Що таке SEO | Преміальні послуги SEO на Studio98 | Studio98

SEO означає "пошукова оптимізація".

Щоб зрозуміти це, потрібно зрозуміти, що відбувається під час введення пошуку в Google.

Google називається пошуковою системою. Це, в основному, програма, яка приймає ваш пошук і відповідає даним в Інтернеті, що відповідає вашому пошуку.

Для цього Google має програми, які періодично "читають" весь текст на всіх веб-сайтах, які вони можуть отримати.

Вони роблять гігантський індекс з усіх цих даних, тому, коли ви шукаєте щось на зразок «хот-дога», вони повернуть всі сайти, які говорять слово «хот-дог».
Вони роблять гігантський індекс з усіх цих даних, тому, коли ви шукаєте щось на зразок «хот-дога», вони повернуть всі сайти, які говорять слово «хот-дог»

Як ви можете бачити, більше 47 мільйонів сайтів, які говорять про хот-доги!

Завдяки тому, що багато веб-сайтів повертаються для простого пошуку, Google розробив систему, щоб визначити, які з цих результатів є найбільш корисними для користувача, який здійснює пошук.

Існують сотні факторів, які розглядаються при визначенні найкращої відповіді для пошуку. Деякі з них, про які ми знаємо, є конфіденційними і відомі лише тим, хто їх запрограмував.

Отже, як зробити щось ефективне, щоб з'явитися у відповідь на пошук?

Є кілька загальних рекомендацій, які ми знаємо про допомогу. Це те, на чому ми зосереджуємося в нашому SEO (Search Engine Optimization) сервісі.

  1. Створіть свій веб-сайт дуже зручно. Переконайтеся, що у вас є всі відповідні дані, які хтось може знадобитися під час перевірки вашого бізнесу
  2. Переконайтеся, що ваш сайт швидко завантажується і не містить пошкоджених посилань або помилок коду
  3. Переконайтеся, що ваш веб-сайт побудований з "чуйним" веб-дизайном, щоб він був мобільним
  4. Насправді виберіть ціль, на яку ви хотіли б з'являтися в пошуках. Не вибирайте п'ятдесят з них, вибирайте 3-5 і переглядайте ваш сайт і переконайтеся, що ви розмовляєте про ці предмети розумно і корисно.
  5. Напишіть нові статті постійно і працюйте, щоб змусити людей читати їх.
  6. Зверніться до інших сайтів, які надають людям на вашому ринку цінний вміст, і працюйте над створенням контенту, який ці сайти вважатимуть достатньо корисними для посилання на нього. Іншими словами, вони кажуть: "Ця чудова стаття була опублікована на [вашому сайті], я думаю, ви повинні перевірити це", а потім вони надають посилання на вашу статтю.

Зазвичай потрібно близько 4-6 місяців, щоб змінити позицію в результатах пошуку. Залежно від того, де ви були, коли ви почали працювати над цим, ви повинні мати гарну ідею після кількох місяців про те, скільки роботи ви збираєтеся отримати, щоб дістатися до позиції № 1 для пошуку, який ви намагаєтеся показати для.

Це довгострокова стратегія, яка вимагає послідовної роботи протягом тривалого періоду часу, щоб бути ефективною. Ви також можете запустити платні рекламні кампанії разом з вашим SEO, щоб отримати більш негайний зворотний зв'язок і переконатися, що ви встановлюєте правильні ключові слова для показу. Ви можете отримати більше даних тут на Платна послуга об'яв ми пропонуємо.

Готові розпочати свою кампанію преміум SEO? Зв'яжіться з нами, щоб розпочати сьогодні!

Отже, як зробити щось ефективне, щоб з'явитися у відповідь на пошук?
Готові розпочати свою кампанію преміум SEO?