SEO для малих і середніх підприємств (МСП): 7 порад

 1. Порада 1) На початку аналізу ключових слів
 2. Порада 2) Налаштуйте основи: заголовок, опис та H1
 3. Порада 3) Доменне ім'я та структура URL забезпечують порядок
 4. Порада 4) Часто почутий і правдивий: Зміст є королем для пошукової оптимізації
 5. Порада 5) Внутрішні зв'язки посилюють видимість
 6. Порада 6) Корисні помічники: Google Analytics і Google Search Console
 7. Порада 7) Локальна пошукова оптимізація для МСП
 8. Не в останню чергу: SEO потребує часу

Час паперових книг, надрукованих на папері, закінчився; У процесі пошуку продукту або послуги більшість людей наразі покладаються на Інтернет або на пошукові системи, особливо Google, щоб виправити правильні результати.

Тому важливість SEO для малого та середнього бізнесу більше не буде відкинута. Ті, хто не хоче залишитися поза конкуренцією, повинні стежити за пошуковою оптимізацією свого веб-сайту, щоб генерувати замовлення.

Наступні заходи, які є важливими для оптимізації веб-сайтів:

Порада 1) На початку аналізу ключових слів

Як розміщується мій сайт на Google? Можливо, ви вже задалися цим питанням як власник невеликої, середньої компанії або малого та середнього бізнесу. Першим кроком до кращого рейтингу є перевірка фактичного та цільового стану: Відповідь - при необхідності разом з експертами нашого агентства SEO - для себе наступні два питання:

 • Що шукають мої клієнти?
 • Які ключові слова я хочу знайти?

Використання a Ключове слово досліджень Перевірте щомісячні пошукові запити на певний термін і чи відповідають ваші улюблені пошукові терміни пошукові запити потенційним клієнтам. З томів пошуку можна зробити висновок про те, що конкретно ваші клієнти шукають і для яких термінів варто створити оптимізовані цільові сторінки, які приваблюють користувачів Інтернету до вашого сайту.

Пам'ятайте, що ваш вміст завжди повинен бути орієнтованим на ваших клієнтів. Тільки коли користувач відчуває себе добре, він натискає на вашу сторінку і залишається там.

Порада 2) Налаштуйте основи: заголовок, опис та H1

Після визначення відповідного ключового слова можна або оптимізувати (залишити) існуючу сторінку / підсторінку вашого домену, або створити нову сторінку. Для цього напишіть текст, який обертається навколо ключового слова.

Дуже важливо, щоб ключове слово з'являлося в наступних елементах, окремо введені для кожної сторінки:

 • H1 (перший заголовок тексту)
 • назва
 • опис

Назва і опис - це так звані мета-висловлювання Назва і опис - це так звані мета-висловлювання. Вони представляють короткий розділ тексту, який відображається в списку результатів Google, коли користувачі Google користуються терміном. Всі три елементи є найважливішими факторами рейтингу, оптимізація ключових слів яких полегшує пошук сторінки в Google.

Порада 3) Доменне ім'я та структура URL забезпечують порядок

Ім'я вашого домену має бути значущим в ході зручності, тобто самозацікавленим , інформативним і не надто довгим, наприклад, www.gebaeudetechnik-berlin.de замість www.gtb.de.

Структура URL завжди будується на цьому домені; Їх підпункти називаються, наприклад: www.gebaeudetechnik-berlin.de / досягнення та www.gebaeudetechnik-berlin.de / послуги / системи сигналізації

Якщо структура, яка ідеально знаходиться в навігації, логічна, "розмовляє" і чітко організована з якомога меншою кількістю шарів, це має подвійний позитивний ефект:

 1. Перш за все, користувач отримує максимум орієнтації на своїй стороні, що призводить до перетворення, а не до безцільної навігації.
 2. У той же час, Google також отримує чіткі сигнали про послідовну структуру та структуру вашого веб-сайту.

Назва URL повинна також включати головне ключове слово, визначене для даної сторінки, наприклад: www.alarmanlageberlin.de/Einbruchschutz/Rollgitterключовим словом RollGitter ).

Таким чином, Google визнає відповідний контент для пошуку і винагороджує вас хорошими рейтингами - звичайно, тільки якщо інші фактори ранжирування були враховані під час налаштування вашого сайту.

