Що таке PASO? Оптимізація пошуку особистих помічників (PASO), голосовий пошук SEO

  1. Що це означає для SEO?
  2. Як оптимізувати голосовий пошук?
  3. Зосередьтеся на місцевому
  4. Дослідіть, як працює кожен персональний помічник
  5. Де особисті помічники отримують свою інформацію?
  6. Як особисті помічники надають результати запитам?

Оскільки ми все глибше й глибше потрапляємо в технологічний вік, з'являються тисячі різних типів нових технологій. Одним з таких типів є персональний помічник - Siri компанії Apple, Alexa в Amazon, Cortana корпорації Майкрософт або Домашня сторінка Google (назва якої є найбільш нудним: "Assistant").

Ці віртуальні особисті помічники можуть бути надзвичайно корисними як у пошуку інформації в Інтернеті, так і для виконання завдань по всьому будинку.

Ми встановили, що цей тип технологій може бути корисним особисто. Але що це означає для вашого бізнесу?

По суті, він запроваджує новий тип пошукової оптимізації для Вашого бізнесу: Оптимізація пошуку особистих помічників (PASO), або частіше називається голосовим пошуком. Оскільки голосовий пошук стає все більш поширеним із збільшенням обсягу пошукових запитів через цифрові персональні помічники, оптимізація голосового пошуку є обов'язковою.

Мета оптимізації голосового пошуку полягає в тому, щоб зменшити об'єм інформації, зосереджуючись лише на необхідній інформації. Це дозволяє Siri і Alexa знайти необхідну інформацію якомога швидше.

Що це означає для SEO?

Голосовий пошук сильно відрізняється від вашого типового настільного або мобільного пошуку. Коли ви відкриваєте Google у своєму веб-переглядачі та вводите пошуковий запит, ви зустрічаєтеся з сотнями сторінок результатів пошуку.

Але коли ви запитаєте Siri питання, це дає менше результатів. Насправді, багато разів тільки одна відповідь читається пошуковій.

Таким чином, з меншою кількістю представлених результатів, ваш бізнес може мати потенційно вищий рейтинг кліків, але за допомогою лише одного результату потрібно переконатися, що ваш веб-сайт займає перше місце (або, що ще важливіше, у нульовому положенні ).

Що таке нульова позиція?

Це термін для тих фрагментів, які відображаються у верхній частині результатів пошуку, перш ніж перелік результатів буде показаний.

Ось приклад пошукової оптимізації пошукового запиту:

Оскільки ми все глибше й глибше потрапляємо в технологічний вік, з'являються тисячі різних типів нових технологій

Якщо ви не почали оптимізувати вміст для них представлені фрагменти з точними тегами HTML, які мають бути головним пріоритетом у вашому списку завдань.

Як оптимізувати голосовий пошук?

Як і в будь-якій стратегії пошукової оптимізації, вам потрібно розпочати з адаптації стратегії вмісту. Налаштуйте підхід до вмісту, щоб зосередитися на фразах, які часто використовуються в природній, розмовній мові поряд з темами ключових слів із довгим хвостом. Замість того, щоб думати про те, як люди набирають речі, потрібно думати про те, як люди говорять.

Хоча це велика вправа в пошуку вашого голосу при написанні контенту, читання все вголос, перш ніж публікувати також відмінний спосіб побачити, якщо він тече добре і звучить як щось люди запитують своїх цифрових особистих помічників. Передбачити та відповісти на запитання короткими, простими відповідями. Подумайте, які запитання запитає ваша аудиторія, і як вони їх висловлюють. Включіть ці питання у свій вміст, зокрема, як підзаголовки. Переконайтеся, що висловлювання виходять природно, коли говорити вголос.

Ви також хочете, щоб ваш сайт і вміст були зручними для мобільних пристроїв. Якщо ваш веб-сайт не є зручним для користувачів мобільних пристроїв, програма особистого помічника, особливо підключена до смартфона, не збирається надавати ваш веб-сайт як можливий ресурс.

