SEO Поради для Prestashop магазинів

 1. 1 - Визначити добре ключові слова, з якими ви будете працювати
 2. 2- Заповніть всі поля в інформаційному аркуші продукту
 3. 3- Карта сайту та файл robots.txt
 4. 4 - швидкість сайту
 5. 5- URL-адреси та дублікати назв
 6. 6- Перенаправлення зі старих на нові сторінки
 7. 7- URL * ^ Ǩ + `!!! Ідентифікатори
 8. 8- URL-акценти
 9. 9 - Структуровані дані
 10. 10. Інтеграція Schema.org

Я хотів би поговорити про SEO для магазинів електронної комерції на основі платформи Prestashop: як основні моменти, так і деякі більш просунуті матеріали, які вимагають зміни коду Presta і встановлення модулів.

Почнемо з самого початку.

1 - Визначити добре ключові слова, з якими ви будете працювати

Дуже важливо думати, з якої сторони ви будете атакувати, перш ніж увійти в бій. В іншому випадку, ви можете опинитися мертвим за дуже короткий час. Ви повинні сісти з великою кількістю часу, забрати папір і ручку і записати слова, з якими ви хочете працювати. Наприклад, припустимо, ви хочете продати офісні меблі на іспанському ринку. Ви записуєте такі ключові слова, як офісні меблі, онлайн-продаж офісних меблів, офісні стільці, офісні столи тощо.

Але які є відповідні слова для позиціонування вашого бізнесу? Найкраще, що потрібно зробити, це запитати у компанії, яка домінує на ринку пошуку: Google. У Google Adwords існує інструмент, який до декількох тижнів тому був чудовим, і який тепер інтегрований у планування ключових слів - чудовисько, яке, на жаль, продовжує залишатися кращим маяком у темряві. Використовуючи інструмент "Введення або завантаження ключових слів, щоб побачити їх продуктивність", ви можете знайти кількість глобальних і локальних пошуків для тих слів, які відбуваються щомісяця, незалежно від того, чи є ці ключові слова актуальними, і якими є конкуренції.

Використовуючи інструмент Введення або завантаження ключових слів, щоб побачити їх продуктивність, ви можете знайти кількість глобальних і локальних пошуків для тих слів, які відбуваються щомісяця, незалежно від того, чи є ці ключові слова актуальними, і якими є конкуренції

Рекомендується завжди використовувати слова з відповідним середнім рівнем конкуренції і кількістю пошуків , беручи до уваги звичайні змінні: час і гроші. Чи є у вас час і гроші, щоб створити стратегію релевантності вмісту та соціальної мережі, яка надає вам видимість під час змагань за ці слова? Якщо відповідь «так», продовжуйте. Якщо відповідь ні, або ви не знаєте, відпустіть: ви втратите свій час і гроші.

Іншим інструментом, який може допомогти вам у цьому сенсі, навіть якщо це платіжний інструмент, є Semrush , з результатами конкурсу, відточеними SEO та SEM. Відмінне додаток, яке варті ваших грошей.

2- Заповніть всі поля в інформаційному аркуші продукту

Залишаючи очевидні сторони - не копіюйте описи з інших веб-сайтів, вказуйте описи вручну - ви повинні завжди вводити мета-назви, мета описи і мета-етикетки в інформаційні листи продукту і включати узгоджений URL, який допомагає SEO. Те ж саме стосується ваших категорій і виробників. Ця інформація має вирішальне значення для Google і дає змогу надавати Google набагато більше дружніх до SEO даних, коли вона сканує ваші інформаційні аркуші продукту.

3- Карта сайту та файл robots.txt

Ці дві надзвичайно важливі файли іноді не генеруються через недогляд або невігластво. Карта сайту (яку ви згодом відправлятимете в Google через Інструменти Google для веб-майстрів) створюється за допомогою Google Sitemap за допомогою модуля PrestaShop, на вкладці SEO модуля. Файл роботів генерується в Tools> Prestashop 1.4 генератори і в Preferences> SEO & URL в Prestashop 1.5.

Завжди перевіряйте, чи ваш файл robots.txt "перешкоджає" індексації сторінок сайту.

4 - швидкість сайту

Дуже важливо. Ніколи не забувайте про швидкість вашого сайту. Швидше за все, у вас буде виділений сервер, що розділяє IP з 300 «сусідами» (це можна знайти за допомогою програми Majestic SEO Neighborhood Checker). Принаймні, завантажте свій сайт якомога швидше . Цього можна досягти, використовуючи кеш і деактивуючи перекомпіляцію. Перекомпіляція використовується в середовищах розробки, щоб перезавантажити шаблони Prestashop, CSS і Javascript з нуля, щоб побачити зміни, які застосовуються до коду фронт-офісу (що користувачі бачать). Після завершення розробки та перебування у виробничому середовищі, деактивуйте його, щоб веб-сайт працював належним чином.

У Prestashop 1.4 перейдіть до налаштувань> продуктивність і перевірте:

 • Змусити компіляцію> Ні
 • Кеш> Так
 • Використовуйте CCC для таблиць стилів
 • Використовуйте CCC для коду JavaScript
 • Зменшіть код HTML після виконання компіляції Smarty
 • У засобах> генератори активують Apache Optimization, коли ви генеруєте htaccess

У Prestashop 1.5 перейдіть до розширених параметрів> продуктивність і перевірте:

 • "Ніколи не перекомпілюйте файли шаблонів"
 • Активувати кеш
 • Використовуйте CCC для таблиць стилів
 • Використовуйте CCC для коду JavaScript
 • Зменшіть код HTML після виконання компіляції Smarty
 • Стиснення JavaScript в HTML-коді після виконання компіляції Smarty
 • Оптимізація Apache

Іншим варіантом, який можна розглянути, є розміщення CSS, Javascript та зображень на зовнішніх серверах, так що скелет сторінки завантажується швидше. Ця опція включена до розділів, які я вже згадував як "Медіа-сервери (використовуйте тільки тоді, коли активовано CCC)". Prestashop пропонує інтеграцію безпосередньо з її офіційних модулів Amazon Cloudfront (платна послуга).

5- URL-адреси та дублікати назв

Однією з проблем, з якими Prestashop не має проблем, є дублікати сторінок . Це відбувається в будь-якому веб-сайті, який має сторінки для категорій, брендів і постачальників. Сторінка продукту 1, 2, 3… генерує повторні заголовки, метаопису та дублікати URL-адрес (URL-адреса є такою самою, змінюються лише параметри). Ви можете знайти їх відразу за допомогою Інструментів Google для веб-майстрів (у пошуках Пошуку> Покращення HTML).

На жаль, два способи позбутися від цього включають всі продукти на одній сторінці, без нумерації сторінок (неможливо для великих каталогів) або ж працювати над ядром Prestashop, щоб змінити назву, опис сторінки та URL.

На жаль, два способи позбутися від цього включають всі продукти на одній сторінці, без нумерації сторінок (неможливо для великих каталогів) або ж працювати над ядром Prestashop, щоб змінити назву, опис сторінки та URL

6- Перенаправлення зі старих на нові сторінки

Дуже поширена помилка в міграціях. Припустимо, що я прийшов з osCommerce і мігрую на Prestashop. У мене було проіндексовано 700 продуктів у Google, 20 CMS-сторінок і 30 категорій. Ці сторінки залишаться осиротілими, оскільки структура URL-адрес інтернет-магазину не має ніякого відношення до Prestashop.

Найкращим варіантом є створення постійного перенаправлення 301, щоб повідомити Google про те, де раніше знаходився ваш URL (http://www.domain.com/category/cat003-product-name-p-8576.html). http://www.domain.com/category/product-name.html

Найкраще використовувати інструмент для перенаправлення цей і будьте терплячі, тому що ви повинні робити це вручну.

7- URL * ^ Ǩ + `!!! Ідентифікатори

Prestashop наполягає на асоціюванні ідентифікатора з URL-адресами категорій, виробників, постачальників, CMS і продуктів. Це, крім того, що це непристойно, не є корисним для SEO. Ви можете виправити це, змінивши ядро ​​або купити модуль для видалення цих ідентифікаторів . Ми всі будемо вдячні. У тому числі Google.

8- URL-акценти

Однією з помилок у Prestashop 1.5 на іспанській мові є те, що він може створити цю URL-адресу для продукту "Radio eléctrica portátil de baño": http://www.domain.com/radios-de-baño/Radio-eléctrica-portátil -de-baño. Так звичайно.

Є безкоштовні патчі і платіжні модулі, які можуть виправити це. Виправте це.

9 - Структуровані дані

Google Rich Snippets допомагає надсилати структуровані дані пошуковим системам (виробник, ціна, термін доставки, вартість доставки тощо) і може включати в себе рейтинги зірочок в оглядах продуктів у пошуках сторінок і навіть включати рейтинги з таких послуг, як eKomi. Ось приклад того, наскільки добре виглядає кінцевий результат.

10. Інтеграція Schema.org

Schema.org - це директива, яка повідомляє пошуковим системам, як класифікувати вміст веб-сайту. Працює для Google, Yahoo, Bing, Yandex (Росія). Ключ - це тег "itemtype", який повідомляє пошукову систему, чи є щось веб-сайтом, магазином або іншою службою. Повний список даних, які можна включити до схеми для "магазину", знаходиться тут: http://schema.org/Store. У випадку, представленому на початку (офісні меблі), ви хотіли б бути класифіковані як магазин меблів http://schema.org/FurnitureStore

Сподіваюся, що ці поради допоможуть вам. Реалізуйте їх уважно і ніколи не припиняйте працювати і оптимізувати вашу SEO-сторінку. Існує нічого гірше, ніж працювати на оф-сторінці SEO для досягнення відповідності, а потім, маючи Google знаходять, що ваш сайт є безлад .

Підпишіться на наш список розсилки

Чи є у вас час і гроші, щоб створити стратегію релевантності вмісту та соціальної мережі, яка надає вам видимість під час змагань за ці слова?