SEO повинні мати для вашого сайту в 2018 році - Всеосяжний список

 1. Структуровані дані
 2. Швидкість
 3. Покращення для голосового пошуку
 4. Зображення: Pixabay
 5. Оптимізація мобільних пристроїв
 6. Відповідний, оптимізований і всеосяжний вміст
 7. Поради щодо письмового змісту
 8. Linkless згадки про диск SEO рейтинг
 9. Коментарі та залучення відвідувачів до SEO-рейтингу
 10. Цитуються джерела
 11. Евертс, Таммі. "Google: 53% мобільних користувачів відмовляються від сайтів, які завантажуються довше,...
 12. Google. "Перша індексація для мобільних пристроїв" https://webmasters.googleblog.com/2016/11/mobile-first-indexing.html . Доступний 9.1.2018.
 13. Кенрайт, Стівен. "Місце розташування світу 2016": марка 3, https://www.branded3.com/blog/locationworld-2016/ . Доступний 9.1.2018.
 14. Стерлінг, Грег. "Звіт: майже 60 відсотків пошукових запитів від мобільних пристроїв": земля пошукової...

SEO (SEO) Пошукова оптимізація ) Пройшов довгий шлях з моменту свого створення на початку 1990-х років і продовжує розвиватися щороку. Не дозволяйте вашому сайту втрачати в тіні онлайн-конкурсу, створити веб-сайт що затьмарить решту.

Нижче ви знайдете повний список речей, які ваш веб-сайт повинен бути оптимізований для пошукових систем у 2018 році.

Структуровані дані

У 2018 році компанія Google працює над розширенням своїх можливостей і оголошень, що відображаються на сторінці пошукових результатів (пошукової сторінки). Вони працюють над тим, щоб зробити видання більш персоналізованим та візуально привабливим для користувача, який робить запит на пошук.

Структуровані дані - це те, що гарантує, що вміст цього веб-сайту відображатиметься належним чином у відповідних і своєчасних видачах, в Пошуку Google і в інших пошукових системах. Структуровані дані вимагають відформатувати HTML у вмісті веб-сайту таким чином, щоб пошукові системи легше їх розпізнавати та інтерпретувати, тому, здається, відповідний користувач, який робить пошуковий запит у пошуковій системі.

Це звучить набагато складніше, ніж насправді. Google деталізував джерел як реалізувати структуровані дані. Moz має великий і докладний повідомлення про те, як реалізувати ці інструменти на вашому веб-сайті.

Швидкість

Чи знаєте ви, що середній користувач мобільного зв'язку відмовиться від веб-сайту, який завантажується більше трьох секунд? Правильно, всього три секунди ( Соаста )! І пошукові системи не люблять веб-сайти, які занадто довго завантажуються, навіть якщо вони доступні з робочого столу.

Швидко завантажувані сайти мають нижчий рейтинг у результатах пошуку, тому що не так багато людей натискають на них та залучаються до їхнього вмісту. Переконайтеся, що ваш сайт завантажується негайно в 2018 році, якщо ви хочете, щоб ваш рейтинг SEO збільшився.

Є кілька простих інструментів, які можна використовувати для сканування вашого сайту, щоб ви могли бачити, скільки часу потрібно для завантаження. Це джерело пропонує список з 15 безкоштовних інструментів тестування швидкості сайту (у тому числі GT Metrix , WebPageTest , і Google PageSpeed ​​Insights ). Це чудові відправні точки, і більшість з цих інструментів навіть дасть пропозиції щодо того, що ви можете оновити або виправити на своєму веб-сайті, щоб вона завантажувалася швидше.

Покращення для голосового пошуку

В даний час 40% дорослих використовують голосовий пошук принаймні один раз на день, що в 35 разів більше, ніж у 2008 році (Branded 3, Розташування Світу ). Реалізація структурованих даних (див. Вище) допоможе Вашому веб-сайту відобразитися в голосових пошуках.

