SEOsprint - сервіс поштових розсилок. Заробіток на кліках.

  1. Перші кроки до заробітку на SEOsprint

У цій статті я розповім про сайт SEOsprint на якому можна заробляти гроші без всяких вкладень У цій статті я розповім про сайт SEOsprint на якому можна заробляти гроші без всяких вкладень. З'явився проект в 2010 році і дуже швидко став набирати обертів. На даний момент SEOsprint не поступається своїм конкурентам ні в чому і користується великим попитом у багатьох, хто цікавиться заробітком в інтернеті.

За такий короткий проміжок часу, даний проект виплатив більше 95 мільйонів рублів. Зареєстровано на сайті більше 1300000 користувачів і успішно там заробляють. В день на проекті новачкові можна заробити від 100 до 300 рублів, а після того як звикнете, ваш заробіток зросте в рази. Мінімальна сума на висновок невелика і складає всього два рубля, набирається ця сума за пару хвилин, виплати миттєві і не змусять вас чекати.

Перші кроки до заробітку на SEOsprint

Перші кроки до заробітку на SEOsprint

Для початку роботи необхідно:

1.Зарегістріровать гаманець в системі WebMoney.

Детальну інструкції можна знайти в розділі - реєстрація в WebMoney

2.Зарегістріроваться в системі SEOsprint. Детальна інструкція по реєстрації наведена нижче.

Після того як ви натиснете на кнопку «Реєструйся та заробляй», для Вас відкриється сайт SEOsprint Після того як ви натиснете на кнопку «Реєструйся та заробляй», для Вас відкриється сайт SEOsprint. З права вгорі натискаємо на кнопку

Далі заповнюємо реєстраційну форму: Далі заповнюємо реєстраційну форму:

Після того як заповніть всі поля в реєстраційній формі, Вам необхідно буде підтвердити правила системи і натиснути «Я згоден (на), далі». Введіть перевірочний код і натисніть. Після того як заповніть всі поля в реєстраційній формі, Вам необхідно буде підтвердити правила системи і натиснути «Я згоден (на), далі» На цьому ваша реєстрація закінчена. Тепер ви сміливо можете приступити до заробітку на проекті. На сайті існують такі види заробітку: серфінг сайтів, читання листів, проходження тестів і виконання завдань.

Серфінг сайтів. Даний вид заробітку полягає в тому, що Вам доведеться переглядати сайти певний час і за це отримувати гроші.

Щоб приступити до даного виду заробітку, необхідно в лівому меню сайту натиснути «серфіном сайтів», після того, як ви натиснули відповідний розділ, перед вами відкриється список рекламованих сайтів: Щоб приступити до даного виду заробітку, необхідно в лівому меню сайту натиснути «серфіном сайтів», після того, як ви натиснули відповідний розділ, перед вами відкриється список рекламованих сайтів:

Потім натискаємо на помаранчевий гурток, відкриється сайт, де ви внизу сторінки побачите таймер: Потім натискаємо на помаранчевий гурток, відкриється сайт, де ви внизу сторінки побачите таймер:

Після того, як на таймері закінчиться час, Вам необхідно буде підтвердити показ: Після того, як на таймері закінчиться час, Вам необхідно буде підтвердити показ:

Для цього вважаємо зірочки або робимо просте математичне дію, тобто, вирішуємо легенький приклад. Як тільки ви підтвердите показ, з'явиться напис, що даний перегляд зарахований і на Ваш баланс зараховано зароблена сума. Для цього вважаємо зірочки або робимо просте математичне дію, тобто, вирішуємо легенький приклад

Читання листів. Цей спосіб заробітку практично ні чим не відрізняється від серфінгу, тут тільки оплата за перегляд більше і процедура перевірки перегляду трохи інша.

Для того, щоб почати заробляти на читанні листів, переходимо в лівому меню сайту в розділ «Читання листів», як тільки туди перейшли, перед собою ви побачите список листів: Для того, щоб почати заробляти на читанні листів, переходимо в лівому меню сайту в розділ «Читання листів», як тільки туди перейшли, перед собою ви побачите список листів:

Кількома на будь-який лист, після чого воно відкривається: Кількома на будь-який лист, після чого воно відкривається:

Тут необхідно буде відповісти на контрольне запитання. Відповідь на питання знаходиться в самому листі. Знаходимо його і ставимо галочку у відповідному варіанті відповіді. Потім натискаємо на кнопку - «Перейти на сайт». Відкриється сайт, де Вам необхідно буде повторити дії як в розділі «Серфінг сайтів».

Проходження тестів. Даний вид заробітку схожий на заробіток на листах, тільки тут оплата і кількість контрольних питань більше.

Для того щоб приступити до даного виду заробітку, переходимо в лівому меню сайту в розділ «Проходження тестів», як тільки ви туди перейдете, для Вас відкриється список тестів, натискаємо на будь-який і проходимо його.

Необхідно буде відповісти на декілька питань відзначаючи відповіді галочкою, а потім підтвердити весь тест, натиснувши підтвердити виконання.

Виконання завдань. Найприбутковіший розділ на сайті - розділ «Виконання завдань». Тут ви зможете заробити на одному завданні від 20 копійок до 250 рублів. В системі SEOsprint більше 4000 активних завдань.

Щоб приступити до заробітку, в лівому меню сайту натискаємо на розділ «Виконання завдань», після того, як ви натиснули відповідний розділ, перед вами відкриється список завдань: Щоб приступити до заробітку, в лівому меню сайту натискаємо на розділ «Виконання завдань», після того, як ви натиснули відповідний розділ, перед вами відкриється список завдань:

Вибирайте будь-яку вподобану і приступайте до виконання. Так само в прав меню сайту є розділ сортування завдань за категоріями, вибирайте будь-яку вподобану і виконуйте: Вибирайте будь-яку вподобану і приступайте до виконання

Для початку раджу виконувати клікові завдання, вони легші і для Вас не складе труднощів їх зробити. Після того як ви вибрали завдання, натисніть на нього, перед вами відкриється це ж завдання, але з більш детальним описом: Для початку раджу виконувати клікові завдання, вони легші і для Вас не складе труднощів їх зробити Тиснемо на кнопочку «Почати виконання» і приступаємо до виконання всіх умов.

У нашому випадку необхідно через пошукову систему знайти сайт по певному запиту і зробити на ньому протягом двох хвилин три переходи, після чого скопіювати до звіту свій IP-адресу і натиснути кнопку «Відправити звіт».

Якщо завдання не сподобалося, або Вам з якоїсь причини перехотілося його виконувати, то натисніть кнопку «Відмовитися»: Якщо завдання не сподобалося, або Вам з якоїсь причини перехотілося його виконувати, то натисніть кнопку «Відмовитися»:   Виконувати завдання на проект SEOsprint нескладно, головне дотримуйтесь умови, які просить рекламодавець в своєму завданні Виконувати завдання на проект SEOsprint нескладно, головне дотримуйтесь умови, які просить рекламодавець в своєму завданні. Після перевірки їм звіту, на ваш баланс буде перераховано зароблені гроші.

Сподіваюся ви швидко звикнете на цьому сайті і почнете заробляти свої перші гроші в інтернеті. Так що не роздумуйте і реєструйтеся, сподіваюся ви не розчаруєтеся. Сподіваюся ви швидко звикнете на цьому сайті і почнете заробляти свої перші гроші в інтернеті Раджу прочитати наступні статті: