант, 2012

Книга включає дві частини
Книга включає дві частини. У першій - основи зручності користування сайтом, ази пошукової оптимізації та інші способи підвищення відвідуваності. Воторого присвячена поліпшенню конверсії.

Конверсія - відношення кількості відвідувачів, які стали клієнтами, до загальної кількості відвідувань. Звичайно ж, цей показник надзвичайно важливий для інтернет-проектів.


Веб-майстри стають фахівцями в різних областях. Тепер вони повинні знати ще й психологію. Дана книга містить безліч конкретних порад про те, як перетворити відвідувачів в покупців. Крім того, у виданні міститься кілька кейсів з оптимізації. Аналіз поведінки користувачів інтернету, можливість утримати увагу відвідувача - це все є в книзі.

Вивчивши техніки, ви зрозумієте, як отримати віддачу від свого ресурсу з оптимальними витратами.

Читайте також

Аналіз ефективності Лендінзі Аналіз ефективності Лендінзі

Отже, Лендінгем запущений, і відвідувачі роблять на ньому цільове дію. Начебто все чудово і можна розслабитися. Але поки що рано. Є ймовірність, що конверсія нижче тієї, яку ви очікували отримати. Значить, ваш Лендінгем потрібно покращувати ...

Цікаво про аналітику Цікаво про аналітику

Третя частина містить відомості про трьох популярних книгах по веб-аналітиці, які можуть зацікавити як початківців, так і просунутих фахівців в області аналітичної оцінки сайтів.

Чи здатні ви вибудувати систему цінностей з точки зору відвідувачів сайту?
Як зрозуміти, в чому проблеми ресурсу?
Що варто проаналізувати для оцінки результативності спочатку?
За що братися потім?