Розкрутка паблік в контакті. Мотивація і вигоди.


Соціальна мережа Вконтакте унікальний сервіс, який дозволяє крім стандартних функцій розваги та комунікації, проявити творчість, виділитися і навіть заробити. Зокрема це методи заробітку на групах, нині які вже давно перейшли в заробіток на паблік.

Хоча основна маса прийомів і способів не змінилася, є досить фундаментальні відмінності в деяких аспектах. Сьогодні ми почнемо наш довгий розмова про те, як простому смертному можна розкрутити свій паблік або кілька, до таких висот, що можна потрапляти в ТОП десять. А це, варто зазначити - дуже круто. Спочатку, перш ніж ми приступимо до конкретних методик і способів, нам варто поговорити про такий момент, як мотивація. Тобто ви повинні зрозуміти, навіщо вам власне це потрібно, і може бути, навіть якщо ви не планували займатися такою діяльністю, під кінець цієї статті ви зміните свою думку. Крім того, публічні сторінки хоч і дуже схожі на групи і спільноти, мають свою відмінну рису. Так що ми заодно розповімо, чому саме такий проект варто вибрати, чому паблік, а не співтовариство.

Одразу попереджаємо, ми говоримо не про те, чим краще паблік, а про те, чим він кращий в плані розкрутки, розвитку, конверсії і так далі. Тобто про переваги, які ви отримуєте як модератор, а не про те, які вигоди можуть бути у користувачів. По суті, публічні сторінки поступово витісняють групи як такі, і через пару років спільнот взагалі не буде, все це зміниться більш прогресивними способами об'єднання соціуму. Хоча, може до цього часу і паблік себе теж зживуть. Отже, давайте про переваги.

1. Публічні сторінки дають своїм передплатникам набагато менше можливостей, в порівнянні з групою. Таким чином, модератору потрібно менше контролювати активність своїх учасників. А чим менше цієї активності, тим по суті, менше роботи.

2. Паблік, являють собою стіну, стрічку новин, яку користувачі оцінюють. Зазвичай це створюється пре допомоги лайків, тобто відміток - мені подобається. Таким чином. Адміністратору групи залишається лише наповнювати стіну постами, більше нічого складного не передбачається. Якщо при цьому відключена функція коментарів, то все стає взагалі примітивно.

3. Користувачі Вконтакте вже давно звикли, що найпопулярніші і розкручені проекти, а значить, і найцікавіші і корисні для них - це публічні сторінки. Тому вони охочіше підписуються на співтовариства такого формату і спочатку більше йому довіряють. Так само варто сказати, що публічні сторінки для них просто зручніше, так як безліч користувачів перевіряє оновлення через свої новини. А там ми бачимо лише головні пости, які потрапляють на новинну стрічку. І паблік повністю складаються з них, так що учасник буде в курсі всіх новин спільноти.

Навіщо створювати свій паблік в соціальній мережі в контакті?

Все досить просто. Є дві основні мети, які переслідують користувачі. Перша -це можливість займатися улюбленою справою, розвивати улюблену тему. Таким чином, якщо ви фанат будь-якої гри, ви легко можете в її честь створити паблік і займатися його розкручуванням і адмініструванням, придумувати конкурси та опитування, пости і так далі. Ви будете отримувати від цього задоволення, а паблік своє зростання. Друга причина ж більш прозаїчна. Публічні сторінки в соціально мережі намагаються монетезірвоать усіма способами. Тобто, це приносить дозод, і якщо вивчати конверсії топових проектів, то дохід вельми і вельми непоганий. Так що можна і заробляти цим собі на життя.

Але хто сказав, що не можна об'єднати і першу і другу мету? Звичайно можна, але не завжди виходить. Так як інтереси людини, не часто бувають такими ж тематичними, як і сфери, які вигідні. Таким чином, публічна сторінка про продаж стільникових телефонів може приносити досить хороший місячний дохід, але при цьому адміністратор, швидше за все цікавиться чимось іншим. Хоча бувають і винятки, і таких прикладів досить багато. Так що вибір теми паблік питання складне. На жаль, в найпопулярніші вибиваються публічні сторінки стандартних тем. Гумор, цитати, вислови, статуси, цікаві думки, кіно і музика, рецепти і так далі. І якщо ваші інтереси лежать в іншій площині, то швидше за все доведеться вибирати. Створювати проект для інтересу або для грошей. І те, і інше додасться, але основна мета завжди буде одна, і вам краще відразу її визначити.

Якщо ви з цим розберетеся, то можете переходити до другої частини нашої розмови. Там ми вже почнемо розбирати конкретні прийоми розкручування проектів, набір користувачів і відвідуваності, вихід в пошукові запити тощо.

© vkontaktehit.ru - 21.11.2012
Разом з цією статтею зараз читають:


Навіщо створювати свій паблік в соціальній мережі в контакті?
Але хто сказав, що не можна об'єднати і першу і другу мету?