SEO найкращі практики для форумів

Як якщо б пошукова оптимізація (SEO) кращих практик не є достатньо складним для середнього власника сайту, є також багато власників форумів і повідомлень. У вас є робота для вас! Не тільки ви повинні залишатися на вершині Основи SEO Ви також вітаєте незнайомих людей у ​​поєднанні, і вони можуть завдати шкоди вашому рейтингу SEO (багато разів, навіть не маючи на увазі). Якщо у вас є форум, у вас є потреба в ніші SEO.

Це чудова річ, коли ви бачите посилання на свій форум у найпопулярніших результатах пошуку для Google. Це означає, що більше користувачів знаходять ваш форум, більше трафіку загалом і, можливо, більше Це чудова річ, коли ви бачите посилання на свій форум у найпопулярніших результатах пошуку для Google дохід. Якщо ваша цільова демографічна група легко знаходить ваш форум, ви знаходитесь на правильному шляху. Якщо у вас є форум для колекціонерів старовинних Барбі, ви хочете переконатися, що цей ринок активний на вашому сайті, але як?

Інструменти власника форуму

Найбільш очевидна порада полягає в тому, щоб мати хороший контент, але, як власник форуму, потрібно його розвивати. Це означає надання всебічних відповідей і підвищення живих потоків. Повідомлення мають бути зосереджені на темах, які дійсно цікавлять вашу аудиторію. Крім того, "хороший вміст" набуває більше шансів пов'язати з іншими користувачами, незалежно від того, чи вони надані вами або вашими учасниками форуму. Слідкуйте за великими письменниками і запитуйте, чи хотіли б вони бути модераторами або запустити пост.

Отримання зацікавленості громади є ключем до вашого успіху. Тим не менш, ви, напевно, наткнетеся на деякі flamers, baiters або тролі в якийсь момент. Саме тут вступає в дію сувора поліція. Деякі з них будуть просто викривляти зловживання, в той час як інші можуть створювати купу зворотних посилань, щоб використовувати їх як спам (наприклад, намагаючись залучити людей до свого сайту Віагра). Це не просто отруєння розмов, але це також руйнує ваш SEO. Знайти їх, заборонити їх і тримати їх тихо. Це починається з умови використання, що допомагає кожному поліцейському самостійно.

Не отримуйте тунельне бачення

Ваш сайт може бути про форум, але не забувайте про домашню сторінку та інші цільові сторінки. Алгоритми пошукової системи все ще залежать від них для індексації, і ви також можете підвищити свій рейтинг. Переконайтеся, що ви все ще слідуєте SEO кращим практикам для "регулярних веб-сайтів", що включає в себе уникнення трюків з чорною капелюхом і дотримання загальних передових практик. Коли справа доходить до іменування розділів своєї спільноти, зробіть її якомога більш буквальною і не станьте милою.

Наприклад, якщо є загальний дискусійний сайт для Ken Dolls, назвіть його "Загальні обговорення Ken Dolls", а не "Her Other Half". Ви можете придумати чудову назву для своїх форумів, але Google не дбає про творчість. Зробити це тупим і до такої міри, що Google (і ваші не настільки підковані користувачі) знають, що це таке.

Маленьке заохочення

Якісні посилання та відео - це золото SEO, тому заохочуйте користувачів вбудовувати їх у форум. Це також сприятиме дискусіям. Однак переконайтеся, що сторінка не уповільнюється, дозволяючи лише відео з YouTube і Vine. Ці популярні варіанти є швидкими, і алгоритми пошукової системи довіряють їм.

Крім того, зробити його простим посиланням, і освіжити на форумі управління та SEO навички. Тримати в курсі тенденцій і досягнень зробить вас кращим власником форуму - і тим краще власником форуму ви, тим краще ваш рейтинг буде.

Якщо у вас є форум для колекціонерів старовинних Барбі, ви хочете переконатися, що цей ринок активний на вашому сайті, але як?