Порада 4) Часто почутий і правдивий: Зміст є королем для пошукової оптимізації

Веб-сайти малих і середніх компаній часто містять дуже невеликий вміст, наприклад, текст і зображення.

Завдяки технічним допоміжним засобам, таким як аналіз WDF * IDF, наше агентство SEO може швидко з'ясувати, який вміст / ключові слова повинні бути "забиті" навколо конкретного ключового слова, щоб наздогнати конкуренцію.

На основі ключового слова та ключових слів може бути написаний інформативний, індивідуальний текст для цільової сторінки, який відіграє одну з найважливіших ролей, щоб отримати хороші рейтинги. На основі ключового слова та ключових слів може бути написаний інформативний, індивідуальний текст для цільової сторінки, який відіграє одну з найважливіших ролей, щоб отримати хороші рейтинги

Незважаючи на те, що текст написано з націленням на ключові слова "для Google", друга основна мета гри повинна бути Писати тексти SEO але завжди надайте користувачеві чіткий, ієрархічно структурований, інформативний та багатий на носії вміст для вашої пропозиції. Серед іншого, це означає: Найголовніше на початку і в ході читача керівництво і дружність, підзаголовки і картини є оптимальними. Ці та інші елементи вмісту не тільки оцінюються користувачем, але також оцінюються Google і ведуть при правильній обробці для кращого рейтингу.

Підписи та мітки також повинні включати ключове слово. Для підзаголовків можуть бути використані синоніми або варіанти ключових слів.

Копірайтинг та включення на вашу сторінку слід розглядати як постійний процес. Google визнає, а саме, якщо нічого не відбувається на вашій стороні, тому не встановлюється новий вміст. Це часто негативно впливає на рейтинг вашої сторінки, оскільки пошукова система більше не розглядає ваш домен як доречний для користувача.

Так що вам не доведеться постійно пристосовувати навігацію до нового вмісту або що, через дуже особливу тему, не обов'язково вписується в існуючу навігацію, ви можете створити інший розділ. Це може бути, наприклад, глосарій, блог або розділ із запитаннями. Під ним ви можете включити тексти на ключові слова, які мають значний обсяг пошуку (наприклад, також у формі запитань: "Технологія побудови системної інженерії в чому різниця"), але їх важко включити у вашу доменну структуру.

Порада 5) Внутрішні зв'язки посилюють видимість

Щоб збільшити видимість сторінки, внутрішні посилання завершено тексти Якірні корисний інструмент. При цьому ви пов'язуєте окремі сторінки вашого домену один з одним (див. Практичний приклад в кінці абзацу), щоб надати користувачеві додаткову інформацію, яка зберігає його на вашій стороні і в кращому випадку призводить до конверсії. З іншого боку, Google бачить внутрішні посилання як знак добре структурованої сторінки - один з вимог до хорошого рейтингу.

Посилання повинні бути розміщені на найважливіших сторінках, тобто надавати користувачеві додаткову цінність і не спрямовуватись на масу, а не на клас. Все важливе для правильного поводження з внутрішніми та зовнішніми посиланнями можна знайти в нашому блозі Внутрішні зв'язки ,

Порада 6) Корисні помічники: Google Analytics і Google Search Console

Щоб отримати повноцінне розуміння номерів відвідувачів, даних відвідувачів і поведінки ваших клієнтів для пошуку та натискання, інструменти веб-аналітики є ідеальним рішенням Щоб отримати повноцінне розуміння номерів відвідувачів, даних відвідувачів і поведінки ваших клієнтів для пошуку та натискання, інструменти веб-аналітики є ідеальним рішенням. Найбільш відомим з них є Google Analytics. Наприклад, ви самі можете переконатися, що наша експертна агенція оцінить, скільки відвідувачів має ваша сторінка, які сторінки найчастіше доступні, де користувачі залишили вашу сторінку, і які терміни пошуку ввели користувачі, перш ніж вони потрапили на ваш сайт є. Ця інформація допоможе підібрати свою пропозицію відповідно до цільової аудиторії.

