SMOFast.com - сервіс розкрутки в соцмережах

 1. Реєстрація на Smofast
 2. Накрутка в соціальних мережах
 3. Як заробити монети
 4. Накрутка на Smofast
 5. Відгуки про сервіс
 6. Бот для Smofast
 7. Партнерська програма
 8. Схожі сайти

У цій статті ми хочемо познайомити Вас з ще одним безкоштовним сервісом для просування в соцмережах Smofast У цій статті ми хочемо познайомити Вас з ще одним безкоштовним сервісом для просування в соцмережах Smofast. Смофаст дозволяє накручувати лайки, передплатників, репости і перегляди майже у всіх соціальних мережах в інтернеті. Розкрутку можна робити на: Facebook, Instagram, Однокласники, Twitter, ВКонтакте, YouTube.

У цій статті як пройти реєстрацію на сайті smofast.com , Як заробити монети і як з їх допомогою накручувати власні групи і акаунти. В кінці статті розглянемо партнерську програму і існуючі сайти аналоги.

Реєстрація на Smofast

 1. Перейдіть на сайт smofast.com і натисніть «Реєстрація аккаунта».
 2. Необхідно заповнити форму реєстрації: придумати логін, вказати свій email, придумати пароль, вказати стать і вибрати країну. Далі натисніть «Підтвердити».
 3. Після реєстрації ви зможете входити в особистий кабінет Smofast за допомогою вказаного вами емейла і пароля. Давайте розглянемо особистий кабінет і як ним користуватися більш докладно.

Накрутка в соціальних мережах

Сервісу Smofast дозволяє безкоштовно накручувати друзів, лайки, репости, передплатників в соціальних мережах. Сервіс працює за принципом безкоштовного взаімопіара. Всі користувачі, які зареєструвалися на smofast.com спочатку повинні або поповнити баланс за готівку, або заробити монети, виконуючи завдання.

Завдання для заробітку на сервісі дуже прості: все що потрібно робити - це і кликати «мені подобається», поділитися, підписуватися на групи і паблік, ставити класи, залишати коментарі до постів або відео і переглядати сайти.

Про те як виконувати всі ці завдання, щоб отримувати монети на свій баланс, ми поговоримо трохи пізніше. Зараз же розберемо основну суть сервісу smofast.com :

Після виконання кожного завдання ви отримуєте монети на свій баланс. Чим більше завдань ви виконаєте, тим більше монет буде на вашому балансі. Після виконання кожного завдання ви отримуєте монети на свій баланс

Монетами потрібно оплачувати власні завдання. Після того як на балансі буде 50 і більше балів, можна додати власне завдання для накрутки. Накручувати можна групи, перегляди, паблік, канал YouTube і так далі.

На поточний момент завдання по накрутці можна виставляти в наступних соціальних мережах:

 • Facebook - доступна накрутка лайків і поділитися.
 • Інстаграм - можна накрутити лайки і передплатників.
 • Для Однокласники - передплатники в групи і класи.
 • Twitter - фоловерів, лайки, ретвіти.
 • ВКонтакте - можлива накрутка паблік, друзів, передплатників в групи, лайків, репоста.
 • YouTube - можна накрутити дізлайкі, лайки, перегляди, коментарі, поділитися, передплатників на канал.

Як заробити монети

Для заробітку монет виберіть будь-яку вподобану вам розділ і соціальну мережу. Якщо ви не хочете засмічувати свої профілі в соціальних мережах, то заробити монети можна на серфінгу сайтів і на переглядах відео. Ці дії можна виконувати не маючи профілів в соцмережах і не боячись блокування сторінок.

Однак, найпростішим способом, який дозволяє заробити найбільшу кількість монет є виконання завдань у соціальних мережах. На вступ до групи, переглядах відео і підписавшись на канал можна заробити 9 монет. На лайок можна отримати трохи менше 5-6, репости дозволяють отримати на баланс 8-9. Однак, найпростішим способом, який дозволяє заробити найбільшу кількість монет є виконання завдань у соціальних мережах

Щоб виконати завдання натисніть на кнопку, відкриється цільова сторінка в новому вікні. Виконайте необхідну активність (поставте лайк, додайте в групу, зробіть репост) і закрийте вкладку. Сервіс smofast.com автоматично перевіряє виконання завдання. Винагорода протягом декількох секунд надійде на ваш баланс.