Зображення: Pixabay

Окрім того, ви хочете включити текстове формулювання у веб-вміст, який люди дійсно використовуватимуть під час здійснення голосових пошуків. Пошукові системи стають більш досконалими у визнанні того, що наміри користувачів, коли вони шукають речі з їх голосами.

Включаючи розділ поширених запитань на веб-сайт, який ви будуєте може переконатися, що він частіше відображається в голосових пошуках. Наприклад, хтось запитає у пошукової системи щось на кшталт «Що таке палео-дієта?» Або «Як будувати веб-сайт?». Вони менш схильні говорити такі речі, як «інформація про палео-дієти», або «будувати веб-сайт».

Оптимізація мобільних пристроїв

Не секрет, що смартфони та мобільні пристрої зараз використовуються переважною більшістю населення. Але побудова веб-сайту, оптимізованого для користувачів мобільних пристроїв, вже не є можливістю у 2018 році, якщо ви хочете залишатися попереду конкуренції в рейтингу пошуку.

Google оголосив про своє мобільний індекс ще в 2016 році, але його наслідки не будуть відчуватися до 2018 року і далі. У 2018 році вони стають більш серйозними щодо рейтингу сайтів, які є зручними для мобільних пристроїв, оскільки більше половини всіх пошуків зараз здійснюється на мобільних пристроях ( Земля пошуку ).

Ваш веб-сайт потребуватиме швидкого реагування на мобільні пристрої та швидко завантажуватиметься на мобільних пристроях, щоб підвищити рейтинг в пошукових системах.

Відповідний, оптимізований і всеосяжний вміст

Google та інші пошукові системи працюють з новими формами машинного навчання та штучного інтелекту, щоб визначити, як користувачі взаємодіють зі своїми сторінками результатів пошуку та вмістом, який відображається на них, а також семантичними термінами, які вони використовують для створення результатів пошуку.

Хоча ви не обов'язково повинні бути знайомі з кожним аспектом цієї технології, вам потрібно знати, що він постійно працює, щоб пам'ятати, як користувачі Інтернету взаємодіють із вмістом вашого веб-сайту, який відображається в результатах пошуку. Крім того, якщо ви хочете, щоб ваш вміст з'явився вищим у пошукових системах, щоб отримати більше взаємодій, потрібно переконатися, що він є релевантним і всеосяжним для ваших користувачів.

Корисна порада : якщо на веб-сайті містяться структуровані дані та вміст, оптимізований для голосових пошуків (докладніше про це), то публікацію релевантного та всеосяжного вмісту буде набагато простіше здійснити.

Нижче наведено кілька порад та речей, які потрібно враховувати при розробці різних типів вмісту для вашого веб-сайту у 2018 році, особливо якщо ви хочете, щоб це було вище в пошукових системах.

Поради щодо письмового змісту

 • Постійно перевіряйте свій письмовий вміст, щоб переконатися, що він містить ключові слова, які використовує ваша цільова аудиторія в пошукових запитах, але не перевищуйте вміст за допомогою непотрібних ключових слів і жаргону.
 • Зробіть написаний вміст легким для читання та сканування, тому користувачі мобільних пристроїв можуть легко переглядати їх на своїх пристроях. Включіть такі речі, як маркіровані списки та заголовки.
 • Включіть звичайну мову, яку люди будуть використовувати для пошуку вашого вмісту чи веб-сайту.
 • Напишіть вміст, який допомагає вирішувати проблеми та відповіді на запитання, які люди вже шукають.
 • Публікуйте оригінальні дослідження, опитування та думки, коли це можливо. Зробіть голос у своєму вмісті унікальним.
 • Вміст довгої форми зазвичай займає більш високий, ніж короткий вміст, оскільки він містить більш вичерпну інформацію. Але якість краще кожен раз. Якщо ви відповідаєте на запитання, які ваша цільова аудиторія має і шукає, то ваш вміст буде вищим.

