Розкрутка Аск фм

 1. Розкрутка Аск фм У даній статті я хочу розповісти про те, як можна розкрутити Аск фм самостійно...

Розкрутка Аск фм

У даній статті я хочу розповісти про те, як можна розкрутити Аск фм самостійно . Існує кілька способів розкручування аск фм.

 1. Безкоштовний спосіб. Полягає він у тому, щоб:
  • Постійно відвідувати сторінки користувачів аска. Не тільки своїх передплатників, а й інших людей
  • Підписуватися на більшу частину акаунтів. У соц мережах завжди грає роль взаємна підписка
  • Ставити лайки до відповідей.
  • Задавати питання. Знову ж таки не тільки своїм передплатникам, але іншим користувачам. Тільки задавайте питання цікаві, щоб вони запам'яталися людині, і він із задоволенням на них відповів.
  • Відповідати, по можливості, на всі питання, задані вам і не ігнорувати їх.
  • Як бачите, цей спосіб вимагає чимало зусиль і часу, але якщо вам здається це складним, то вам необхідний наступний спосіб
 2. Накрутка аск фм за допомогою платного сервісу . Цей спосіб забере у вас мінімальну кількість часу і зусиль. Досить просто звернутися на сайт і оформити там замовлення. Для тих, хто переживає за високу вартість накрутки, відповідаю, що ціни на цьому сервісі варіюються від 10 до 30 копійок (навіть не рублів). У підсумку, ви отримуєте стільки передплатників і лайків, скільки вашій душі завгодно, вклавши мінімум коштів.

Просування в соціальній мережі Аск фм

Давайте розберемося для чого взагалі потрібно просування в соціальній мережі Аск фм? По-перше, це звичайно ж популярність. З огляду на, що велика частина користувачів аска - молоді люди у віці 11-17 років, розкручена сторінка в Аск дозволяє їм виділитися на тлі інших однолітків і відчути себе значущими. По-друге, навіть невелика накрутка аск фм дозволяє залучити ще більше нових передплатників, тим самим розширивши коло спілкування. Адже саме на спілкуванні будується велика частина життя в сучасному світі.

Автор статті: Нікітін АнтонПідписуйтесь на нашу групу в контакті vk.com/club.ssdru