SEO атаки проти BestSurvivalKnifeGuide.com: аналіз повного зв'язку і тематичне дослідження

 1. SEO атаки проти BestSurvivalKnifeGuide.com
 2. Бізнес-фон
 3. Перевірка видимості
 4. Історія доменів
 5. Налаштування проекту
 6. Контрольний список пінгвінів
 7. Як відбувається конкуренція?
 8. Позиція 1 - OutdoorLife.com
 9. Позиція 2 - BestSurvivalknifeHub.com
 10. Позиція 3 - це BestSurvivalknifeReview.com
 11. Позиція від 4 до 10
 12. Цікаво дві речі:
 13. 3. Занадто багато посилань по всьому сайту?
 14. 4. Чи мають вони платні посилання?
 15. 5. Посилання на потужність * Розподіл довіри неприродний?
 16. 6. Чи були у них підмінні перенаправлення?
 17. 7. Неприродне співвідношення типів зв'язків?
 18. 8. Чи мали вони занадто багато слабких зв'язків?
 19. 9. Чи мали вони багато посилань поза темою?
 20. 10. Чи був їхній зв'язок неприродним?
 21. 11. Сайт частини мережі зв'язку?
 22. 12. Неприродна популярність країни?
 23. 13. Неприродному співвідношенні слідувати / не слідувати?
 24. 14. Занадто багато посилань з каталогів посилань і каталогів статей?
 25. 15. Високий ризик зв'язку?
 26. 16. Чи існують посилання на шкідливі програми?
 27. 17. Чи існують токсичні посилання?
 28. Резюме
 29. Проблеми сортуються за пріоритетом
 30. Проблемні фактори
 31. Створіть файл відхилення:
 32. Про Інструменти
 33. Про автора

Сьогодні, я маю гостьового автора представити повний аналіз зв'язку за допомогою інструментів Link Research на одному з моїх сайтів, які були атаковані. Незабаром до мене звернувся Гунтрам Бехтольд після того, як я відкрив що мій сайт проекту , BestSurvivalKnifeGuide.com, був покараний покаранням, і запитав, чи може він зробити глибокий аналіз посилання і представити свої висновки тут на NichePursuits.com . Я охоче погодився!

Я хочу просто передрукувати гостьовий пост Гунтрама з кількома пунктами. Перш за все, коли мій сайт потрапив у штрафний «Penguin 2.1», це зовсім не було несподіванкою.

Я помітив, що хтось (можливо, читач мого блогу тут) почав будувати тисячі спам-линків на мій сайт, багато місяців до того, як було застосовано штраф. Ти можеш читати, як я повідомив про негативний SEO у березні, близько 6 місяців до покарання.

я також повідомляється про попередження "Неприродні" посилання що мій сайт отримав у сервісах Google для веб-майстрів у серпні. Я також обговорив більше про цей сайт протягом усього дослідження тут .

В цілому, я просто хочу бути дуже ясно, що я не будувати ці спам і важкі посилання посилання на моєму сайті. Це, безумовно, негативна атака SEO, і вона, здається, "працювала" для злочинця. Я б ніколи не рекомендував будь-кому побудувати настільки багато якірних текстових посилань на свій сайт або з таких тіньових джерел.

Крім того, я повинен також відзначити, що я створив BestSurvivalKnifeGuide.com спеціально як публічне дослідження випадку, тому, хоча це шкодить, що дохід від сайту втрачено (хоча сайт досі прибутковий ), це ніколи не було критично важливим для мого бізнесу, оскільки у мене багато інших ніколи не публічно ділилися.

Проте цей звіт є дуже корисним, оскільки він глибоко занурюється в ті типи посилань, які потрібно уникати, та інші дії, які я можу зробити.

Зокрема, всього за 2 дні тому я надіслав свій файл посилання "Відхилити" (наданий Guntram) через інструменти для веб-майстрів Google для багатьох посилань, які розглядаються в цьому звіті. Таким чином, я планую зробити наступну посаду, щоб повідомити про будь-які зміни, які відбуваються від відмови від цих посилань.

