Samsung Galaxy S3: поради та хитрості

 1. Швидка навігація по ящику додатків Galaxy S3
 2. Дзвінки та СМС
 3. прямі виклики
 4. відключення сповіщень
 5. кастомниє вібросигнали
 6. Swype клавіатура
 7. підсвічування дисплея
 8. Налаштування хоумскріна
 9. Налаштування меню
 10. ліхтарик
 11. Скріншоти

Як отримати максимум від одного з кращих смартфонів

"Як отримати максимум від одного з кращих смартфонів?" Якщо ви є власником Samsung Galaxy S3, то, ймовірно, задавали собі це питання. Давайте тепер детально розглянемо основні поради та хитрості, які дозволять вам оптимізувати роботу девайса.

Швидка навігація по ящику додатків Galaxy S3

Samsung Galaxy S3 володіє декількома варіантами хоумскріна і ящиком додатків, навігація в якому здійснюється жестами вліво / вправо. Також це можна здійснити, помістивши палець на пунктирну білу лінію, яка знаходиться в нижній частині дисплея. Над вашим пальцем з'явиться номер вашого місцезнаходження на девайсі, свайпамі ви можете вибрати потрібний номер і переключитися на необхідний вам екран, минаючи всі інші стадії.

Дзвінки та СМС

До списку контактів ви можете перейти через меню або з нижньої частини хоумскріна. Для здійснення дзвінка просто проведіть вправо над ім'ям необхідного абонента, якщо хочете відправити СМС, то для цього буде потрібно протилежний рух. Якщо у одного користувача є кілька телефонних номерів, то ви можете вибрати один основний. Для цього натисніть на ім'я контакту, потім натисніть і утримуйте необхідний номер.

прямі виклики

Якщо ви набираєте смс, але вирішили, що краще зателефонувати, просто піднесіть Samsung Galaxy S3 до вуха. Для настройки прямих викликів перейдіть до Settings> Motion і активуйте фичу Direct Call.

відключення сповіщень

Якщо хтось дзвонить вам в невідповідний момент, то просто переверніть телефон дисплеєм вниз. Ця фіча працює для будь-яких звукових сповіщень. Щоб її активувати перейдіть до Settings> Motion і включіть "Turn over to mute / pause". Це ж буде працювати і для плеєра.

Також можна накрити дисплей долонею. ця TouchWiz фіча називається "Palm touch to mute / pause".

кастомниє вібросигнали

Не подобається стандартний вібро? Тоді перейдіть до Settings> Sounds> Device Vibration, виберіть опцію Create і настукає будь ритмічний малюнок. Потім збережіть новий шаблон.

Swype клавіатура

З Galaxy S3 ви можете включити Swype клавіатуру, для цього необхідно перейти до settings / input language, набрати "Samsung keyboard" і активувати "keyboard operated by swiping your finger".

підсвічування дисплея

Ви можете включити автоматичне керування підсвічуванням, що дозволить зменшити витрату заряду батареї. Фича працює відмінно, для її активації необхідно перейти до settings / display і включити smart stay.

Налаштування хоумскріна

Зведіть два пальці разом, перебуваючи на хоумскріне. Це призведе до появи 7 мініатюрних альтернатив, з яких ви можете вибрати найбільш понравішеюся.

Налаштування меню

Меню Galaxy S3 може відображатися як у вигляді сітки, так і у вигляді списку. У першому випадку на кожній сторінці буде відображатися по 20 додатків. Вся навігація заснована на горизонтальних свайпа. У другому випадку екрани міняються в алфавітному порядку. Щоб визначити порядок додатків для першого варіанту, вам необхідно вибрати опцію "view mode", можете при цьому налаштувати кастомную сітку.

ліхтарик

Спалах камери вашого смартфона може стати ліхтарем на деякий час. Для цього необхідно помістити віджет "light support" на хоумскріне, який ви можете знайти відкривши опцію "introduction of new elements".

Скріншоти

Для створення Скриншоти необхідно затиснути кнопки on / off і Home, при цьому ви побачите зменшену копію екрану. Готовий результат буде збережений в автоматично створеної папці "screenshot". Другий спосіб полягає в тому, що ви проводите ребром долоні по дисплею зліва направо. Для активації необхідно перейти до settings / moves і включити "passing hand edge".


Samsung Galaxy S3: поради та хитрості:
рейтинг 80 з 80 на основі 80 оцінок.
Всього 80 відгуків.