Скажімо, немає дешевих SEO

  1. Трохи контексту
  2. Універсальний, О Так Generic
  3. Ну, що працювало ... на даний момент
  4. Wow, мої конкуренти гарні
  5. Чи можна допомогти?

Переглядаючи останні результати пошукової системи, ми побачили, що існує пристойна кількість людей, які шукають дешеву SEO або деякі її варіанти.

Моя перша відповідь на те, щоб знайти це було м'яким жахом. Добре, це G-Розрахунковий шлях описати це.

Якщо ви подивитеся на будь-який з моїх попередніх повідомлень у блозі (надано ще не так багато), ви побачите, що я дуже багато уваги приділяю справі, особливо правильному шляху для вас. (Ви побачите, чому зображення обкладинки пізніше актуальне.)

Отже, тут ми пояснимо, чому дешевий SEO поганий.

Трохи контексту

Ну, я брехав. Ми не замислюємося про те, чому дешевий SEO ще поганий.

Щоб зрозуміти, чому ми вважаємо, що дешевий SEO поганий, ми спочатку повинні зрозуміти, що ми розуміємо під дешевим SEO.

На нашому веб-сайті та в блогах ми завжди вказуємо на способи, за допомогою яких можна робити SEO за низьким бюджетом або навіть безкоштовно. Це не надсилає конфліктне повідомлення? Чому ви шукаєте дешевий SEO? Ви просто хочете наші гроші.

Це ключ. Те, що ми прагнемо показати вам, є способами, якими ви можете займатися SEO та найпростішими способами, якими ви можете допомогти. Вони вільні, тому що ви вкладаєте всю роботу. Як ми часто згадуємо, ми віримо у забезпечення цінності.

Коли ми говоримо про дешевий SEO, ми говоримо про те, де люди пропонують працювати, за яку варто оцінювати роботу. Мова йде не про те, щоб бути дешевше; це там, де ціна у всій чесності просто нерозумна.

Якщо значення не існує, люди не ставлять у роботу.

Тепер ми розглядаємо, чому дешевий SEO поганий.

Універсальний, О Так Generic

Одна з найбільших проблем з дешевим SEO полягає в тому, що вона не обов'язково відповідає вам як клієнту. Проблема цього підходу полягає в тому, що вона не обов'язково може бути найкращою для вас.

Ви відразу бачите, що це може бути неефективним рішенням. Дешевий SEO може бути досяжний тільки, якщо ви зробите весь процес в контрольний список ми робимо це, це, це і це. Більш нічого. Для цього немає місця.

Оскільки, це один розмір підходить всім підходом, ви не можете використовувати кращий спосіб для вашого бізнесу. SEO вимагає вкладу з обох сторін, і комунікація про те, що найкраще працює, є ключем.

Інша проблема, яку це створює, це те, що вони виконують, не може зайняти стільки часу, або те, що є спамом. Вони часто не створюють бажаних результатів. Замість цього, вам залишається безлад, який займе більше часу і ресурсів, щоб розібратися.

Ну, що працювало ... на даний момент

Ось річ. Дешевий SEO може працювати. Проблема в тому, чи буде вона продовжувати працювати? Припускаючи, що ви шукаєте дешевий SEO, ця послуга, ймовірно, не підтримується. Так, yay, у вас є тимчасовий приріст в рейтингах пошукових систем. Що відбувається, коли це зупиняється?

Часто ці короткострокові рішення часто є шкідливими в довгостроковій перспективі. Як ми вже згадували раніше, багато дешевих SEO буде просто зосередитися на декількох легко зробити те, що підвищить рейтинги швидко і спам.

Проблема, яку це створює, полягає в тому, що ці методики не працюють дуже добре в довгостроковій перспективі і часто змушують пошукові системи дивитися на вас негативно. До того ж, як тільки ці зупинки, ефекти миттєво припиняються. Іншими словами, ці методики не є стійкими.

Для продовження хорошого рейтингу SEO, ми часто згадуємо, що вам потрібно хороше створення контенту і все, що джаз. Все це є поступовим, довгостроковим процесом, і в кінцевому підсумку він буде працювати краще, набагато краще (також, ймовірно, більш економічно ефективним).

Wow, мої конкуренти гарні

Це новаторська думка; чому мої конкуренти знищують мене в Інтернеті? Чому мій SEO смокче? За що я плачу цим хлопцям? SEO компанії є так scammy! Обурення! Вони нічого не роблять і беруть від мене ці гроші! Це не моя вина!

Ласкаво просимо до поганого і дешевого SEO.

Один співробітник описує роботу з клієнтами в SEO як дуже схожий на знайомства / відносини. Багато з них приходять до нас і діляться страшними історіями свого досвіду з SEO та SEO компаніями. Вони бояться повертатися у воду. Вони не впевнені, що можуть знову довіряти. Вони дивляться на інших людей (у нашому випадку це, напевно, бізнес. Мені подобається ця аналогія, дозвольте мені з нею прокотитися) і здивуватися, чому у них так добре, і все здається таким ідеальним.

Цікаво, чому це відбувається? Можливо, це тому, що жодна зі сторін не вкладає час і інвестиції в ці відносини, які потрібні. Можливо, ті інші люди, і саме тому вони досягають успіху і будують щось краще.

Саме так працює SEO. Обидві сторони повинні вкласти час і інвестиції, щоб зробити це найкращим чином. Якщо ваші конкуренти роблять краще, логічно, не тому, що вони інвестують більше часу і ресурсів, ніж ви? Чи робить це багато сенсу?

Якщо ви хочете залишатися конкурентоспроможною, і ви хочете, щоб перше місце, ви не можете покладатися на дешеву тактику SEO. Ви повинні знайти, що SEO компанія, яка буде сідати і розмовляти з вами, дізнатися, що вам потрібно, що ви хочете, і в кінцевому підсумку ставитися до вас правильно.

Це найкращий спосіб побудувати свій інтернет-бізнес. Якщо ваша компанія SEO не має часу для вас, у вас немає часу для них.

Чи можна допомогти?

Отже, після того, як ви вилупилися з хлопців, трохи заспокоїться.

Зараз я збираюся безсоромно підключити себе. Якщо ви хочете отримати допомогу від початку роботи з SEO, я б рекомендував зв'язатися з нами або натиснувши це посилання або за допомогою форми внизу сторінки.

Якщо ми не влаштовуємо вашу фантазію, не хвилюйтеся. Я знаю, що ви знайдете ідеальну компанію SEO там.

Я знаю, що ви знайдете ідеальну компанію SEO там

Це не надсилає конфліктне повідомлення?
Чому ви шукаєте дешевий SEO?
Проблема в тому, чи буде вона продовжувати працювати?
Що відбувається, коли це зупиняється?
Чому мій SEO смокче?
За що я плачу цим хлопцям?
Цікаво, чому це відбувається?
Якщо ваші конкуренти роблять краще, логічно, не тому, що вони інвестують більше часу і ресурсів, ніж ви?
Чи робить це багато сенсу?
Чи можна допомогти?