Просування сайту і розкрутка сайту в Санкт-Петербурзі

 1. Ціни нижче ринкових
 2. Ви платите за результат
 3. Націленість на продажу
 4. Стислі терміни просування
 5. Працюємо без обману

«Якщо вас немає в Інтернеті, вас немає в бізнесі». Злегка заїжджений афоризм Білла Гейтса дуже лаконічно відображає становище сьогоднішніх справ. Якщо у вас є сайт, це ще не означає, що вас можуть знайти потенційні покупці. Хочете збільшити продажі товарів і послуг? Просуньте сайт в пошукових системах.

В якості основного профілю роботи ми обрали саме просування сайтів . Так як в цій справі ми справжні професіонали - наші клієнти не дадуть збрехати (просто подивіться позиції сайтів, які ми зараз просуваємо).

Так як в цій справі ми справжні професіонали - наші клієнти не дадуть збрехати (просто подивіться позиції сайтів, які ми зараз просуваємо)

Ціни нижче ринкових

Ми пропонуємо нашим клієнтам різні пакети на просування сайту. Якщо ви обмежені в бюджеті, ми готові збільшити ваші продажі за рахунок залучення низькочастотного трафіку .

Якщо ви обмежені в бюджеті, ми готові збільшити ваші продажі за рахунок залучення низькочастотного  трафіку

Ви платите за результат

Ми даємо гарантії на те, що від 70% обраних вами запитів будуть в топ-10 пошукових систем. В іншому випадку, до тих пір, поки обумовлену кількість не опиниться в десятці кращих, оплачуватися будуть тільки ті запити, за якими сайт вийшов в топ. Щомісяця ви будете отримувати звіт про хід робіт, що проводяться, і стежити за динамікою руху ключових фраз в пошукових системах.

Щомісяця ви будете отримувати звіт про хід робіт, що проводяться, і стежити за динамікою руху ключових фраз в пошукових системах

Націленість на продажу

Ми працюємо не тільки над поліпшенням позицій сайту, але і над залученням цільових відвідувачів, збільшенням числа дзвінків і продажів.

Ми працюємо не тільки над поліпшенням позицій сайту, але і над залученням цільових відвідувачів, збільшенням числа дзвінків і продажів

Стислі терміни просування

Наша компанія використовує комплексні методи просування , Що дозволяє швидше підняти сайт в пошуковій видачі. Ваш сайт може бути в топі за неконкурентними запитам вже через 2 тижні!

Ваш сайт може бути в топі за неконкурентними запитам вже через 2 тижні

Працюємо без обману

Ми дорожимо своєю репутацією і впевнені в своїх силах, тому всі важливі питання по просуванню сайту прописуємо в договорі. Щоб ознайомитися з типовим договором, ви можете зателефонувати нам і ми його надішлемо.

Ми гарантуємо досягнення поставлених цілей.

Для того щоб просування сайтів в інтернеті здійснювалося правильно, ми приділяємо увагу кожній деталі. Для кожного окремого сайту існують індивідуальні рішення і методи його просування.

Перш, ніж почати просування сайту ми проводимо комплексний аналіз:

 • галузі замовника та географії його діяльності дозволяє нам отримати повну інформацію про цільову аудиторію.
 • віку сайту і кількості проіндексованих сторінок.
 • роботи наших попередників. Виявлення помилок і наявних результатів
 • унікальної торговельної пропозиції товару, послуги
 • зручності користування сайтом (юзабіліті)
 • поведінки користувача на сторінках сайту, щоб потім розробити стратегію збільшення конверсії відвідувачів в покупців.

Після детального аналізу ресурсу ми приступаємо до його внутрішньої оптимізації. Якісне та ефективне просування сайту в топ неможливо без належних підготовчих робіт.
Ми пропонуємо наступні рішення для внутрішньої оптимізації сайту:

 • Складання списку ключових слів (семантичного ядра), за якими буде здійснюватися пошукове просування сайту;
 • Вибір ключових слів для просування і визначення їх вартості
 • Написання та оптимізація текстів під вибрані запити
 • Оптимізація метатегов title (заголовок), description (опис), keywords (ключові слова)
 • Наповнення сайту;
 • Поліпшення навігації, структури адресних рядків, оцінка сайту з точки зору зручності користувачів

Далі ми приступаємо до зовнішньої оптимізації, куди відноситься:

 • Аналіз посилань просувається
 • Створення стратегії посилального просування, просування статтями і блогами
 • Прогін сторінок по соціальних закладках для якнайшвидшої індексації ресурсу
 • Купівля посилань у якісних сайтів (донорів)
 • Постійний моніторинг поведінки конкурентів і працездатності посилань

Якщо вас зацікавила послуга, але ви як і раніше вважаєте, що просування і розкрутка сайту - задоволення з завищеною вартістю, то ми готові вас попередити: компанії, що пропонують занадто дешеве просування сайтів, використовують чорні методи seo. Що це означає? Скориставшись сумнівними послугами, ви ризикуєте не тільки потрапити під фільтри пошукових систем, але і геть зіпсувати думку користувачів про вашу компанію.

Пошукові системи постійно змінюють свої алгоритми, під які іноді не просто адаптуватися, тому жодна поважаюча себе seo-компанія не дасть вам 100% гарантій на просування сайту. Ми несемо відповідальність перед своїми клієнтами за свою роботу і гарантуємо потрапляння сайту в ТОП-10 по 70% запитів.

Хочете збільшити продажі товарів і послуг?
Що це означає?