В цілому, я сподіваюся, що вам сподобається тематичне дослідження, і дякую вам Guntram за це! Решту посади написав Гунтрам…

SEO атаки проти BestSurvivalKnifeGuide.com

Влітку 2013 року, попередній пінгвін 2.1 Спенсер Хаус від нішевих переслідувань отримали неприродні посилання попередження близько 4 тижнів тому. Моніторинг свого профілю зворотного зв'язку вказував на те, що його сайт був атакований негативною атакою SEO.

Протягом декількох днів сайт підібрав не тільки десятки, а й тисячі нових посилань. З пінгвіном 2.1 4 жовтня ці спостереження перетворилися на результати. Сайт знизив рейтинги для важливих комбінацій ключових слів, таких як «найкращий ніж для виживання», ключове слово номер один у ніші.

У літній період домен мав стійкі рейтинги на помітному рівні. Після запуску Penguin 2.1 6 жовтня він почав падати.

Бізнес-фон

Сайт є проектом WordPress, орієнтованим на генерування партнерських комісій у ніші купівлі ножа для виживання. Проект розпочався на початку 2013 року з метою створення успішного керівництва з купівлі ножа для фокусування на ZMOT , так званий Google "Нульовий момент істини".

Перевірка видимості

Використовуючи Search Metrics, ми могли бачити, що домен впав саме тоді, коли Penguin 2.1 Hit.

1 Hit

( Швидка нотатка від Спенсера: вищенаведена діаграма не є цілком точною. Сайт отримував від 450 до 500 організаційних пошукових відвідувань за день до пінгвіна і тепер отримує близько 150 відвідувань органічного пошуку на день. )

Історія доменів

Я подивився на статус індексації і на Waybackmachine, тому що я хотів знати, скільки років домен. Очевидно, що проект розпочався у 2013 році.

Очевидно, що проект розпочався у 2013 році

Налаштування проекту

Для кожного проекту пропонується створити новий проект в Росії Інструменти для дослідження зв'язків . Я встановлюю ім'я, URL проекту, країну пошукової системи та налаштування мови; і збережено мій проект. Дуже важливо сказати LRT правильні налаштування країни та мови для різних використовуваних показників SEO.

Краплі пінгвінів часто пов'язані з перевантаженням якірних текстових профілів. Багато хто з них заповнені грошима. Ключові слова грошей, які перестаралися, є одним з найсильніших сигналів, які шукає Пінгвін.

Контрольний список пінгвінів

 1. Чи був затягнутий Якірний текст?
 2. Чи були сайти більш потужними, ніж довіра?
 3. Чи мали вони занадто багато посилань на сайт?
 4. Чи мають вони платні посилання?
 5. Чи не було природним розподіл довіри до джерела?
 6. Чи були у них підмінні перенаправлення?
 7. Неприродне співвідношення типів посилання?
 8. Чи мали вони занадто багато слабких зв'язків?
 9. Чи мали вони багато посилань поза темою?
 10. Чи був їхній зв'язок неприродним?
 11. Чи були посилання на веб-сайти частиною мережі посилань?
 12. Неприродна популярність країни?
 13. Неприродний слід / не стежити співвідношення?
 14. Занадто багато посилань з каталогів посилань і каталогів статей?
 15. Чи має сайт високий ризик посилання?
 16. Чи є на сайті посилань на шкідливі програми?
 17. Чи існують токсичні посилання?

Чи перестаралися Anchortexts?

Так, тексти Anchor були перестарані. 86,1% всіх посилань, містять ключове слово "кращий ніж для виживання" у тексті "Якоря". Загальна кількість доменів з 324 досить висока, і домени, здається, можуть бути навіть занадто сильними на перший погляд. Усього посилання також досить високі з 15 717 посилань в цілому.

Усього посилання також досить високі з 15 717 посилань в цілому

Як відбувається конкуренція?

