Що є кращим SEO плагін для користувачів WordPress?

 1. Короткий вступ до SEO (і як він впливає на ваш сайт)
 2. 2 Відмінні SEO плагіни для користувачів WordPress
 3. 1. Yoast SEO
 4. 2. Все в одному SEO Pack
 5. Все в одному SEO проти Yoast SEO
 6. Простота використання
 7. Ключові риси
 8. Параметри ціноутворення
 9. Який плагін слід вибрати?
 10. 3 більше плагінів SEO ви можете розглянути
 11. 1. SEO Framework
 12. 2. Jetpack від WordPress.com
 13. 3. SEOPress
 14. Висновок

Пошукова оптимізація (SEO) повинна бути однією з основних сфер діяльності власника веб-сайту. Якщо ви не правильно оптимізуєте свій сайт для пошуку, потенційним клієнтам буде важко знайти вас. Успіх вашого сайту може залежати від того, наскільки високо ви займаєте позицію в результатах пошуку, тому вибір кращого плагіна SEO для WordPress має вирішальне значення.

На щастя, такі плагіни, як Yoast SEO і Все в одному SEO Pack надайте необхідні інструменти для належної оптимізації сайту та вмісту для пошукових систем. Ці та подібні варіанти є потужним, але початківцем зручним вибором. Які рішення ви використовуєте, буде залежати від вашого сайту, вашого розуміння SEO та вашого бюджету.

У цьому посібнику ми збираємося порівняти все в одному SEO проти Yoast SEO, щоб допомогти вам визначити, що є найкращим рішенням для вас. Потім ми зробимо крок далі, запропонувавши вам кілька альтернатив до цих двох популярних плагінів, щоб ви могли прийняти обґрунтоване рішення. Давайте працювати!

Короткий вступ до SEO (і як він впливає на ваш сайт)

Оптимізація пошукової системи (SEO) - це спосіб націлювання вмісту на певні ключові слова та фрази, щоб їх можна було легко знайти в пошуках. Коли кінцевий користувач вводить запит до пошукової системи, вони роблять це з очікуванням пошуку вмісту, який буде їм корисним. Мета SEO полягає в тому, щоб переконатися, що ваш контент не тільки відповідає потребам кінцевого користувача, але також легко знайти пошуковим системам.

SEO в першу чергу впливає на ваш сайт, допомагаючи пошуковим системам більш ефективно класифікувати ваш вміст. Чим вище ваш рейтинг, тим кращі шанси вашого сайту знайти потрібну аудиторію. Хоча SEO є досить велика тема з багатьма галузями, це не дуже важко освоїти основи. Щоб зробити вашу роботу ще простішою, існують плагіни WordPress, спеціально призначені для того, щоб допомогти вам покращити SEO.

2 Відмінні SEO плагіни для користувачів WordPress

Для цього порівняння ми вирішили зосередитися на двох ключових плагінах: All in One SEO vs Yoast SEO. Вибір базувався на популярності плагінів, їх рейтингах і частоті їх оновлення. Введемо по одному!

1. Yoast SEO

Yoast SEO

Yoast SEO має понад 5 мільйонів активних установок і загальну оцінку користувачів з п'яти зірок. Цей плагін працює на двох рівнях. По-перше, він має на меті розширити можливості вже в рамках платформи, направляючи вас через вбудовані в SEO параметри WordPress. Наприклад, вам буде нагадано, щоб увімкнути функціональність клавіш, наприклад, короткий шлях або досить привабливі посилання. Вона також подбає про деякі важливі для вас завдання, наприклад, додавання елементів пошукових систем, які вони шукають під час сканування вашого сайту (мета-теги, налаштування посилань, карта сайту тощо).

Більш того, Yoast SEO пропонує функції, які ви можете отримати за допомогою базової установки WordPress. Це робить це, щоб допомогти вам покращити свій SEO за рахунок створення більш оптимізованого вмісту. Наприклад, вона дає змогу вказати ключове слово або фразу фокусу для кожної публікації і повідомляє, чи використовуєте ви її ефективно. Інші видатні функції включають:

 • Аналіз контенту : Yoast SEO аналізує ваш контент на основі передового досвіду SEO та оцінює його за допомогою простої системи світлофорів.
 • Інтеграція з соціальними мережами : Ви можете підключати свої соціальні сайти, такі як Facebook і Twitter, щоб пошукові системи знали, що ці облікові записи належать вам.
 • Автоматична генерація Sitemap : Оскільки пошукові системи сканують сторінки вашого сайту для його ранжування, важливо зробити процес легким для них. Yoast SEO генерує XML-карту сайту автоматично, на основі ваших сторінок і вмісту.

