SEO дружні мета опис

  1. SEO дружні мета опис
  2. Мета-описи
  3. Соціальні описи в плагіні Yoast SEO
  4. Мета-опис - це пропозиція
  5. Ще одне

Подивіться, як побудувати хороший мета-опис для допомоги на вашому рейтингу сторінок і SEO. Мета елементи мають багато застосувань і можуть бути побудовані кількома способами. Перш за все, хороший опис мета спонукає користувача натискати. Це робить це тим, що він містить привабливий, добре читаний текст і ключове слово або ключову фразу, так як це стає сміливим у результатах пошуку.

SEO дружні мета опис

Подивіться, як побудувати хороший мета-опис для допомоги на вашому рейтингу сторінок і SEO

SEO дружні мета опис

Наш погляд на цей мета-опис дійсно не змінився протягом багатьох років. Ще в 2011 році Joost писав про відвідування SMX-панелі під назвою «Що насправді важливо для технічного SEO?». У ньому був Джонатан Хохман. Джонатан доторкнувся до одного з наших петушів: він згадав, що старий CMS має мета-описи, автоматично генеруючи мета-опис, використовуючи перші 150 символів кожної статті. Ми не любимо цього рішення. Насправді, це була одна з функцій All in One SEO що Joost так ненавидів, що він вирішив почати будувати щось краще, будучи самою основою для нашого поточного плагіна Yoast SEO.

Найчастіше перший абзац статті є вступом, що веде до висновку у статті. Вона не містить резюме статті або тригера для продовження читання. У Yoast, ми домовилися про те, щоб зробити цей перший абзац у комбінований вступ і резюме. Наш аналіз SEO скаже вам, якщо ключове слово фокус ви вибрали в цьому першому абзаці. Ми дійсно відчуваємо, що перший абзац статті повинен бути на тему. Якщо ви не переконаєтеся, що це так, перші 150 символів першого абзацу, швидше за все, не можна використовувати як мета опис. Він, ймовірно, навіть не буде містити ключове слово фокусу для вашої публікації. Це означає, що ви не отримаєте жирний шрифт для цього терміну на сторінках результатів пошуку, і це не буде привабливим для натискання.

Причина, якою ми не любимо цю ідею "автоматичного покоління" настільки багато, особливо для контентних сайтів, це те, що вона змушує людей думати, що SEO - це те, що ви можете зробити на автопілоті. Ви просто не можете. Напевно, хороший плагін SEO може допомогти вам піклуватися про технічні межі, які можуть існувати. Але створення гідного змісту зв'язку є процесом, який допоможе вам отримати рейтинг, весь час. Автоматичне генерування мета опис ніколи не служив жодному призначенню для будь-кого.

Можна сперечатися що, незважаючи на те, що автоматичне формування мета описів не є найкращою практикою для SEO, це може допомогти вашим соціальним зусиллям. З іншого боку, для соціальних медіа використовуються ті ж, що й для мета-описів. Бідні фрагменти також зроблять вас низькими показниками кліків. Використання перших 150 символів як опис для вашої посади у Facebook, ймовірно, не є найкращою практикою. Ви дійсно повинні писати гідний опис та / або виписку для ваших постів, весь час. Це допоможе як вашим згадуванням у Google, так і в соціальних мережах.

Мета-описи

Мета-описи

У нашому плагіні Yoast SEO мета опису отримує багато акцентів. Вона отримує такий акцент з причини: вона змінює речі. Відмінний опис мета, в поєднанні з гарним заголовком і гідною посадою URL роблять результат, який люди захочуть натиснути. Під вашою публікацією можна перевірити, як виглядатиме ваш результат пошуку:

Попередній перегляд фрагменту, включаючи мета опис, з нашого плагіна Yoast SEO

Це, звичайно, зовсім інше, коли ви говорите про електронної комерції системи. У цьому випадку ви можете використовувати багато змінних з ваших продуктів, щоб створити хороші, зручні для читання мета-описи, які пропонують інформацію, яку шукатимуть пошуковику та спільному користувачеві.

Соціальні описи в плагіні Yoast SEO

В даний час плагін Yoast SEO має вбудовану підтримку для визначення соціальних фрагментів. Це означає, що ви можете додавати специфічні для платформи описи для Twitter і Facebook, а також спеціальні мета-описи. Соціальні фрагменти використовують опис мета, якщо ці соціальні фрагменти залишаються пустими, але майте на увазі, що Twitter, наприклад, використовує 140 символів, і ваш мета-опис може бути трохи довшим.

Очевидно, краще за все вручну вставити як привабливий мета опис, добре написаний твіт і запрошуючий текст Facebook. Супроводжуйте цей текст індивідуальними ілюстраціями або зображеннями, які відповідають розмірам, які надає перевага платформі. Ви також можете перевірити, чи найкраще ваша аудиторія відповідає на більш довгий описовий текст Facebook (який отримає посилання "Переглянути більше" у графіках Facebook) або більш короткий опис з чітким закликом до дії.

Мета-опис - це пропозиція

У всьому цьому ми хотіли б додати один дуже важливий факт щодо метаописів. Вже в 2009 році Google зазначила, що мета-опис, який ви вставляєте, є пропозицією . Якщо Google виявить, що це краще, ніж фрагмент, який вони вибрали б, вони відображатимуть його. Цей фрагмент Google picks - це фрагмент, який містить ключові слова, які використовуються в Google, тому вам слід переконатися, що ключове слово (focus) також є у вашому мета-описі. Якщо мета-опис не відображається на сторінках результатів пошуку Google, перегляньте, який фрагмент вони використовують. І як ви можете використовувати цей фрагмент, щоб покращити свій власний мета-опис!

Бонусне відео: Matt Cutts від Google, пояснюючи, як вони ставляться до вашого мета опису (2009).

Ще одне

Якщо ви так хвилюєтеся щодо метаописів, будь ласка, переживайте, як буде виглядати решта фрагменту. URL для цього повідомлення is.https: //visualmodo.com/seofriendly-meta-description Тримайте його коротким і на тему. Це допоможе переконатися, що ваші URL-адреси легше та зручніше ділитися в соціальних мережах і переглядати на сторінці результатів пошуку. Ви бачите, хороший SEO займає мислення про всі ці аспекти і не може бути замінений простою командою підрядки.

Ще в 2011 році Joost писав про відвідування SMX-панелі під назвою «Що насправді важливо для технічного SEO?