Дивлячись на ключове слово "Кращий ніж для виживання" у виданні Google.com SERP, ми розглядаємо аналіз конкурентів у Топ 1-3 позицій.

Позиція 1 - OutdoorLife.com

Цей конкурент трохи важко зрозуміти, оскільки сайт великий і старий. Загальні кореневі домени - 6212, це трохи заплутує зображення.

Загальні кореневі домени - 6212, це трохи заплутує зображення

Дивлячись на певну сторінку, є всього 11 посилань, що вказують на сторінку. Посилання автоматично генеруються і надходять з програми Outdoorlife.com. Вони є складеними Anchor текстами, але є 82% цих складних якірних текстів.

Посилання йдуть з 6 кореневих доменів.

Позиція 2 - BestSurvivalknifeHub.com

Позиція друга - bestsurvivalknifehub.com, всього 889 посилань поширюються близько 24-ти текстів Anchor. Існує також висока щільність ключових слів про гроші, причому більше 33,4% всіх посилань на сайт з використанням сильних ключових слів "Якір" на кшталт "кращого ножа на виживання" або "кращих ножів на виживання".

Існує також висока щільність ключових слів про гроші, причому більше 33,4% всіх посилань на сайт з використанням сильних ключових слів Якір на кшталт кращого ножа на виживання або кращих ножів на виживання

Позиція 3 - це BestSurvivalknifeReview.com

Сайт практично не має потужності, PageRank - 0, ланки слабкі, а загальна кількість посилань - 58, з 47 - не слідувати і 11 слідувати. Немає орієнтирів ключових слів для грошей, тільки складні ключові слова.

Немає орієнтирів ключових слів для грошей, тільки складні ключові слова

Позиція від 4 до 10

Положення Домену Загальна сторінка Посилання Гроші anchortexts (%) 1 outdoorlife.com 11 82% 2 bestsurvivalknifehub.com 889 33,4% 3 bestsurvivalknifereview.com 57 0% 4 news.discovery.com 39 2,6% 5 bestsurvivalknife.co. uk 1 0% 6 youtube.com 10 0% 7 youtube.com 40 0% 8 knifeup.com 1250 87% 9 survivalcache.com 102 40% 10 adventurestrong.com 8847 3,5% _ 34 bestsurvivalknifeguide.com 15,717 86,1 %

Цікаво дві речі:

 1. Сторінки, які займають перше місце в рейтингу 10 гравців, отримали 3 різні стратегії
  1. Низька кількість природних, якісних посилань
  2. Велика кількість вбудованих посилань
  3. Високий сайт довіри, наприклад YouTube, з повною посиланням
 2. Ця ніша, здається, продається значно. Між 20% і 40% твердих грошових ключових текстів є прийнятними.

2. Потужність сторінки VS Page довіра?

Позиція Домен Power Power Power * Довіра результат 1 outdoorlife.com 5 4 20 Ok 2 bestsurvivalknifehub.com 2 1 2 Ok 3 bestsurvivalknifereview.com 1 0 0 Ok 4 news.discovery.com 6 6 36 OK 5 bestsurvivalknife.co.uk 0 0 Ok 6 youtube.com 10 10 100 Ok 7 youtube.com 10 10 100 Ok 8 knifeup.com 3 2 6 Небезпека 9 survivalcache.com 4 2 8 Небезпека 10 adventurestrong.com 3 1 3 Небезпека 34 bestsurvivalknifeguide.com 2 2 4 В порядку

Деякі сторінки мають більше потужності, ніж довіру і в значній мірі знаходяться в небезпечній ситуації, але BestSurvivalknifeguide.com не має поганого співвідношення і тому є відносно безпечним у цьому аспекті.

3. Занадто багато посилань по всьому сайту?

Так, є 715 сторінок з 1572 сторінок, які надсилають більше 10 посилань на домен. Є навіть 25 сторінок, які надсилають між 1218 і 36,413 посиланнями на домен.

Є навіть 25 сторінок, які надсилають між 1218 і 36,413 посиланнями на домен

4. Чи мають вони платні посилання?