Ми рекомендуємо вам ознайомитися з усіма можливостями, доступними у безкоштовній версії плагіна, щоб дізнатися, чи відповідає він вашим потребам. Звичайно, плагін Yoast SEO також доступний в преміум версії. Це оновлення забезпечує додаткову функціональність, яку варто перевірити, наприклад:

 • Внутрішні пропозиції посилань: Посилання на внутрішні сторінки на вашому сайті допомагають створювати SEO. Плагін премії запропонує сторінки, на які ви можете посилатися в межах вашого вмісту саме для цієї мети.
 • Можливість використання декількох ключових слів фокусування : Хоча ви можете використовувати ключове слово або фразу фокусу з безкоштовним модулем, версія преміум-класу дозволяє додавати до 5 для кожної сторінки вашого сайту.
 • Підтримка 24/7 : Незважаючи на те, що безкоштовна версія плагіна пропонує підтримку через базу знань, FAQ, і форуми, преміум-версія пропонує цілодобову підтримку по електронній пошті.

Як ви можете бачити, Yoast SEO пропонує дивовижну різноманітність можливостей як для безкоштовних, так і для преміум-плагінів. Ми рекомендуємо вам порівняти всі преміум і безкоштовні функції, щоб побачити, який буде найкращим чином працювати на вашому веб-сайті.

2. Все в одному SEO Pack

Все в одному SEO Pack

Все в одному SEO Pack (AIOSEO) має більше 3 мільйонів користувачів, разом із загальною оцінкою 4,5 зірки. Як плагін з відкритим кодом , вона пропонує велику свободу для розробників. Що ще більш важливо, він поставляється з декількома важливими компонентами з коробки, так що це сильний вибір, якщо ви шукаєте високо підтримуваний безкоштовний плагін. Наприклад:

 • Підтримує Google Analytics : Відстеження вашого SEO і бачення того, що працює, є одним з кращих способів покращити рейтинг. Інтеграція плагіна SEO з Google Analytics дає можливість зробити це саме так.
 • Автоматично повідомляє пошукові системи про зміни на сайті : пошукові системи мають сканувати ваш сайт, щоб переконатися, що його вміст залишається актуальним. Замість того, щоб чекати періодичного перегляду, цей плагін дозволяє пошуковим системам відразу дізнатися, що внесено зміни.
 • Пропонує вбудований API : якщо ви розробник, це величезний плюс. API дозволяють "зачепити" в притаманний код програми, щоб створити або налаштувати його для ваших потреб.

Все в одному SEO Pack Pro це преміум-версія плагіна AIOSEO. Найбільша відмінність полягає в тому, що преміум-плагін завжди є однією з основних версій перед безкоштовним, тому ви будете мати доступ до найновіших доступних функцій. Інші додаткові функції включають:

 • Розширена підтримка WooCommerce : Ви можете встановити SEO для категорій продукту WooCommerce і назв, щоб підвищити ваші зусилля електронної комерції.
 • SEO для категорій, тегів і користувальницьких таксономії : Плагін дозволяє надавати контекст SEO для всіх ваших категорій і тегів, а також підтримує будь-які створені вами спеціальні таксономії.
 • Виділена пріоритетна підтримка : Окрім надання доступу до форумів підтримки преміум-розробників, плагін pro включає підтримку від їхньої команди.

Все в одному SEO Pack Pro пропонує три рівні ціноутворення на основі ліцензування (індивідуальні, бізнес або агентство). Ми рекомендуємо вам порівняти всі можливості вільної та про-версії перед вибором.

Все в одному SEO проти Yoast SEO

Очевидно, обидва плагіна мають багато, щоб запропонувати, але давайте подивимося, як вони порівнюють. Ми розглянемо, як все в одному SEO проти Yoast SEO тариф в декількох ключових категорій, і надати загальну рекомендацію.

Простота використання

Щоб визначити простоту використання, ми вирішили порівняти, наскільки легко або важко встановити, налаштувати і почати використовувати All in One SEO vs Yoast SEO з коробки.