Поради щодо візуального та відеовмісту

 • Візьміть до уваги, що до 2021 року 82% всього інтернет-трафіку буде складатися з відеовмісту онлайн ( Cisco ). Отже, якщо ви хочете, щоб ваш веб-сайт добре оцінювався і був видимим, потрібно включити на нього відео.
 • Не забудьте включити транскрипції та підписи до своїх відео, оскільки пошукові системи в даний час читають текст набагато простіше і швидше, ніж зображення.
 • Включіть оптимізовані назви, імена файлів, мета-теги та мета-описи для вашого відео та візуального вмісту, якщо ви бажаєте, щоб це було читати пошуковими системами.
 • Переконайтеся, що зображення мають високу якість і не надто пікселізовані, особливо на веб-сайтах електронної комерції, де зображення продукту є критичним.

Linkless згадки про диск SEO рейтинг

Зворотні посилання на ваш веб-сайт (де інші сайти посилаються на сторінку на вашому веб-сайті) збільшили повноваження вашого сайту в пошукових системах. Тепер пошукові системи шукають згадки про ваш сайт або бренд через Інтернет взагалі, щоб визначити його авторитет. Наприклад, якщо інший сайт просто згадує ваш бренд або веб-сайт, не вказуючи посилання на URL на вміст вашого веб-сайту, він все одно буде згадувати це в своїх алгоритмах рейтингу. І чим більше згадує ваш веб-сайт або бренд, тим вищим він буде в результатах пошуку.

Коментарі та залучення відвідувачів до SEO-рейтингу

Оскільки пошукові системи стають все більш орієнтованими на те, як користувачі взаємодіють з вашим вмістом, має сенс, що ваш вміст буде вищим, якщо користувачі коментують його та безпосередньо займаються цим (наприклад, перегляд відео, сканування, натискання на речі). У 2018 році включіть розділи коментарів і кнопки спільного доступу, щоб збільшити кількість учасників на своєму веб-сайті. Включіть їх у якомога більше місць на вашому веб-сайті - на сторінках продукту, в блогах тощо.

Не забудьте зберегти цей список поблизу, коли ви оновите або створити свій веб-сайт . І пам'ятайте, що для вашого сайту, щоб залишатися оптимізованим для SEO в 2018 році і за його межами, він повинен зосередитися на вашому досвід користувачів , і що вони завжди повинні бути релевантними і легкими для них.

Цитуються джерела

Cisco. "Ера Zettabyte: тенденції та аналіз" https://www.cisco.com/c/en/us/solutions/collateral/service-provider/visual-networking-index-vni/vni-hyperconnectivity-wp.html . Доступний 9.1.2018.

Евертс, Таммі. "Google: 53% мобільних користувачів відмовляються від сайтів, які завантажуються довше, ніж 3 секунди": Soasta, https://www.soasta.com/blog/google-mobile-web-performance-study/ . Доступний 9.1.2018.

Google. "Вступ до структурованих даних", https://developers.google.com/search/docs/guides/intro-structured-data . Доступний 9.1.2018.

Google. "Перша індексація для мобільних пристроїв" https://webmasters.googleblog.com/2016/11/mobile-first-indexing.html . Доступний 9.1.2018.

Джексон, Брайан. "15 найкращих інструментів швидкого тестування веб-сайтів 2017 року": keycdn.com, https://www.keycdn.com/blog/website-speed-test-tools/#google . Доступний 17.01.2016.

Кенрайт, Стівен. "Місце розташування світу 2016": марка 3, https://www.branded3.com/blog/locationworld-2016/ . Доступний 9.1.2018.

Рендолф, Бріджит. «Посібник для початківців зі структурованих даних для SEO: як його реалізувати»: Moz, https://moz.com/blog/structured-data-for-seo-2 . Доступний 9.1.2018.

Стерлінг, Грег. "Звіт: майже 60 відсотків пошукових запитів від мобільних пристроїв": земля пошукової системи, https://searchengineland.com/report-nearly-60-percent-searches-now-mobile-devices-255025 . Доступний 9.1.2018.

Зображення функції: Pixabay

Наприклад, хтось запитає у пошукової системи щось на кшталт «Що таке палео-дієта?
» Або «Як будувати веб-сайт?