Що таке мета-опис - складний SEO керівництво

 1. Наша рекомендація Мета-описи, що відображаються на мобільних пристроях, можуть бути нечіткими. При...
 2. Наша рекомендація
 3. Наша рекомендація
 4. Наша рекомендація
 5. Наша рекомендація
 6. Наша рекомендація
 7. Наша рекомендація
 8. Висновок

Наша рекомендація

Мета-описи, що відображаються на мобільних пристроях, можуть бути нечіткими. При створенні метаописів вам слід:

 1. Напишіть короткі мета-теги опису (близько 120 символів)
 2. Покладіть всю важливу інформацію, включаючи орієнтовані ключові слова, на початку опису.

Оскільки Google наразі обчислює мета описи в пікселях, можна скористатися нашим безкоштовно Google SERP мета опису довжини опису як керівництво при створенні мета-описів або назв. Якщо ви зберігаєте товщину пікселів, ваші фрагменти обов'язково вписуються в результати пошуку, і ви можете бути впевнені, що вся важлива інформація в мета-тезі індексується і відображається всім наступним відвідувачам.

Як я вже згадував вище, я робив свої дослідження в основному на Google.

 1. Основні правила генерування фрагментів мета опису в виданнях
 2. Мета описи та його специфікації для сторінок електронної комерції
 3. Мета описи та їх специфікації для сторінок служб компанії
 4. Мета описи та їх специфікації для сторінок блогу
 5. Мета описи та їх специфікації для сторінок новин
 6. Відмінності в мета опису, що генеруються іншими пошуковими системами

Ви, напевно, помітили, що пошукові системи можуть або не можуть використовувати опис метатегів у фрагментах. Чому Google іноді ігнорує наш мета-опис, а в інший раз це приймає?

Що вони стверджують у Google, це вони намагаються запропонувати відвідувачам кращі результати щоб уникнути того, щоб вони були розчаровані невідповідними сторінками, які вони відкривають.

У травні 2018 року, після зміни довжини мета опису з 1750 пікселів до 920 пікселів, я помітив, що Google часто створює власний мета-опис зі змісту сторінки, а не з мета-тегів. Іноді навіть якщо пошукові ключові слова відповідають мета-тегам назви та опису. Це непередбачувано сказати, чи буде Google поважати теги опису чи ні.

Але все-таки основним припущенням при формуванні метаописів є:

 • Якщо відвідувач шукає ключові слова, які є у вашому мета-заголовку та мета-описі, Google, можливо, скористається вашим описом.
 • Якщо у вашому вмісті сторінки є ключові слова, а не мета-опис, Google, ймовірно, не використовуватиме опис вашого мета-тега.

Я дізнався, що цей шаблон застосовується до різних веб-сторінок різними способами. Тому мої висновки поділяються на чотири частини:

 • Сторінки електронної комерції
 • Сторінки новин
 • Сторінки послуг компанії
 • Сторінки блогу

Я шукав ключові слова " чоловічі кросівки ", " кросівки " і " Nike кросівки ", і я отримав цей мета-опис:

Шукані слова використовуються у всіх важливих елементах рейтингу - в URL, в мета-заголовку, в описі мета і в заголовку h1. Таким чином, Google застосував у фрагменті мета-опис за умовчанням.

Я шукав ключові слова " стиль чоловічих кросівок ", і я повернув цей мета-опис:

Я шукав ключові слова стиль чоловічих кросівок , і я повернув цей мета-опис:

Слово «стиль» було знайдено в нижньому змісті, але не в інших мета-елементах. Таким чином, Google створив свій власний мета-опис, який більше відповідає пошуковому запиту. Чому?

Це залежить від відповідності вмісту веб-сайту та точного запиту потенційного відвідувача. В основному, фрагменти в SERPs налаштовані для відображення мета описів з ключовими словами, які шукаються користувачами.

Moz рекомендує якщо на сторінці націлено один або три терміни або фрази, які часто шукаються, найкращим варіантом є написання власного опису мета, який орієнтований на користувачів, які виконують пошукові запити, включаючи ці терміни. Якщо сторінка орієнтована на терміни довгого хвоста, нехай сам движок генерує описи.

Наша рекомендація

При написанні ефективного мета-опису для сторінки електронної комерції потрібно подумати про структуру всього веб-сайту. В основному, є:

 • Домашні сторінки.
 • Категорії сторінок продуктів подібного характеру, які розроблені і оптимізовані для пошукових систем, тому їх можна зарахувати на високі позиції в SERP.
 • Сторінки продуктів, які можна класифікувати за популярними, довгими і більш конкретними пошуковими запитами.

Сторінка домашньої сторінки та категорії має мати великий опис. Ці сторінки мають великий потенціал для високого рейтингу, щоб вони могли залучити нових клієнтів на ваш сайт. Не забудьте включити в описи свою марку.

Деякі сторінки продукту містять органічні підказки для ключових слів із високою популярністю, включаючи імена продуктів (наприклад, "iPhone 7"), іноді разом з питанням перегляду (наприклад, "iPhone 7 review"). Завжди гарна ідея використовувати ці слова, а також заклик до дії в описі мета. Перевірте, як писати великий мета-опис у моїй інфографіці.

Деякі сторінки продукту з нижчими відведеннями або значеннями не повинні мати описів метатегів. У такому випадку Google покаже їх у видачах, а Google може створити привабливий опис, наприклад, з опису продукту. Я поясню нижче нижче у розділі Чи неможливо встановити мета-опис? .

Інша велика практика для сторінок продукту є застосування структурні дані . Використовуючи його, ви зможете отримати ще більше інформації у фрагменті - рейтинги зірочок, відгуки, ціна, доступність, як на малюнку нижче, і багато іншого.

Використовуючи його, ви зможете отримати ще більше інформації у фрагменті - рейтинги зірочок, відгуки, ціна, доступність, як на малюнку нижче, і багато іншого

Якщо ви хочете мати більше контролю над сторінкою продукту, ви можете, звичайно, встановити його мета-тег. Я поясню більше в розділі «Як ви можете керувати мета-описом на великих веб-сайтах?».

Я шукав різні ключові слова, включаючи "d esign вільний логотип, дизайн логотипу онлайн, вільний виробник логотипу, онлайн-виробник логотипу, безкоштовний інтернет-виробник логотипів і виробник логотипів ", і я отримував цей мета-опис кожного разу:

Шукані слова використовуються у всіх важливих елементах рейтингу - в мета-заголовку, мета описі, частково в URL і в заголовку h1. Таким чином, Google застосував у фрагменті мета-опис за умовчанням.

Я шукав різні ключові слова, такі як " унікальний логотип дизайну ", і я отримав цей мета-опис: Я шукав різні ключові слова, такі як унікальний логотип дизайну , і я отримав цей мета-опис:

Слово " унікальний " було знайдено в основному заголовку, але не в інших мета-елементах. Таким чином, Google створив свій власний мета-опис, який більше відповідає пошуковому запиту. Чому?

Google показує стандартний опис за умовчанням у фрагментах:

 • Якщо ключові слова пошуку збігаються зі словами в назві мета і мета описом сторінки. Але гарантії ще немає .
 • Іноді, якщо ключові слова пошуку збігаються зі словами в мета-заголовку сторінки.

Google не відображає опис за умовчанням:

 • Якщо ключові слова пошуку не збігаються зі словами в мета-тегах, навіть якщо вони використовуються в заголовку h1.
 • Якщо ключові слова для пошуку дещо відрізняються.
 • Якщо ключові слова пошуку є довгими.

У цьому випадку Google приймає його з будь-якого тексту, включаючи відповідні ключові слова в запиті.

Наша рекомендація

Переконайтеся, що ви використовуєте кожне ключове ключове слово для кожної сторінки в описі мета, а також у назві мета. Якщо ви націлюєте більшу кількість ключових слів, постарайтеся розмістити їх все в мета-тезі та в описі.

Джон Мюллер радить Ви повинні перевірити, які запити, які ведуть на ваш веб-сайт, мають найбільшу кількість показів у консолі пошуку та спробувати самі шукати ці запити. Тоді ви можете побачити, які мета описи повертаються в Google. У випадку, якщо Google вибере опис з вмісту сторінки, це означає, що мета-опис, ймовірно, недостатньо схожий на запит. У цьому випадку ви можете розширити мета описи, щоб охопити всі ці ключові слова.

Якщо у вас є новий веб-сайт, то власне аналіз ключових слів з даними обсягу пошуку завжди є гарним місцем для початку.

Люди часто шукають слова довгого хвоста. Але неможливо створити мета опис з кожним ключовим словом. Іноді ви не можете уникнути того, що Google створить фрагмент на основі того, що користувач шукає.

Для повідомлень у блогах правила однакові для сторінок служб компанії.

В основному, у розділі блогу вашого веб-сайту є:

 • Категорії і, можливо, сторінки тегів
 • Сторінки з окремою публікацією з якісним, довготривалим контентом, розроблені та оптимізовані як цільові сторінки; вони можуть бути ранжовані на короткий, але також і для довгострокових пошукових запитів.
 • Сторінки з окремою публікацією з коротким контентом, написані в основному для обміну соціальними медіа з невеликою кількістю інформації.

Сторінки з категоріями та якісним вмістом можуть мати унікальний мета-опис. Ці сторінки мають великий потенціал для високого рангу.

Сторінки однієї публікації також можуть мати опис мета-тегів, але це не обов'язково. Вони мають більш низьке значення і, можливо, низький рейтинг. У такому випадку, Google покаже їх у видачах, і двигун створить досить привабливий опис з тексту. Я поясню більше в розділі нижче - "Чи нормально мати мета-опис?" .

Детальніше про це мета описи на вашому блозі тут .

Для новинних постів є такі ж правила, що й для інших веб-сайтів.

В основному, є:

 • Домашні сторінки
 • Сторінки категорій
 • Одномісні сторінки новин з якісним, але коротким змістом. Тут я говорю про новини, які оновлюються щодня, разом з якісним контентом, що важливо, але не є тривалим.

Наша рекомендація

Сторінки домашньої сторінки та категорії категорій - це два типи сторінок, на які слід зосередитися. Як приклад опису мета, я вибрав результат для пошукових ключових слів "політика новин". У випадку з фрагментом для The Independent, де немає мета-тегів, я повернув не дуже релевантні або цікаві результати:

Отже, краще мати тут опис мета опису.

Сторінки окремих новин часто не є настільки важливими при оптимізації для органічного пошуку. Google генерує метаописи у найкращому співвідношенні з пошуковим запитом, оскільки існує багато відповідного вмісту з відповідними ключовими словами. Таким чином, мета описи виглядають дуже чітко в SERP, так що вам не потрібно витрачати багато часу на них.

Не забувайте, що місце для опису мета в SERPs коротше . На кожному початку фрагмента є дата або година після публікації. Тримайте тег під 140 символами. В іншому випадку буде скорочено пошуковими системами.

Поки я займався дослідженнями, я багато разів заплутався. Я шукав ті самі ключові слова в Google на різних часових інтервалах і в різні дні, а іноді я отримував різні результати фрагментів.

Пам'ятайте, що навіть якщо ви належним чином використовуєте цільові ключові слова в метатегах, іноді виникають винятки, коли Google генерує фрагмент за власним алгоритмом, тож ви можете бачити фрагменти ваших сторінок в SERP по-різному в різний час.

 1. Чи є мета-опис фактором ранжирування?
 2. Як створити великий мета-опис?
 3. Чи неможливо встановити мета-опис?
 4. Чи можна мати дубльовані мета-описи на більшій кількості сторінок?

Мета опис не є фактором ранжування. Веб-майстер Джон Мюллер з Google заявив, що нещодавно в Hangout веб-майстра .

Проте ми знаємо, що добре написаний мета-опис може впливати на CTR (Click Through Rate). Що ми не знаємо напевно, чи є КЕП рейтинговим фактором.

Якщо CTR є рейтинговим сигналом, створення хорошого мета опису буде важливим завданням для отримання кращого рейтингу.

Ларрі Кім у своєму блозі Moz і Ренд Фішкін на дошці п'ятницю представити свої дослідження та висновки цікавих висновків, з якими багато хто з SEO спеціалістів не згодні.

Вони сказали, що CTR, як частина RankBrain, може тимчасово впливати на результати. Вони тестували це в МОЗ кілька разів. Результати тестової сторінки тимчасово отримали кращий рейтинг у SERP через високий CTR. Проте, через деякий час, результати цих сторінок зменшилися до попереднього рейтингу. Ці висновки призводять до суперечливих дискусій між фахівцями SEO щоразу.

Наша рекомендація

Якщо це чутка чи ні, то краще дотримуватись того факту, що ви повинні редагувати мета-описи тільки для отримання вищого CTR. Не перевантажуйте його ключовими словами. Подумайте про це як про середовище, яке може залучити нових читачів або клієнтів, щоб пройти через. Зробіть його привабливим для користувачів.

Створення привабливого мета-опису - непросте завдання. Але ми тут, щоб допомогти вам.

Ви б краще, якщо ви не дивитеся на мета опис, як деякі пропозиції, які повинні бути широкими, як пошукові системи рекомендують. Уявіть, що ви запускаєте кампанію з КПП, і вам потрібно створити найкращу рекламу з коротким текстом, оклику та стимулом натискати.

Ви можете переглянути це відео про те, як це зробити поліпшити мета-описи для вашого бренду . Він був створений Розвиток SEO , і ми дійсно любимо його.

Я також створив інфографіку з власними порадами про те, як написати хороший мета-опис.

Для подальшого читання про написання досконалого опису мета для SEO, прочитайте статтю від Ентоні Тран .

Якщо у вас великий веб-сайт, вам не потрібно створювати мета-описи для кожної сторінки. Ви можете залишити мета-тег порожнім. Google створить його для вас.

Отже, як це виглядає?

Приклад

Він може виглядати досить добре, як у прикладі нижче. Пошуковий запит - звідки походить творчість .

Однак, це також може бути поганим, як показано нижче. Пошуковий запит - це "поради для розробників".

Ось останній приклад. Пошуковий запит - “ yamaha naked motorcycles ”.

Чому?

Google може відображати вашу сторінку в SERP за допомогою:

 1. Хороший мета-опис вашої сторінки, наповнений важливою інформацією, використовуючи ваш добре написаний вміст
 2. Непривабливий опис, оскільки у Google виникають проблеми з пошуком постійного та релевантного вмісту, пов’язаного з ключовими словами

Якщо ви не встановили мета-опис, ви не можете бути впевнені, як він буде виглядати. Що ви можете зробити з цим?

Наша рекомендація

Метт Каттс пояснює тут у яких випадках ви повинні використовувати опис мета-тегів і коли вам не потрібно .

На кожному веб-сайті переконайтеся, що ви вказали опис мета-тегів:

 1. Домашня сторінка
 2. Будь-яка поточно важлива або потенційна цільова сторінка
 3. Категорії в інтернет-магазинах, публікаціях у блогах, сторінках контактів та спеціальних подіях

Сторінки, які не відображаються у видачах, не повинні мати мета-описи. Наприклад, це можна застосувати на нових веб-сайтах. Менш важливі сторінки можуть бути завершені пізніше.

Якщо у вас немає мета описів на веб-сайті, потрібно створити певний текст на сторінках веб-сайту. Google буде використовувати цей текст з акцентом на ключові слова пошуку для фрагментів SERP, які можуть добре виглядати. Якщо у вас немає узгодженого тексту на сторінках, Google відображатиме «уроджене нудний» фрагмент, створений з бічної панелі, навігації або нижнього колонтитула.

Google каже: Уникайте використання одного мета-тега опису на всіх сторінках вашого сайту або на великій групі сторінок. " Але чому?

У деяких випадках краще не мати мета-тегів, а не дублювати мета-теги, які виглядають поза темою, низька якість або пряма спам, оскільки Google ігноруватиме їх і вибиратиме більш релевантний текст у фрагменті .

Як дублювати мета опису виглядати в SERPs?

Приклад

Перевірте цей приклад опису магазину Tesco. Магазин Tesco має великий потенціал впливати на людей, щоб натиснути на чотири результати на вершині в SERP Google.

Описання за замовчуванням для всіх цих сторінок мають 67 букв: Інтернет-магазин для нашого великого асортименту і доставлений у ваш будинок.

Назви цих сторінок різні, тому ви знаєте, про що йдеться. Але мета-опис виривається з гранітної навігації в лівій частині сторінки.

Чому?

У цьому випадку Google воліє відображати типовий текст, тому що дублювання опису мета в SERPs для всіх результатів Tesco не виглядатиме добре і нічого не говорить. Великі інтернет-магазини часто не використовують жодного безперервного тексту на важливих цільових сторінках, як у цьому конкретному випадку з Tesco Сторінка замороженої риби . Google не може знайти кращого опису, ніж у внутрішніх меню, навігації та категоріях.

Наша рекомендація

Як ви бачите, напевно, не дуже корисно дублювати описи на вашому сайті.

Якщо у вас є дублікати мета описів на веб-сайті, потрібно створити певний текст на сторінках веб-сайту. Це те ж саме, що і у випадку, якщо немає мета опису. Якщо у вас немає узгодженого вмісту на сторінці, ви ризикуєте, що Google створить непривабливий фрагмент.

 1. Як ви можете керувати мета описами на великих веб-сайтах?
 2. Як мета-описи працюють в соціальних медіа і як їх налаштувати
 3. Що робити, якщо ви не бачите ваших метаописів у видачах?

Легко встановити мета-теги на декілька сторінок, наприклад, онлайн-газети або блоги. Статті написані вручну, тому написання одного або двох додаткових речень для мета опису не вимагає від автора стільки часу.

Але давайте подивимося на найкращий варіант для тих сайтів, де є сотні, тисячі або більше URL-адрес, як величезні інтернет-магазини з агрегаторами продуктів.

Для домашньої сторінки та кожної важливої ​​цільової сторінки важливо використовувати унікальний опис. Для сторінок категорії та продукту можна використовувати програмно сформований опис.

Приклад програмно генерованого опису

 • « Фірмові сандалі від провідних дилерів за ціни, які радують. У ZOOT ми маємо сині, рожеві, рожеві черевики від Refresh, Rascal та інших. "
 • « Фірмові чоботи від провідних дилерів за цінами, які вам сподобалися. У ZOOT ми маємо сині, бежеві, верблюдові чоботи від Blowfish, Rocket Dog та інших. "

У наведених вище прикладах продажі мод категорій включають автоматичну та повторювану інформацію.

Чому достатньо програмно сформувати опис сторінок продукту?

Деякі сторінки продукту є важливими, тому що вони відображаються в видачах і можуть генерувати нові джерела. Тут можна написати унікальний і соковитий мета-опис, щоб збільшити кількість кліків.

Однак у великих інтернет-магазинах можна мати тисячі продуктів, які не цікаві для SEO. У великих веб-сайтах дуже часто відбувається автоматичне створення метаописів, тому що неможливо написати все вручну, а його швидке налаштування. Зрештою, ці сторінки можуть бути показані між результатами видачі, коли користувачі шукають довгі і певні ключові слова, часто в поєднанні з вашим брендом.

Це також краще, ніж мета-опис, оскільки фрагмент відображатиметься, коли хтось надасть доступ до вашої сторінки в соціальних мережах.

Наша рекомендація

У описі мета-тегів на сторінках категорій ви можете налаштувати інформацію для категорії, кольорів, брендів, найпопулярніших брендів, продуктивності, цін та багато іншого. Веб-розробники повинні знати, як боротися з більш складними записами.

Перегляньте інші приклади опису мета:

«Фірмові вершини від провідних продавців за ціни, які радують. У ZOOT у нас є чорні, білі, зелені вершини від AX Paris, Tally Weilj та інших. "

“Фірмові сорочки від провідних продавців за ціну, яка будь ласка. У ZOOT ми маємо зелені, білі, сині сорочки від AX Paris, Desigual та інших. "

У описі мета-тегів на сторінках продукту можна налаштувати назву унікального продукту, бренду тощо. Він також працює на сторінках категорій.

Чорний топ з мереживом TALLY WEIJL на будь-який випадок. Швидка і безкоштовна доставка.

Крем-сорочка з короткими рукавами BUSHMAN Трійники на будь-який випадок. Швидка і безкоштовна доставка.

У вас є бізнес-сторінка на будь-якій платформі соціальних медіа? Ваші читачі чи користувачі поділяють ваш вміст? Якщо так, то потрібно також подумати про соціальний мета-тег і відповідний фрагмент.

Чому?