Накрутка на Smofast

Після того як ваш баланс поповнився, можна переходити до виставлення власних завдань. Натисніть на «Додати завдання» і виберіть його тип. Після того як ваш баланс поповнився, можна переходити до виставлення власних завдань

Наприклад, розглянемо як замовити передплатників в групу ВКонтакте: вкажіть Id або буквений логін групи, ціну та кількість виконань на добу і загальна кількість передплатників. Наприклад, розглянемо як замовити передплатників в групу ВКонтакте: вкажіть Id або буквений логін групи, ціну та кількість виконань на добу і загальна кількість передплатників

Далі натисніть на «Додати». Тепер необхідно тільки стежити за своїм балансом і своєчасно його поповнювати. Ви можете або виконувати додаткові завдання, доступні на сервісі Smofast, або поповнити свій баланс за допомогою електронних гаманців або інтернет-банкінгу. Оплата на сайті можлива майже всіма популярними способами: за допомогою Qiwi гаманця , Яндекс Гроші, WebMoney, PayPal, кредитної картки, Сбербанк, Інтеркаса і ін.

Відгуки про сервіс

В процесі написання огляду про сервіс накрутки Smofast, ми знайшли і вивчили відгуки про нього в інтернеті. Є як позитивні так і негативні відгуки: невдоволення користувачів викликано великою кількістю ботів і відписок після виконань. Пропонуємо Вам також ознайомитися з реальними відгуками в інтернеті. В процесі написання огляду про сервіс накрутки Smofast, ми знайшли і вивчили відгуки про нього в інтернеті

Бот для Smofast

Незважаючи на те, що правилами сайту smofast.com заборонено використання будь-яких автоматичних програм для заробітку і накрутки, в інтернеті є пропозиції встановити бот Smofast. Програма дозволяє полегшити роботу по виконанню рутинних дій. Бот може виконувати завдання без вашої участі в соціальних мережах ВКонтакте і Facebook. Незважаючи на те, що правилами сайту  smofast

Для автоматичного введення капчі і є можливість підключити сервіс Antigate. Ми не рекомендуємо використовувати бот Smofast з метою уникнення бана вашого облікового запису як на самому сервісі розкручування, так і в соціальних мережах.

Партнерська програма

В особистому кабінеті на сайті smofast.com в розділі «Партнерська програма» Ви можете скопіювати одну з двох запропонованих реферальних посилань. Скорочену посилання можна використовувати для залучення користувачів Вконтакте, а також у будь-яких інших соціальних мережах.

За кожного зареєстрованого реферала ви отримаєте 200 монет, а також 10% з усіх поповнень балансу. Виведення грошей і монет з сервісу Smofast не підтримується. Весь партнерський заробіток ви зможете витратити на розкрутку своїх сторінок і груп у соціальних мережах.

Схожі сайти

 • Like4u.ru - аналогічний сервіс по розкрутці ВКонтакте, Instagram, YouTube, Twitter. Працює за принципом взаємного обміну.
 • VKstorm - дозволяє накручувати передплатників, лайки і репости ВКонтакте. За реєстрацію ви відразу отримаєте 25 поінтів на свій баланс.
 • Біглайк - сервіс безкоштовної розкрутки ВКонтакте, YouTube і Інстаграм.
 • Турболайкер - накрутка лайків, репоста, друзів, опитувань і груп ВКонтакте.

У цій статті ми постаралися розкрити вам всі секрети і нюанси накрутки в соціальних мережах за допомогою сервісу Smofast. Щоб випробувати сервіс самостійно, перейдіть на сайт smofast.com прямо зараз, виконайте кілька нескладних завдань і отримаєте перші монети на свій баланс. Якщо у вас є досвід розкрутки за допомогою Smofast або ви хочете залишити про нього свій відгук, то обов'язково напишіть нам його в коментарі до цієї статті.