Просування відео каналу за межами YouTube - з чого почати

 1. З чого почати просування каналу У що вкласти час і енергію, коли вибір такий широкий? Дізнайтеся...
 2. розповсюдження фільмів
 3. заводите знайомства

З чого почати просування каналу

У що вкласти час і енергію, коли вибір такий широкий? Дізнайтеся спочатку, де, крім YouTube, глядачі дивляться в даний момент ваші відео, а потім складіть список основних блогів і платформ, якими потрібно зайнятися. Ви знайдете цю інформацію в звітах про джерела трафіку і місцях відтворення в YouTube Analytics .

Звіт про джерела трафіку підкаже Вам, яка частина переглядів ваших відео виходить з плеєрів, розташованих за межами YouTube і з інших сайтів, включаючи блоги, соціальні мережі. Зверніть увагу на «Середній час перегляду» і на «Кількість переглядів», щоб краще зрозуміти, які джерела забезпечують найбільш тривалий взаємодія.

Щоб перевірити, які сайти найбільш часто просувають ваші фільми, в звіті про місця відтворення натисніть Плеєр розміщений на іншому сайті. Результати дозволять Вам оптимізувати ваші дії, які ви робите з метою інформування спільноти і залучення уваги нових глядачів .

Не забудьте перевірити, що про Вас говорять, - ви дізнаєтеся це, відстежуючи згадки про ваш бренд. Google оповіщення і панель моніторингу соціальних мереж дозволяють відслідковувати публічні записи, в яких згадується назва вашого каналу, назви ваших програм, що зустрічаються в них людей або інші ключові слова, пов'язані з вашим брендом.

Повідомте про себе іншим

Власники сайтів та блогів, не кажучи вже про повну загальну середню користувача, завжди діляться цікавим фільмом з іншими. Вивчіть такі місця, в яких глядачі із задоволенням рекомендують ваші відео, тому що часто саме їм Ви зобов'язані більшістю показів.

Складіть список блогів (разом з сайтами, нішевими спільнотами та іншими місцями в мережі), які можуть першими отримувати від Вас нові відео. Пам'ятайте, що треба передати їм посилання на відповідний фільми, повідомивши при цьому, що це матеріали тільки для обраних.

Майте на увазі, що мережеві ресурси, як правило, найбільш цінують ексклюзивні актуальні теми , Які завжди можуть отримати свої «п'ять хвилин популярності». Якщо у вас є кілька відео, створіть плейлист по модній темі, який міг би сподобатися блогерам.

Якщо ваш канал рідко згадується на інших ресурсах, подумайте, може Вам варто почати спілкуватися з потрібними людьми. Будуйте стосунки з іншими видавцями і діліться з ними тільки такими фільмами, які, на вашу думку, вони могли б показати своїм глядачам.

Дізнайтеся більше про демографічній картині глядачів цих місць і ознайомтеся з найбільш популярними матеріалами, які там розміщені. Ця стратегія буде також корисна, коли ви хочете просувати дуже специфічний фільм на тематичних сайтах.

розповсюдження фільмів

Незважаючи на те, що YouTube - це відмінне місце, щоб сформувати велику аудиторію , Не варто недооцінювати можливості інших соціальних платформ. Час відео з YouTube, що проглядається щодня на Facebook, становить 500 років. Користувачі Twitter діляться 700 відео YouTube в хвилину.

Основна аудиторія YouTube хоче, перш за все, підтримувати контакти, створювати нові речі, мати вибір і жити в співтоваристві. Майже 40% членів цієї групи після перегляду відео на YouTube рекомендують його в інших соцмережах. Більше половини з цих людей мають по 100 і більше друзів, які додатково підсилюють цей ефект.

Ось кілька способів використання цих цінних груп:

заводите знайомства

 • Подумайте над створенням акаунтів в різних соціальних мережах і освяченням тим, які для Вас і глядачів будуть найбільш актуальні.
 • Чи не розпиляйтеся. Краще працювати в менших масштабах, але з великим ентузіазмом і результатом.
 • Також пам'ятайте, щоб в будь-якому середовищі, яку Ви будете використовувати, слід зберігати імідж бренду.
 • Рекламуйте свій канал на YouTube в профілі соціальної мережі, і навпаки.
 • Налаштуйте автоматичну передачу інформації про ваших матеріалах в різні соціальні мережі.

Оптимізуйте відео для загального доступу

 • Налаштуйте публікацію відео на окремих платформах. Помістіть в них підказки чи питання, які змусять шанувальників з ним взаємодіяти, наприклад, коментарі і цитати. Додаток Творча студія YouTube дозволить Вам модерувати коментарі з будь-якого місця.
 • Використовуйте помітні назви і ефективні ескізи. Подумайте, як глядачі будуть виглядати в очах друзів, якби вони поділилися вашим фільмом.
 • Процитуйте або виділіть найбільш цікаві моменти фільму, щоб простимулювати цікавість.
 • Укріплюй напруга, але не намагайтеся нікого обдурити і обманом змусити подивитися відео. Завжди виконуйте обіцянки!

Підіб'ємо підсумок: використовуйте той факт, що YouTube плеєр може бути розміщений на інших сайтах. Завдяки цьому, ваші кращі відео досягнуть нових глядачів в соціальних мережах, блогах, мобільних додатках та інших місцях. Вийдіть за межі платформи YouTube, щоб ваші глядачі могли вільно вибирати час і місце перегляду.

З чого почати просування каналу У що вкласти час і енергію, коли вибір такий широкий?