Rel = "nofollow" за замовчуванням

Це є найбільш розумним як варіант для видалення nofollow, але порогові значення повинні бути встановлені дійсно високими, і воно має бути налаштованим як опція повністю вимкнена.

Ви можете зробити цей алгоритм ще більш безпечним, вимагаючи, щоб один або більше з них любили бути від модератора або користувача рівня 4.

Це найбезпечніша і найбільш логічна ідея. Це приносить користь потрібним людям (високоякісні сайти, про які йдеться), не дає непотрібної SEO-властивості окремим користувачам і є безпечним варіантом для власників форуму (навіть за замовчуванням).

Як власник форуму, інакше відомий як дійсний клієнт дискурсу, немає ніякої вигоди для видалення nofollow, і це лише головний біль для розгляду або занепокоєння, оскільки друге слово виходить, що ви дозволяєте переходити за посиланнями, мішень на обличчі для шахраїв та спамерів.

Єдиною причиною, за якою ви вилучите nofollow, є переваги сайтів, які вам дуже подобаються. І як власник форуму, ви вже можете вирішити дозволити наступні посилання на певні домени. Отже, якщо ви намагаєтеся зробити веб-сайт кращим місцем і надати певним посиланням сік довірених сайтів, ви вже можете це зробити.

Отже, якщо ви намагаєтеся зробити веб-сайт кращим місцем і надати певним посиланням сік довірених сайтів, ви вже можете це зробити

Якщо ви є учасником форуму, єдина вигода від видалення nofollow - це якщо ви намагаєтеся просувати службу. Це, як правило, будуть вашими найгіршими членами, і це, безумовно, не є правильним пунктом продажу для того, щоб приєднати людей до вашої спільноти.

Дати владу, щоб видалити nofollow окремим користувачам, дійсно погано.

Що відбувається, коли фірма SEO вирішить почати контактувати з вашими найнадійнішими користувачами і пропонувати платити їм, щоб проникнути деякими посиланнями у свій домен? Думаєте, це не може статися? Можливо, ви не чули, як сховище розширень Google Chrome повністю наповнений шпигунськими та рекламними програмами тому що ті тіньові компанії почав зв'язуватися з кожним розробником розширення .

І якщо ви вважаєте, що постійні користувачі форуму не люблять гроші, вам потрібно витратити деякий час на роздуми про те, що ці регулярні люди дійсно роблять на життя, що дозволяє їм час перебувати на форумі весь день кожен день.

Пам'ятайте, що називається один дивний старий сайт Digg.com ? Однією з найважливіших причин, що вона вибухнула на себе, є те, що домінуючі алгоритми користувалися найпопулярніші користувачі, і вони отримували зарплату, щоб підштовхнути BS посилання на першу сторінку, тому вони протистояли будь-якій зміні, щоб зробити сайт кращим. Вона пішла від того, щоб бути сайтом, покликаним допомогти кожному знайти цікаві новини, працюючи разом як спільнота ... у катастрофу. Все через SEO / маркетинг типу людей.

Таким чином, ми встановили, що видалення nofollow не приносить користі клієнтам Discourse (власникам форуму), і це дуже погано давати самим користувачам.

Єдина причина, щоб видалити nofollow - це допомогти Google з їхнім алгоритмом, а також допомогти іншим надійним сайтам підвищити їх рейтинг (називають створення веб-сайту кращим).

Ось чому я підтримую алгоритм, який видаляє nofollow лише на окремих повідомленнях довірених користувачів, які сподобалися налаштованій кількості довірених людей.

Це користь правильним людям, по правильній причині, правильно, і не приваблює спамерів і шахраїв.

Що відбувається, коли фірма SEO вирішить почати контактувати з вашими найнадійнішими користувачами і пропонувати платити їм, щоб проникнути деякими посиланнями у свій домен?
Думаєте, це не може статися?