Так, з'явилися деякі платні посилання, приховані в блогах. Ось один приклад:

Ось один приклад:

( Примітка Спенсера: Очевидно, що я не купував ці посилання, це негативні посилання на SEO) .

5. Посилання на потужність * Розподіл довіри неприродний?

Ні, CEMPER Power * Баланс довіри був природним. 3 Power та 2 Trust = 6 PowerTrust. Потужність трохи вище, але серйозної проблеми немає.

Потужність трохи вище, але серйозної проблеми немає

6. Чи були у них підмінні перенаправлення?

Так, рука повна переадресацій. Ще один цікавий момент, який ми бачимо на діаграмі, - це високий відсоток зв'язків зі статусом [redirects]. Це означає, що близько 15 посилань було перенаправлено.

Щоб відповісти на ці запитання, ми повинні експортувати всі посилання зі статусом [redirects] і аналізувати їх окремо. Щоб експортувати їх, потрібно просто натиснути на "[redirects]" у стовпці "Link Link", і ви отримаєте таку таблицю:

7. Неприродне співвідношення типів зв'язків?

Ми бачимо, що профіль зворотного зв'язку BestSurvivalKnifeGuide.com має найвищий відсоток якорі грошових ключових слів. Звичайно, природно запитати, чому ми не могли бачити це на графіку раніше. Причина цього полягає в тому, що перший графік дає огляд одиничних прив'язок текстів, і в цьому випадку ми бачимо загальні результати для всіх ключових слів, згрупованих за їх типами.

Причина цього полягає в тому, що перший графік дає огляд одиничних прив'язок текстів, і в цьому випадку ми бачимо загальні результати для всіх ключових слів, згрупованих за їх типами

8. Чи мали вони занадто багато слабких зв'язків?

Ні, існувало природне співвідношення слабких ланок. Це, швидше, виявилося, що ці посилання були досить потужними в порівнянні з довірою.

Це, швидше, виявилося, що ці посилання були досить потужними в порівнянні з довірою

9. Чи мали вони багато посилань поза темою?

Так, було досить багато випадкових Joomla Trackbacks, які були автоматично створені. Багато з цих сторінок зростали з часом у багато тематичних розросталися для зв'язку ферм з досить поганою кармою.

http://dekinderpraktijk.nl/anitas-blog/entry/de-boodschap-die-verstopt-zit-achter-de-driftbuien.html
http://heartchoice.com/heartchoices-blog/entry/is-your-marriage-worth-fifty-dollars
http://healthy-mother.com/blog/entry/difference-between-midwifery-model-of-care-and-obstetric-model-of-care
http://kttmanagement.com/blog/entry/drmpk-live-at-tingvalla-festival-2013
http://maltvault.com.sg/component/easyblog/entry/b28-singapore-glenfarclas-tasting.html?Itemid=101

10. Чи був їхній зв'язок неприродним?

Так, у вересні 2013 року відбулося значне зростання зв'язків

Так, у вересні 2013 року відбулося значне зростання зв'язків

11. Сайт частини мережі зв'язку?

Ні, не було очевидних ознак мережі. Проте невелика кількість мереж ClassC надсилає велику кількість посилань.

Проте невелика кількість мереж ClassC надсилає велику кількість посилань

12. Неприродна популярність країни?

Близько 45% всіх посилань знаходяться за межами США та Великобританії. Досить високий коефіцієнт від неангломовних країн, оскільки сайт повністю англійський.

Досить високий коефіцієнт від неангломовних країн, оскільки сайт повністю англійський

13. Неприродному співвідношенні слідувати / не слідувати?

Досить багато посилань «робити наступні» (41%) порівняно з іншими сайтами. Також значна кількість видалених посилань.

Також значна кількість видалених посилань

14. Занадто багато посилань з каталогів посилань і каталогів статей?

