Штрафні санкції Google: що вони є, чому ви можете бути покарані і як їх уникнути

 1. Що таке штраф Google?
 2. Визнати санкцію або штраф від Google
 3. Перш ніж почати ... Що таке Чорний Hat SEO або негативний SEO?
 4. 1) Google Penguin Penalties: Купуйте посилання
 5. 2) Штрафні санкції Google Panda: дубльований вміст
 6. 3) Google Panda: низький вміст
 7. 4) Маскування: спотворений вміст
 8. 5) Ключове слово-фарш: Надмірне використання ключових слів
 9. 7) Повільна швидкість - повільний час відгуку
 10. 9) Коментувати спам
 11. 10) Оманлива структура сторінок: про використання назв H1
 12. 11) Відсутність оптимізації на мобільних пристроях

У той час, коли ви хочете оптимізувати веб-сторінку, незалежно від маркетингової стратегії, яку ми дотримуємося, ми повинні знати, які рекомендації вимагає Google

У той час, коли ви хочете оптимізувати веб-сторінку, незалежно від маркетингової стратегії, яку ми дотримуємося, ми повинні знати, які рекомендації вимагає Google .

Не все базується на досягненні перших рейтингів і отримання зворотних посилань, щоб задовольнити Google грає на користь веб-сторінки, оскільки головною метою Google є надання користувачам точної, унікальної та письмової інформації «експертами» ». Ось чому він постійно модифікує і вдосконалює свої алгоритми, так що кожен веб-сайт отримує потрібну експозицію.

На жаль, тут виникає наше занепокоєння: нас можуть покарати. Іноді ці штрафні санкції заслуговують, якщо методика оптимізації веб-сайту є незаконною або не відповідає вимогам Google . Однак, навіть якщо це ваш випадок, і ви знаєте, що ви робите щось неправильно, все має рішення.

Що таке штраф Google?

A санкції від Google відображається в негативному впливі на рейтинг пошуку веб-сайту, оскільки він не відповідає оновленням алгоритмів Google і / або ручному огляду.

Штраф може бути побічним продуктом оновлення алгоритму або навмисного покарання з боку негатива SEO / Чорний капелюх SEO .

Якщо трафік вашого веб-сайту зазнав різкого падіння, і тому рейтинг в рейтингу зменшився, це, ймовірно, тому, що ви отримали санкцію від Google.

Визнати санкцію або штраф від Google

Ніхто не любить не бути схожим на Google, тому ми повинні дотримуватися вимог їх алгоритмів до листа, і для цього ми повинні почати, поставивши причини, чому ви можете бути покарані Google. Це одинадцять з них.

Перш ніж почати ... Що таке Чорний Hat SEO або негативний SEO?

Негативний SEO або Чорний Hat SEO являє собою набір неетичних методів або методів для поліпшення позиціонування вашого сайту або саботажу позиціонування сайту конкурента в пошукових системах.

Серед найбільш популярних методів SEO black hat ми знаходимо:

 • Скопіюйте вміст з інших сайтів
 • Купити посилання на свій сайт
 • Надмірне посилання на сайти зі спамом
 • Приховати слова або тексти від користувача
 • Маючи низьку якість вмісту з неприродним використанням ключових слів
  і т.д.

Одним з найбільш відомих випадків є Trendhim Данська компанія чоловічих аксесуарів, яка рік тому була жертвою негативного SEO-атаки, де більше 8500 посилань пов'язано з їхнім веб-сайтом під терміном "порно". Це найпоширеніша практика в Негативному SEO, щоб Google вважав, що сторінка порнографічна, тому вона знижувала позиції в рейтингах , а отже, зменшувала продажі і збільшувала обсяги конкурентів.

1) Google Penguin Penalties: Купуйте посилання

Серед усіх власників веб-сторінки, скільки буде тих, хто не купив посилання протягом життя вашого сайту? Декілька.

Ми всі вважаємо, що покупка посилань - це добре, що немає нічого поганого за це, оскільки Google ніколи не може знати, чи платили ми за посиланням чи ні. Але чи ми маємо рацію? Відповідь: ні. Покупка посилань є такою ж, як маніпулювання нашим профілем посилань ( профіль backlink), який можна розуміти як негативний SEO, але навпаки, оскільки в цьому випадку ми купуємо посилання на наш сайт добровільно з якорними текстами, контрольованими нами.

