SEO оптимізація від гуру рунета Ігоря Ашманова

Пів року назад   на своєму блозі   я виклала та інтерв'ю Олега Тинькова з гуру нашого рунета Ігоря Ашманова Пів року назад на своєму блозі я виклала та інтерв'ю Олега Тинькова з гуру нашого рунета Ігоря Ашманова. Але щось сталося і все відео з Олегом Тинькова зникли з ютуба. Тому я виклала інше інтерв'ю. Воно теж стосується СЕО оптимізації. І напевно найголовніше - її майбутнього.

Що б зрозуміти що це за людина і яку роль він відіграв у розвитку рунета, потрібно просто згадати маленьку програмку, яка дозволяє в Word документах хвилястою червоною лінією підкреслювати слова з помилками.

Ось цю програмку написав Ігор Ашманов і примудрився продати її Microsoft.

Ця людина розробив свій пошуковик "Мета-Пошук" практично в один час з Яндексом. Працював і вкладав свій інтелект в Рамблер.

Для мене це інтерв'ю цінно інформацією по SEO оптимізації . Ми всі добре розуміємо, що людина, яка працювала "всередині" пошукової системи , Звичайно знає всі тонкощі не тільки Рамблера, а й принципи розвитку всіх пошукових систем. І вже це робить його інтерв'ю дуже цікавим. Тим більше тема бесіди більш ніж конкретна - SEO. Так що всім, кого це цікавить раджу уважно переглянути це відео.

Тривалість відео - 8 хвилин. Не пошкодуйте часу - подивіться.

Приємного перегляду!