Каталоги Shady Статті та Каталоги з низьким зусиллям


http://dir.abroadeducation.com.np/Survival_Knife_Spear/

http://mysitecost.ru/%C3%90%C2%BE%C3%90%C2%BA.88.ru

http://www.trikser.com/Computers/News_and_Media/?p=98

15. Високий ризик зв'язку?

Так, був значний високий ризик Link. Мало того, що посилання розповсюджуються неприродно, а також, що у конкурентів є значні різні ланки зв'язку. Деякі сайти навіть займають менше десятка посилань, тоді як BestSurvivalKnifeguide.com має більше 15 000 посилань.

Положення Домену Загальна сторінка Посилання Гроші Anchortexts (%) 1 outdoorlife.com 11 82% 2 bestsurvivalknifehub.com 889 33,4% 3 bestsurvivalknifereview.com 57 0% 4 news.discovery.com 39 2,6% 5 bestsurvivalknife.co. uk 1 0% 6 youtube.com 10 0% 7 youtube.com 40 0% 8 knifeup.com 1250 87% 9 survivalcache.com 102 40% 10 adventurestrong.com 8847 3,5% 34 bestsurvivalknifeguide.com 15,717 86,1%

16. Чи існують посилання на шкідливі програми?

З Malware було кілька сторінок. Наприклад, ця сторінка була зламана. Ці сторінки шкідливих програм небезпечні для звичайного користувача, але й шкідливі для рейтингу пошукових систем.

http://www.activechristianmedia.com/index.php/blog/entry/mahershalalhashbaz-humor

17. Чи існують токсичні посилання?

Так, переконайтеся самі.

Так, переконайтеся самі

Резюме

Найбільш проблематичною і очевидною проблемою була висока кількість посилань, які були додані на сайт за короткий проміжок часу. Додатково всі посилання отримали однакові тексти Anchor і походять з джерел низького значення.

1. Сайт отримав занадто багато посилань на ключові слова. Приблизно 70% грошових ключових текстів прив'язки занадто високі.

2. 85% всіх посилань є токсичними або підозрілими

85% всіх посилань є токсичними або підозрілими

3. Для цих посилань застосовуються багато різних правил

Для цих посилань застосовуються багато різних правил

ПравилоПосиланняВідсоток

Сторінка SUSP1 не має Power * Trust ™ і Power * Trust ™ Domain <5 - сторінка без зовнішніх посилань на слабкому домені. 837 19.4% SUSP27 Посилання з можливо забороненого домену. 466 10.8% Домен SUSP8 має той же клас-C, що й інші зв'язуючі домени - можлива мережа Link. 378 8.7% Домен SUSP22 має той же сайт Footprints, що й інші зв'язуючі домени - можлива мережа Link. 371 8.6% SUSP19 Старий домен без домашньої сторінки PageRank ™ 368 8,5% Домен SUSP7 має той самий IP, що й інші зв'язуючі домени - можлива мережа Link. 329 7,6% Домен SUSP2 не має домену Power * Trust ™ - можливо, новий або дуже слабкий домен, або штраф. 293 6,8% SUSP20 Висока оцінка ризику, пов'язана з URL 273 6,3% Домен SUSP23 має той же сайт Footprints, як і інші зв'язуючі домени - можлива мережа Link. 254 5.9% Домен SUSP24 має той самий сайт Footprints, як і інші зв'язуючі домени - можлива Мережа посилань. 189 4.4% SUSP14 Page не має PageRank ™, але принаймні деякі слабкі посилання. 143 3.3% TOX1 Домен не індексується в Google. Зазвичай знак для покарання. 85 2% Домен SUSP6 має той самий REG (реєстр доменних імен), як і інші зв'язуючі домени - можлива мережа Link. 66 1.5% SUSP18 Молодий домен з низькою потужністю * Trust ™ 58 1,3% Домен SUSP9 має той самий DNS, що й інші зв'язуючі домени - можлива мережа Link. 56 1.3% SUSP17 Massive Кількість вихідних посилань 42 1% TOX3 Алгоритм Link Detox Genesis ™ класифікував це посилання як дуже неприродне. Рекомендуємо видалення або відмову. 38 0,9% SUSP15 Каталог посилань Посилання 29 0,7% SUSP3 Сторінка має більше 10 зворотних посилань з 1 класу C, Power * Домен <5 і Power * Trust ™ <5 - можлива мережа Link. 24 0,6%

