SEO копірайтинг

  1. Seo тексти: так чи ні?
  2. Що робить seo-копірайтер?
  3. SEO копірайтинг і його переваги
  4. Особливості SEO копірайтингу

Seo копірайтинг (від англійського seo copywriting) - це текст, який містить ключові слова і фрази, для просування в пошуковій системі Seo копірайтинг (від англійського seo copywriting) - це текст, який містить ключові слова і фрази, для просування в пошуковій системі. Ключові слова в такому тексті використовується певна кількість раз, щоб було достатньо для просування, і при цьому текст виглядав легко читаним для відвідувачів, які продають.

Seo тексти: так чи ні?

Інформація, розміщена на вашому сайті, має значення і для відвідувачів і для пошукових систем. За допомогою оптимізованого тексту можна домогтися кращих позицій у видачі пошукової системи, тим самим збільшивши кількість відвідувачів вашого сайту.

Початкова мета seo копірайтингу - створити основу для розкрутки сайту в пошукових системах. За допомогою правильно написаних текстів на вашому сайті можна провести ефективну кампанію по просуванню сайту , Тим самим піднявши його в топ 10 гугла.

Що робить seo-копірайтер?

Seo копірайтер займається наповненням вашого сайту контентом, оптимізованим для пошукового просування. Обов'язком seo копірайтера є пошук і реалізація балансу між вимогами до сприйняття текстової інформації звичайними людьми, відвідувачами сайту і пошуковими системами. Це означає, що текст повинен легко і з цікавістю читатися людиною, при цьому мати структуру, що сприяє просуванню в пошуковій системі.

SEO копірайтинг і його переваги

Професійний seo копірайтінг - в першу чергу, ефективний засіб для збільшення відвідуваності вашого і відповідно продажів. Професіоналів, здатних написати тексти, які залишаються привабливими і цікавими для людей і при цьому відповідають алгоритмам пошукового розкручування, дуже мало.

Особливості SEO копірайтингу

  • Першочергове правило - текст повинен бути унікальним, ніякого копіювання.
  • Також, рекомендується, щоб обсяг тексту на сторінці становив близько 300-500 слів, що еквівалентно 2000-3500 знаків без пробілів.
  • Текст повинен легко сприйматися, що має на увазі розбивку на абзаци, додавання списків. Бажано до тексту додати зображення.
  • Ключову фразу потрібно використовувати в заголовку сторінки (тег Н1), а також бажано в одному або декількох короткий зміст (теги Н2-Н5).
  • Щільність ключових фраз не повинна перевищувати 5%, інакше пошукова система може сприйняти текст як спам.

вартість

Вартість seo копірайтингу становить від 60 грн. / 1000 знаків без пробілів

Seo тексти: так чи ні?
Що робить seo-копірайтер?
Seo тексти: так чи ні?
Що робить seo-копірайтер?