Що таке SEM і як він відрізняється від SEO

  1. Що означає SEM? Що таке SEO?
  2. Переваги діяльності SEO та SEM
  3. Планувати розумно SEM і SEO діяльності

Інтернет-маркетинг стає все більш важливим у реалізації рекламної діяльності сучасних підприємств. Нині практично кожна організація має свій власний веб-сайт , через який він хоче впливати на своїх клієнтів і надавати їм інформацію про продукцію, яку вони виробляють, послуги, які вони надають, а також зобов'язання та ініціативи. Для того, щоб сайт був видимий в Інтернеті , необхідно його оптимізувати і провести ряд інших заходів у сфері SEM.

#wiemyjak здійснювати ефективний інтернет-маркетинг


Що означає SEM? Що таке SEO?

SEM ( маркетинг у пошукових системах ) - це група рекламних заходів, таких як, наприклад, рекламні кампанії, оптимізація веб-сайтів і позиціонування метою якої є досягнення видимості даного веб-сайту або веб-сайту в результатах пошуку.

Про це Що таке SEO? ми писали раніше. Деякі люди неправильно припускають, що термін SEM можна ототожнювати з концепцією SEO, тоді як SEM є більш широкою концепцією і включає в себе SEO діяльність. Зв'язок між цими поняттями часто представлена ​​рівнянням:

SEM = SEO + PPC, де SEO ( пошукова оптимізація) відноситься до позиціонування веб-сайту, тоді як PPC ( Pay Per Click ) пов'язана з платними клацами у посиланні на сторінку.

Можна сказати, що SEM охоплює всі види діяльності, пов'язані з пошуковим маркетингом, а SEO - в основному зосереджена на оптимізації веб-сайтів.

Переваги діяльності SEO та SEM

Маркетинг в пошукових системах приписується багатьом перевагам, які повинні використовуватися для інвестування в SEM і SEO. #wiemyjak

Найважливішими перевагами SEM є:

  • ефективність - діяльність SEM характеризується кращим співвідношенням ефектів до витрат, ніж у випадку традиційної маркетингової діяльності,

  • Доброзичливий прийом реклами - за даними дослідження, пошукова реклама розглядається користувачами як прийнятна і приємна форма реклами, що пояснюється тим, що користувач шукає інформацію про конкретну послугу або продукт. SEM також підтверджується тим, що ця форма реклами не є інтенсивною рекламою,

  • націлювання - SEM орієнтована на конкретні слова та фрази, які користувач вводить у пошукову систему. Таким чином, більш ймовірно, що реклама досягне особи, яка отримає вигоду від даного продукту або послуги,

  • швидкі вигоди - SEM також дає можливість досягти переваг у відносно короткий термін, а також у довгостроковій перспективі. З цієї причини можна контролювати інтенсивність маркетингової діяльності для досягнення найбільшої ефективності.

Планувати розумно SEM і SEO діяльності

Незважаючи на видимі і незаперечні переваги пошукового маркетингу, це не діяльність, яка завжди буде пов'язана з досягненням успіху. Перш за все, пам'ятайте, що SEM і SEO - це заходи, які необхідно ретельно продумати і спланувати . Надмірний приплив і нераціональний підхід до проведення маркетингової кампанії можуть піддати компанії витрати, які не матимуть позитивного ефекту. Що ви повинні пам'ятати при плануванні діяльності SEM і SEO?

1. Встановіть бізнес-цілі - недостатньо сказати, що метою є максимізація прибутку. Необхідно точно визначити, як ця мета, яку хоче досягти організація, і що вона дійсно розуміє. Якщо метою є збільшення кількості транзакцій, слід розглянути, як активізувати діяльність SEM і SEO, щоб досягти таких клієнтів, які захочуть включити ці операції.

2. Встановіть для себе інвестиції - при прийнятті рішення про здійснення SEM і SEO діяльності, майте на увазі, що позиціонування сторінки це призведе до певних інвестицій. Досягнення видимості в результатах пошуку пов'язано з наявністю функціонального веб-сайту, на якому клієнт може легко знайти себе. Якщо в даній компанії в відділі маркетингу немає людини, яка б була експертом і спеціалістом у сфері SEM і SEO, краще не ризикувати самим шляхом таких дій. У цій ситуації краще покладатися на професійне агентство, що надає послуги інтернет-маркетингу.

3. Пам'ятайте, що діяльність SEM є процесом - слід також пам'ятати, що SEM не можна розглядати як одноразовий проект, одноразову акцію або рекламну кампанію, яка колись принесла очікуваний результат, що, у свою чергу, призведе до постійного зростання продажів або вартості операцій. SEM - це тривалий процес . Оптимізація та налаштування веб-сайтів - це безперервна діяльність, оскільки постійно змінюються переваги клієнтів, створюються інноваційні технологічні рішення у сфері створення та представлення веб-сайтів. І в той же час з'являються конкурентоспроможні підприємства, які також хочуть існувати в Інтернеті.

4. Аналізувати трафік на сайті - при прийнятті рішення про початок діяльності в області SEM, тобто як SEO, так і PPC, слід пам'ятати, що необхідно проаналізувати трафік на сайті. Аналіз трафіку може постійно показувати нам, наскільки ефективними є діяльність SEM та SEO, які приймаються в організації. Виходячи з цього, можна прийняти рішення щодо збільшення інтенсивності пошукових заходів, або, можливо, використовувати інші інструменти, які збільшать трафік на нашому сайті, і таким чином сприяти досягненню бізнес-цілей компанії, які перетворюються на її успіх у бізнес-середовищі та зміцнення отриманої конкурентної позиції.


Якуб Лісецький

Оцінка статті:

4.2 / 5, голосів: 15

повернення

Поділитися:

Що означає SEM?
Що таке SEO?
Що таке SEO?
Що ви повинні пам'ятати при плануванні діяльності SEM і SEO?