Оптимізуйте унікальні метадані для кожної сторінки на вашому веб-сайті, і використовуйте схему розмітки структурних даних, де це можливо, щоб забезпечити пошукові системи та цифрові персональні помічники якомога більше інформації. Також обов'язково відформатуйте вміст у доступному для читання розділах з напівжирними підгрупами та маркованими списками, які слідують розмовній структурі. Це не тільки важливо для особистого помічника, але й корисно для оптимізації вмісту для нульової позиції.

Зосередьтеся на місцевому

Далі, переконайтеся, що ваша локальна стратегія SEO знаходиться у верхній частині своєї гри, і що ваше ім'я, адреса та контактна інформація вашого підприємства є точною та послідовною в Інтернеті. Почніть із заявки та оптимізації профілю Google Мій бізнес, щоб результати місцевого пошуку для вашого підприємства відображали найновішу та найновішу доступну інформацію. Переконайтеся, що ваш бізнес-довідник є повним і всеосяжним у кожному онлайн-каталозі, у якому ви перелічені. Переконайтеся, що кожна інформація про ваш бізнес написана чітко і на звичайному HTML-коді на вашому сайті, щоб пошукові системи могли легко індексувати його.

Під час створення вмісту на своєму веб-сайті завжди вказуйте слова, які люди використовують у розмові, щоб описати місцеві орієнтири, місцеві орієнтири та місцеві установи, які мають відношення до вашого бізнесу. Оптимізуйте вміст, що оточує фразу "поруч із мною".

Дослідіть, як працює кожен персональний помічник

Нарешті, важливо зрозуміти, як люди використовують свої цифрові персональні помічники для пошуку.

Не кожен особистий помічник створюється рівним. Насправді, кожен бренд має свій власний метод навчання своїх користувачів для використання голосового пошуку, тому розуміння формулювання певних команд і розмовних дій може допомогти зрозуміти кращі запити для оптимізації вашого вмісту та копіювання веб-сайту.

Вивчіть правила та команди дій кожного помічника. Як ця компанія рекомендує людям ставити запитання до свого особистого помічника? Які загальні команди та фрази використовуються при голосовому пошуку та особистих помічниках?

Ця інформація є життєво важливою для забезпечення вашого контенту та копії веб-сайту PASO. Після того, як ви зрозумієте, як потрібно формулювати питання, ви можете оптимізувати вміст належною мовою.

Де особисті помічники отримують свою інформацію?

Віртуальні персональні помічники зазвичай витягують свою інформацію з найпопулярніших результатів пошуку на потрібній пошуковій системі. Більшість людей, запитуючи свого особистого помічника за інформацію, запитують у формі запитання. Отже, замість оптимізації ключових слів потрібно забезпечити оптимізацію вмісту навколо основного запитання.

Як особисті помічники надають результати запитам?

Як правило, коли хтось задає питання своєму віртуальному особистому помічнику за допомогою голосового пошуку, вони хочуть отримати коротку, швидку відповідь. Ці відповіді, як правило, не більше 50-60 слів. Знання цієї інформації може допомогти вам сформувати як питання, так і відповідь у вашому вмісті.

Незважаючи на те, що вміст вашого блогу на вашому веб-сайті пояснюватиме концепцію, питання та відповіді в деталях, ви все ще хочете включити розділ кожного фрагмента копії, який викладає розмовне запитання та швидкий відповідь на слово 50-60, щоб пошук двигуни можуть легко вибирати його і представляти його в результатах.

PASO - не єдиний спосіб допомогти розвивати свій бізнес. Дізнайтеся, як це зробити пошук, відображення та соціальна реклама підвищують продажі YOY високого класу на 70% і чому цілісний підхід до маркетингу дійсно може принести користь вашому бізнесу.

Що це означає для SEO?
Як оптимізувати голосовий пошук?
Як особисті помічники надають результати запитам?
Але що це означає для вашого бізнесу?
Що це означає для SEO?
Що таке нульова позиція?
Як оптимізувати голосовий пошук?
Як ця компанія рекомендує людям ставити запитання до свого особистого помічника?
Які загальні команди та фрази використовуються при голосовому пошуку та особистих помічниках?
Де особисті помічники отримують свою інформацію?