Google Analytics не тільки функціональний, але й тому, що він легко інтегрується з пошуковою консоллю Google (раніше Інструменти Google Webmaster). Наприклад, цей інструмент надає інформацію про час завантаження і неправильні посилання - тобто фактори, які, якщо не оптимізовані, можуть призвести до гіршого рейтингу. Там же можна побачити, як Google бачить сторінку вашого домену і як його бачить користувач. Це гарантує, що цінний контент фактично зчитується і не втрачається.

Щоб використовувати Google Analytics і консоль пошуку, потрібно або створити (мати) новий обліковий запис Google, або виконати обидві функції в існуючому обліковому записі.

Порада 7) Локальна пошукова оптимізація для МСП

Попередні підказки зазвичай застосовуються до пошукової оптимізації веб-сайтів, незалежно від того, наскільки добре вони вже класифіковані. Вони були тут як базові знання SEO для початківців але знову перераховані, оскільки малі та середні компанії ще не впровадили ці SEO основи на вашому веб-сайті. Однак вони є базовою основою для успішної оптимізації.

Якщо у вас немає часу та / або досвіду, щоб оптимізувати свій веб-сайт для пошукової системи Google, а хто не має власного відділу SEO у вашій компанії, ви можете зателефонувати нам професійним SEO агентства комісія. Наш персонал SEO зробить індивідуальні заходи для поліпшення вашого рейтингу Google, тобто приведе ваш сайт у верхню частину списку результатів Google, ідеально на сторінці 1.

наш  SEO семінар  або наші  семінар SEO  Крім того, як третій фахівець, у вас є можливість ознайомитися з основами пошукової оптимізації і зрозуміти, як працює наше агентство SEO і як працюють застосовані заходи наш SEO семінар або наші семінар SEO Крім того, як третій фахівець, у вас є можливість ознайомитися з основами пошукової оптимізації і зрозуміти, як працює наше агентство SEO і як працюють застосовані заходи.

Спеціально для регіональних МСП, місцеві SEO / місцеві SEO є ефективним способом поліпшити рейтинг сайту. Такі компанії, як правило, мають основну область застосування, яка, як правило, обмежується розташуванням штаб-квартири компанії та її оточення. Високий рейтинг Німеччини тут не має особливого сенсу, тому що клієнтові з Баварії не буде потрібний будівельний інженер з Берліна, але один біля нього. З іншого боку, постачальник послуг з Берліна, звичайно, перш за все хоче звернутися до клієнтів у своєму районі діяльності, який він може швидко підійти.

На регіональна пошукова оптимізація Google використовує локальний пошук Google. Пошук із певного регіону (Google визнає місцезнаходження користувача) "відповідає" за допомогою показів Google, які Google вважає доречними для користувача. Відповідні засоби в цьому випадку також "близькі до нього".

Заходи з оптимізації для регіональної компанії в основному не приймають рішення щодо звичайних заходів SEO; крім того, тут основна увага приділяється конкретній цільовій групі та конкретному регіону. Це відображається, серед інших речей, у використаних ключових словах: У локальному пошуку є "служба сигналізації служби Берліна" набагато більш цілеспрямованим, ніж "системи сигналізації постачальників послуг".

Місцевий SEO також корисний, якщо ви продаєте нішевий продукт, який має мало конкурентів у вашому регіоні. Тим, хто займає загальнонаціональну нішу, слід, однак, проїхати подвійну колію і керувати місцевим SEO, а також SEO для всієї Німеччини.

Не в останню чергу: SEO потребує часу

Ніяка серйозна компанія SEO не обіцяє вам, як власника малого або середнього підприємства (SMB), принести вашу сторінку на першій сторінці результатів Google майже за одну ніч, і, звичайно, не в першу чергу і назавжди.

Це може зайняти кілька тижнів, іноді навіть місяців, поки всі заходи SEO не набудуть чинності і не окупляться у вигляді кращого рейтингу. І це не робота. Тепер все йде про те, щоб залишитися "на м'ячі", тому що якщо ви припините роботу з оптимізації після перших успіхів, позитивний статус-кво не буде збережений і ваші відвідувачі повернуться.

Навіть перед початком пошукової оптимізації вашого сайту і, наприклад, найняти наше агентство SEO, ви повинні розуміти, що SEO завжди є постійним процесом, і ваші рейтинги підлягають природним коливанням.

Які ключові слова я хочу знайти?