Yoast SEO

Yoast SEO

Одного разу ви встановити та активувати Yoast SEO , Вам необхідно перейти до SEO , Dashboard і перейдіть на вкладку Загальні . Запустіть майстер налаштування, і він пройде через кожний крок процесу налаштування. Крім того, ви можете попросити команду Yoast налаштувати її (вам потрібно буде придбати додатковий плагін для доступу до цієї служби). Майстер робить налаштування надзвичайно простим для початківців. Якщо ви хочете глибше зануритися в налаштування, ви можете прочитати плагін обширна документація .

Все в одному SEO Pack

Встановлення та активація для AIOSEO працює так само, як і з Yoast. Однак налаштування дуже різні. Всі налаштування розділені на розділи і розташовані на одній сторінці. Залежно від того, як ви працюєте, ви можете знайти це швидше, ніж ходити по майстру. Поряд з кожним варіантом є значок допомоги, який допоможе вам у випадку, якщо ви не впевнені, які зміни потрібно внести. Ці піктограми показують опис, а іноді й посилання на подальшої документації .

Результати

Обидва плагіна мають численні варіанти, які можуть здатися страшними, залежно від рівня комфорту. Вони також обидві роблять тверду роботу, щоб зробити ці варіанти ясними і доступними для початківців. Тим не менш, ми збираємося йти з Yoast SEO для цього раунду. Між майстром налаштувань і добре організованими сторінками та вкладками в налаштуваннях, Yoast вириває AIOSEO, коли справа доходить до простоти використання.

Переможець : Yoast SEO

Ключові риси

Далі ми розглянемо функції кожного плагіна для управління повсякденними завданнями. Ми розглянемо, як все в одному SEO проти Yoast SEO працює при написанні повідомлень, перегляді висновків SEO і впровадженні змін.

Yoast SEO

Yoast SEO

Щоб розпочати роботу, потрібно лише вказати ключове слово чи фразу фокусування, а плагін буде аналізувати ваш вміст щодо цієї цілі. Ви також можете редагувати мета-дані для кожної публікації та переглядати, як вона відображатиметься в пошукових системах. Ви можете ознайомитися з аналізом вмісту вашого плагіна та переглянути пропозиції, які допоможуть вам негайно поліпшити показники SEO. Натиснувши на соціальну піктограму, ви також зможете побачити, як ваша публікація відображатиметься в облікових записах соціальних медіа. Yoast SEO включає надійний аналізатор вмісту, який використовує систему стоп-сигналу, щоб повідомити про те, наскільки добре ваш пост оптимізований під час його створення.

Все в одному SEO Pack

Все в одному SEO Pack включає в себе простий мета-вікно, яке також дозволяє редагувати мета-описи ваших повідомлень. Тим не менш, він не включає аналізатор або надає оцінку SEO. Незважаючи на те, що він не містить попереднього перегляду соціальних медіа, ви можете ввімкнути розширення соціальних мета, вибравши Менеджер можливостей з меню плагінів All in One . Аддон є безкоштовним і дозволяє переглядати зображення та фрагменти для спільного доступу.

Результати

Обидва плагіна прості у використанні на посаді. Обидва вони пропонують можливість налаштувати мета-дані, а при активації додаткового аддона для AIOSEO обидва надають соціальні функції. Тим не менш, аналізатор контенту Yoast і скоринг SEO дає йому величезну перевагу над його конкуренцією.

Переможець : Yoast SEO

Параметри ціноутворення

Нарешті, ціноутворення буде відігравати важливу роль у вашому рішенні про те, який плагін використовувати. Давайте запустимо опції для преміум-версії All in One SEO vs Yoast SEO.

Yoast SEO

Yoast SEO

Преміальний плагін Yoast коштує $ 89 за одну ліцензію на сайт і має також вищі рівні. Вона пропонує кілька розширених функцій над його вільним аналогом, включаючи:

 • Внутрішні пропозиції посилань: запропонують посилання на інші сторінки вашого сайту WordPress.
 • Показники вмісту: перегляньте 5 фраз, які ви найчастіше використовували у своїх публікаціях, і перевірте їх на ключові слова.
 • Менеджер переадресації: уникайте помилок 404, перенаправляючи старі URL-адреси.
 • Річний доступ до цілодобової підтримки: Доступ до команди підтримки преміум-класу в будь-який час через електронну пошту.

