SEO оптимізація Поради: Крок за кроком керівництво про те, як написати SEO оптимізовані статті

 1. SEO рада # 1: Виходьте з вашою темою
 2. SEO рада # 2: Виходьте з ключовим словом
 3. Порада SEO 3: Шукайте ключове слово з правильним обсягом пошуку
 4. SEO рада # 4: Знайти відповідні ключові слова
 5. SEO поради # 5: Напишіть свою статтю
 6. Найкращим місцем для приховування мертвого тіла є сторінка двох результатів пошуку Google

Багато авторів вмісту намагаються привернути увагу до повідомлень у блозі своєї компанії. Вони пишуть кращі з них, вони намагаються вибирати теми, які їх любить аудиторія, вони роблять усе можливе, щоб зробити їх тексти цікавими і корисними одночасно.

А після рекламного піка вони побачили щось подібне:

Нещодавно я був таким письменником. Я був розсерджений і розчарований, тому що ніхто не любить зберігати свої листи в ящику для носка . Зміст живе, коли його читають, чи не так?

Але тоді, близько березня, я взяв мій перший курс SEO у дружньому агентстві SEO. Після цього курсу я витратив багато часу на перевірку своїх найпопулярніших повідомлень і оптимізував їх для Google.

А ви знаєте що? Це спрацювало! Вона включила одну з моїх улюблених повідомлень “ Клієнт не завжди має рацію «Друге життя завдяки органічному трафіку Google.

Ось чому сьогодні, я хотів би поділитися своїм покроковим керівництвом про те, як написати SEO оптимізований пост в блозі. Але будьте обережні, це не є SEO для чайників якийсь пост, я припускаю, що ви не новачок у світі SEO.

Ось мої поради по SEO оптимізації.

SEO рада # 1: Виходьте з вашою темою

Якщо ви читаєте про SEO, ви знаєте, що вам слід знайти ключові слова. Але пошук ключових слів, не маючи на увазі теми , схожа на пошук голки у стозі сіна.

Подумайте про тему, яку могли б сподобатися вашим клієнтам, тему, яку ви вважаєте важливою для вас, або те, що працювало для вашої конкуренції. Неважливо, чи ви вибрали тему, про яку хтось вже писав, доки ви залишаєтеся оригінальними.

Скажімо, ми напишемо повідомлення про помилки керівництва, скажімо, це буде "5 найгірших помилок керівництва".

SEO рада # 2: Виходьте з ключовим словом

Давайте спочатку перевіримо обсяг пошуку за ключовими словами.

Ви можете перевірити його за допомогою програми планування ключових слів, яка безкоштовна, але ви також можете придбати розширену програму (я використовую Semrush).

Давайте перевіримо "помилки керівництва" в Планувальнику ключових слів ("Отримання даних щодо обсягу пошуку та тенденцій"):

ОК, так що ми бачимо, що є тільки до 100 пошуків щомісяця, і це не так багато. Я б запропонував шукати щось більш популярне. Спочатку я звернуся до 300-500 ключових слів показів (і, можливо, найнижчої конкуренції).

Порада SEO 3: Шукайте ключове слово з правильним обсягом пошуку

У Планувальнику ключових слів можна перевірити обсяг, вибравши "Пошук нових ключових слів за допомогою фрази, веб-сайту або категорії".

Проблема з планувальником ключових слів полягає в тому, що вона не надає вам докладну інформацію про обсяг пошуку (якщо ваш обліковий запис не пов'язаний з ним). Це одна з причин, чому я рекомендую використовувати більш просунуті інструменти, такі як Semrush. Як виглядає такий пошук у їхній програмі:

Тепер ми можемо вибрати ключове слово, про яке ми хотіли б написати; «Слабкість керівництва» - це хороший вибір для початку.

SEO рада # 4: Знайти відповідні ключові слова

Пов'язані ключові слова допоможуть вам розмістити статтю вище в результатах пошуку Google, тому важливо включити декілька їх у вашу статтю. Якщо ви хочете дізнатися, які ключові слова є найкращим вибором, OnPage.org стане в нагоді.

Це безкоштовна онлайн-програма, яка допомагає знайти відповідні ключові слова. Після реєстрації ви можете почати пошук.

Натисніть на олівці в меню зліва (OnPage.org TF * IDF).

Він перейде до сторінки нижче, ви повинні ввести ключове слово і натисніть "Поїхали".

Перебуваючи у розділі звіту, відфільтруйте його за допомогою звіту про комбінацію з двох слів.

У результаті ви отримаєте список відповідних ключових слів, які ваші конкуренти найчастіше використовували на своїх веб-сайтах. Деякі з них не мають ніякого сенсу для вас, але ваша робота полягає у виборі ключових слів, які, на вашу думку, будуть корисними під час написання повідомлення.

До вашої статті ви можете додати «стиль керівництва», «слабкі сторони», «стиль керівництва», «кращий лідер» і «емоційний інтелект».

SEO поради # 5: Напишіть свою статтю

Тепер, коли у вас є всі ключові слова, ви можете почати писати. Кілька разів додайте ці ключові слова, але не перестарайтеся. Це повинно бути шматок хорошого письма, а не SEO-фаршировані індички.

Ось кілька правил, про які потрібно пам'ятати при написанні оптимізованого повідомлення про SEO:

 • Додайте головне ключове слово до назви (тега),
 • Додати відповідні ключові слова до субтитрів (і тегів),
 • Створіть дружню URL-адресу для SEO (вона має бути короткою та повинна містити ваше основне ключове слово),
 • Ваша публікація повинна перевищувати 1000 слів (це говорить про те, що 2000+ публікацій займають найкраще місце),
 • Пам'ятайте про внутрішні посилання: посилання на інші відповідні публікації на вашому веб-сайті,
 • Використовуйте зображення та пам'ятайте про зміну назв від 1054_IMG до точного ключового слова, також пам'ятайте про значення "Alt Text".

Якщо ви використовуєте WordPress, ви можете подумати про використання безкоштовного плагіна Yoast, оскільки він дає вам кілька порад, коли ви публікуєте свою публікацію.

Звичайно, це не ідеально, але це хороший перелік того, що потрібно зробити!

Найкращим місцем для приховування мертвого тіла є сторінка двох результатів пошуку Google

SEO оптимізація може здатися дуже складною на перших порах, але насправді це легко після того, як ви зробили це кілька разів.

Ви повинні пам'ятати, що дослідження ключових слів є найважливішою частиною процесу. Обирайте ключові слова, які ретельно не мають надто високого обсягу пошуку, оскільки це може бути занадто складним для високого рейтингу для більш популярних термінів.

Пам'ятайте про додавання пов'язаних ключових слів у ваш текст, оскільки вони будуть справжніми гравцями для вашого головного ключового слова, вони дозволять Google знати, що ваша публікація має відношення до теми.

І останнє, але не менш важливе, не забувайте про свій контрольний список оптимізації SEO при публікації вашої публікації. Переконайтеся, що ваше ключове слово в URL-адресі публікації, назві, субтитрах і мета-тегах.

Хороша річ про SEO оптимізації полягає в тому, що як тільки ви отримаєте ваш звичайний і постійно дізнатися про SEO, ви швидко побачите результати, і ваші сторінки ніколи не будуть поховані на сторінці двох результатів пошуку Google більше.

Зміст живе, коли його читають, чи не так?
А ви знаєте що?