Якщо ви хочете поговорити зі своєю аудиторією на Facebook або Twitter, інакше, ніж ваша аудиторія в органічному пошуку, у фрагментах слід використовувати різні варіанти опису мета. Але якщо ви розмовляєте зі своїми клієнтами на кожній платформі з однією мовою, немає ніяких причин витрачати час на описи варіантів.

Яка оптимальна довжина опису в Facebook і Twitter?

На Twitter, це близько 135 символів. Мета-опис Facebook залежить від довжини мета-назви. Якщо мета-заголовок занадто довгий, для мета-опису не залишилося багато місця, щоб його можна було скоротити.

Це залежить від ширини мобільних пристроїв і від довжини мета-заголовка, точно так само, як у пристроях на робочому столі. Мета опис можна скоротити або взагалі не показати.

На мій погляд, чим більше ви тримаєте мета опис коротким (до 120 символів), тим краще він буде виглядати на будь-якій платформі і на будь-якому пристрої.

Існує два способи створення фрагментів соціальних медіа:

 1. Ви можете використовувати атрибути HTML:
 • Атрибути OpenGraph для Facebook виглядають так:

<meta

property = "og: description"

content = "Мета опис є дуже важливим елементом для соціальних медіа."

>

Це дуже схоже на набір мета опису в мета-тезі HTML. Вона працює в основному так само. Facebook знаходить атрибут і використовує його в поштовому фрагменті, щоб читачі мали основну ідею про те, про що йде сторінка, перш ніж натиснути на неї. Для більш детальної інформації прочитайте посібник щодо того, як це зробити налаштувати Open Graph на Facebook .

 • Twitter: атрибути опису для Twitter виглядають так:

<meta

name = "twitter: description"

content = "Мета опис є дуже важливим елементом для соціальних медіа."

>

Якщо сторінка має атрибут OG та атрибут Twitter, Twitter буде читати та використовувати тег OG. Якщо ви не відрізняєтеся між аудиторією на Facebook і Twitter, вам не потрібно використовувати атрибут Twitter.

 1. Ви не повинні використовувати ці атрибути, і ви можете покладатися на описи мета-тегів.

Соціальні медіа можуть обробляти опис мета-тегів і використовувати його для фрагмента в стрічці новин без будь-яких проблем. Підсторінка магазину Nike для чоловіків - це чудовий приклад. У коді, я знайшов тільки теги опису мета і не тег OpenGraph або Twitter. Цей фрагмент виглядає точно так само на кожній платформі, як на Google, так і на Facebook.

Після зміни або додавання опису мета-тегів до вже індексованої сторінки, ви не побачите негайно результати у видачах. Потрібно деякий час, щоб пошукові системи сканували ваш веб-сайт.

Але якщо ви хочете зробити процес швидше, використовуйте Консоль пошуку для веб-майстрів. У розділі "Сканування" натисніть "Вибрати як Google" і дайте йому сканувати ваш сайт. Google вибере ваш сайт і надішле його на індекс. Результати не видно негайно. Це займає один або два дні.

Висновок

Цей посібник базується на моїх власних дослідженнях, разом з використанням інформації від інших шановних маркетологів. SEO постійно розвивається, так само як і пошукові системи. Іноді вони розпливчасті, особливо Google. Таким чином, ця інформація не повинна бути 100% правдою, і, можливо, ви можете знайти приклади мета опису з різними результатами, ніж те, що я показав вам тут.

Те, що вам потрібно зрозуміти про мета опис, це те, що:

 • Це важлива частина SEO на сторінці.
 • Цікаві описи можуть залучити нових клієнтів і підвищити рейтинг кліків.
 • У деяких випадках це необхідність, а в деяких випадках це не так. Все залежить від змісту конкретної сторінки та призначення сторінки.

Чи є у вас більше запитань або у вас є цікавий досвід створення або використання метаописів? Дайте мені знати в коментарях нижче. Мені більше, ніж цікаво дізнатися, що ви думаєте про цей посібник.

Чому Google іноді ігнорує наш мета-опис, а в інший раз це приймає?
Чому?
Чому?
Чи є мета-опис фактором ранжирування?
Як створити великий мета-опис?
Чи неможливо встановити мета-опис?
Чи можна мати дубльовані мета-описи на більшій кількості сторінок?
Отже, як це виглядає?
Чому?
Що ви можете зробити з цим?