Все в одному SEO Pack

Про версію пакету SEO в одному SEO оцінюється на основі ліцензування, починаючи з $ 97 . Слід мати на увазі, що це буде щорічна щорічна плата, а будь-які знижки пропонуються лише на перший рік. Нижче наведено зразок деяких преміум-функцій, які ви отримаєте за цю ціну:

 • Необмежені завантаження та оновлення : Доки ви підтримуєте річну підписку, ви матимете доступ до останніх версій і оновлень плагіна.
 • Доступ до преміум-форумів і спеціальної підтримки : Перегляньте форуми для швидких відповідей на свої проблеми або зверніться до команди підтримки преміум-класу.
 • Доступ до бібліотеки відеоуроків: дізнайтеся все, що потрібно знати про все в одному SEO Pro, скориставшись відеотекою.

Результати

Якщо ви скористаєтеся безкоштовним варіантом або вимкнете для преміум-опції, обидва плагіна пропонують величезну кількість ударів за ваш долар. Тим не менш, ми ще раз відчуваємо, що Yoast виграє в голові до голови порівняння, заснований на чисте число безкоштовних функцій, а також один раз вартість його про-версії.

Переможець : Yoast SEO

Який плагін слід вибрати?

Обидва додатки забезпечують простий спосіб розпочати роботу, керувати повсякденними завданнями та дійсно оптимізувати вміст. Тим не менш, Yoast SEO була перевага в кожній категорії ми розглянули. При розгляді Все в одному SEO проти Yoast SEO, останній є простішим у використанні, а також більш повнофункціональним і економічно ефективним. Хоча ви обов'язково повинні перевірити кожен плагін для себе, перш ніж зробити свій остаточний вибір, наша рекомендація для більшості сайтів - Yoast SEO.

3 більше плагінів SEO ви можете розглянути

Хоча Yoast SEO і все в одному SEO Pack є двома з кращих плагінів SEO WordPress SEO, вони аж ніяк не єдині, які ви повинні розглянути. Ми заохочуємо Вас до власних досліджень, і хотіли б запропонувати ще три варіанти для Вашого розгляду.

1. SEO Framework

SEO Framework

SEO Framework виділяється через те, що він може зробити автоматично. Наприклад, він може генерувати назви, описи і навіть структуровані дані для пошукових систем без вхідних даних. Цей надійний плагін включає в себе тонни преміум-функцій, при цьому абсолютно нічого не варто.

2. Jetpack від WordPress.com

com

Jetpack це багатоцільовий плагін, який поєднує в собі декілька переваг SEO з функціями безпеки сайту. Таким чином, на додаток до аналітики сайту та соціального обміну, ви можете використовувати цей плагін, щоб заблокувати ваш сайт від грубої сили та шкідливих атак. Крім того, ви отримаєте чудову підтримку через форуми довідки Automattic.

3. SEOPress

SEOPress

SEOPress це високо оцінений плагін, який має кілька розширених функцій для розробників. Це дає змогу перевірити свій сайт, щоб переконатися, що з вашим кодом не існує проблем із перевіркою. Ви також можете експортувати свої налаштування з сайту на сайт, і якщо ви розробляєте сайти для декількох клієнтів, ви можете біла етикетка їх для більш професійного вигляду. Базовий плагін є безкоштовним, але включає в себе про версію, яка пропонує необмежену кількість ліцензій на сайт за $ 39 / рік.

Висновок

SEO може розірвати або зробити ваші шанси на успіх сайту. Хоча WordPress був побудований з багатьма інструментами SEO з коробки, використання плагіна може збільшити рейтинг вашого сайту. Тим не менш, ви хочете вибрати правильне рішення для роботи.

У цій частині ми порівнювали два найпопулярніші плагіни для SEO, доступні для WordPress: Все в одному SEO проти Yoast SEO . Хоча ми визначили, що Yoast SEO є загальним переможцем, ми пропонуємо вам порівняти їх із собою, щоб побачити, що найкраще підходить для вашого сайту. Щоб допомогти вам у проведенні досліджень, ми також надали кілька додаткових плагінів, які можуть бути вашими час ( SEO Framework , Jetpack , і SEOPress ).

Чи є у вас які-небудь питання щодо вибору кращого плагіна SEO для WordPress? Давайте обговоримо їх у розділі коментарів нижче!

Чи є у вас які-небудь питання щодо вибору кращого плагіна SEO для WordPress?