Проблеми сортуються за пріоритетом

 1. Багато автоматизованих посилань Trackback
 2. Сайти, що пов'язують шкідливі програми
 3. SEO каталоги
 4. Платні посилання в блозі

Наші висновки щодо можливих причин пенсійного оновлення Penguin 2.0 полягають у тому, що було створено небезпечну суміш, що призвело до падіння рейтингу та покарання Google за BestSurvivalKnifeGuide.com. Дослідження виявили наступне:

Проблемні фактори

 1. High Кількість аналогічних Anchor текстів
 2. Висока кількість посилань, що надходять від низького числа доменів і мереж ClassC
 3. Висока кількість видалених (видалених) посилань, які вказано як спам

Рекомендації щодо уникнення пінгвінів 2.1

 1. Переконайтеся, що ви стежите за своїми коефіцієнтами: уникайте великої кількості коштів KW
 2. Використовуйте терміни "Бренд і шум" у якорних текстах
 3. Ніколи не купувати посилання
 4. Уникайте зв'язку мереж
 5. Детокс вашого сайту принаймні раз на місяць, щоб залишатися в курсі

Позбавитися від пінгвіна 2.1

Перш за все, ми повинні знизити ризик штрафу кількома способами:

 1. Перша рекомендація полягає в тому, щоб видалити вручну максимальну кількість посилань з неякісних сторінок і доменів, а також максимальну кількість автономних посилань. Оскільки існує значна кількість, що походить від негативної атаки SEO, ці посилання не можуть бути видалені вручну, але їх потрібно відхилити.
 2. Щоб змінити співвідношення слідувати / не слідувати, а також глибоке співвідношення, рекомендується або змінити цільову URL-адресу та статус посилання на існуючі посилання або отримати нові глибокі посилання та відсутні посилання.
 3. Перший і, можливо, найлегший спосіб зробити це - відмовитися від так званих токсичних посилань за допомогою інструменту Google Disavow. У звіті LRT DTOX є також опція, яка дозволяє користувачеві експортувати всі токсичні посилання в потрібному форматі Google.

Створіть файл відхилення:

 1. Фільтруйте всі токсичні зв'язки в таблиці DTOX. Експортуйте посилання, натиснувши "Посилання на Google Disavow":
 2. Далі слід відкрити екран із спливаючим вікном з проханням уважно переглянути вибрані посилання. Оскільки класифікація цих зв'язків як токсична була автоматично проведена, завжди є шанс, що деякі з них можуть бути помилково оброблені як токсичні:
 3. Тепер ці посилання можна експортувати Інструмент Google Disavow

Про Інструменти

Цей аналіз був створений за допомогою План супергероїв і новий Конкурентна зв'язок Детокс Інструмент широко. План Superhero дозволяє виконувати професійний SEO і аналіз зворотного зв'язку для власних сайтів або сайтів конкурентів.

Про автора

2011 р. Засновано StarsMedia IT Management , Компанія для SAASoftware та управління проектами.
Раніше він був 5-річним Teamlead з програмного управління проектами та транскордонного управління в медичній компанії в Європі. Гунтрам Бехтольд є град. Промисловий дизайнер і життя в Dornbirn, Австрія.

Дата публікації 2013-12-05 12:52

3. Занадто багато посилань по всьому сайту?
4. Чи мають вони платні посилання?
5. Посилання на потужність * Розподіл довіри неприродний?
6. Чи були у них підмінні перенаправлення?
7. Неприродне співвідношення типів зв'язків?
8. Чи мали вони занадто багато слабких зв'язків?
9. Чи мали вони багато посилань поза темою?
10. Чи був їхній зв'язок неприродним?
11. Сайт частини мережі зв'язку?
12. Неприродна популярність країни?