Сторінка SEO налаштування електронної комерції - підтримка Duda

  1. Огляд Магазин електронної комерції Duda дозволяє налаштовувати параметри SEO для вашої продукції...
  2. SEO дружні URL сторінки
  3. Міркування

Огляд

Магазин електронної комерції Duda дозволяє налаштовувати параметри SEO для вашої продукції на основі сторінки продукту. Зверніть увагу: ця функція доступна тільки на 100 і 2500 планах магазинів продуктів .

Кроки

За допомогою полів SEO магазину Duda, ви можете створити окремі назви та описи для ваших продуктів, які будуть формувати метадані, які будуть розглядатися пошуковими системами.

  1. Отримати поля SEO для кожного продукту в панелі керування магазину, перейшовши в каталог -> Продукти -> сторінка редагування продукту -> вкладка SEO:

  2. Заповніть Заголовок сторінки та Мета опис для сторінки продукту. Також буде показано попередній перегляд того, як будуть виглядати ваші сторінки в пошуковій системі.

Також буде показано попередній перегляд того, як будуть виглядати ваші сторінки в пошуковій системі

SEO дружні URL сторінки

Ми змінили URL-адреси продуктів електронної комерції, категорій та інших предметів зберігання, тому вони є SEO-дружніми і можуть бути краще індексовані Google. Ці URL-адреси продуктів і категорій включені в sitemap.XML, який автоматично генерується для кожного сайту Duda після публікації / повторної публікації. Новий формат URL-адреси виглядає так: https://www.mysite.com/store/My-Product-p123

Зауважте, що старий формат URL-адреси все ще підтримується, тому старі посилання продовжують працювати без проблем. Старий формат URL-адреси виглядає так: https://www.mysite.com/store/#!/My-Product/p/123/category=0

Міркування

Пошукові системи, як правило, скорочують фрагменти довше 160 символів, тому найкраще зберігати мета описи між 150 і 160 символами.

Ви можете побачити більше пропозицій щодо назви та ключових слів тут .