Компанія Google вжила жорсткі заходи для боротьби з цими діями, завдаючи шкоди присутності та престижу кожного веб-сайту, і саме з 2012 року «пінгвін» - Google Penguin - відповідає за видалення сайтів, які мають неприродні посилання, з сайтів з низьким рівнем повноважень. як каталоги та оптимізація прив'язки тексту.

2) Штрафні санкції Google Panda: дубльований вміст

Пенальті Google Panda з'явилися у 2011 році і мають відношення до всього, що стосується вмісту.

Знову ж таки, яка мета Google? Запропонуйте користувачам найкращий вміст. Чи є кращий вміст дубльованого вмісту? Зрозуміло, ні. Чим більше дубльованого контенту є на гіршому сайті, тим менше веб-сайт Google буде падати. Google знайде веб-сайт з дубльованим вмістом, який не дуже корисний для користувачів і передасть його вам.

Плагіат - це не єдина річ, яку Google враховує при аналізі змісту веб-сайту, якість вмісту відіграє рівну або навіть більш важливу роль. Ви повинні намагатися бути унікальними та новаторськими при публікації вмісту. Навіщо витрачати час і зусилля на те, що користувачі можуть знайти в інших веб-сайтах?

Це основні причини, які роблять Pagerank веб-сайту падіння, якщо зміст не добре, пошукові системи будуть мати поганий образ в Інтернеті . Важливо забезпечити, щоб зміст був унікальним і добре написаним; для цього можна використовувати такі інструменти, як Copyscape або CopyGator .

Важливо забезпечити, щоб зміст був унікальним і добре написаним; для цього можна використовувати такі інструменти, як  Copyscape  або  CopyGator

Дублювання вмісту не тільки стосується відстеження та копіювання щось буквально, а ще однієї з покарань Google Panda , і деякі з них знають, що вміст обертається : він просто бере щось написане в одну сторону і переписує його так, щоб він звучав по-іншому але говорить те ж саме. Це, хоча багато хто не створює його, воно також публікується зміст, і карається Google.

3) Google Panda: низький вміст

Якість вмісту вашого сайту є важливим аспектом для отримання найвищих позицій в пошукових системах і створення природних зворотних посилань. Чим більше інформації ваш веб-сайт надає читачам, тим більше його якості.

Коли йдеться про включення контенту на ваш сайт, ви повинні мати на увазі, що він повинен бути максимально інформативним . Ви повинні включити всі можливі пункти, щоб читачі не повинні звертатися до інших веб-сайтів, щоб знайти більше інформації.

Якщо ваш веб-сайт містить якісний вміст, ви покажете своїм читачам, що ви є експертом у вашому секторі, і це допоможе їм повернутися на ваш сайт, щоб знайти інформацію. І те ж саме відбудеться і для Google. Google буде знати про якість вашого вмісту та зусилля, які ви докладаєте, пропонуючи найкраще для ваших читачів, і оскільки ви поділяєте ту ж саму мету, у вас не виникне жодних проблем у використанні вашого рейтингу в пошукових системах.

Спробуйте зрозуміти, що в кожній ніші Інтернету є тисячі веб-сайтів і вміст. Однак, Google може лише класифікувати 10 веб-сторінок будь-якої теми на першій сторінці результатів пошуку. Інші веб-сторінки поховані в інших результатах пошуку.

Як правило, можна сказати, що наш друг Панда, не любить сторінки з менш ніж 300 слів.

4) Маскування: спотворений вміст

Техніка маскування полягає в перекручуванні контенту, доступного пошуковим системам, коли вони читають сайт , створюючи вміст шарів і змушуючи пошукові системи вважати, що ваш сайт має справу з різним вмістом через оманливі перенаправлення.

Ця методика надає трекерам Google доступ до вмісту, відмінного від доступного для користувачів, і жорстко санкціоноване Google, коли воно виявлено.

5) Ключове слово-фарш: Надмірне використання ключових слів

Знову ж таки, це одна з найбільш поширених методів у чорній капелюсі SEO. Google аналізує ключові слова, присутні на веб-сайті, і діє відповідно. Якщо кількість ключових слів незвична, то веб-сайт буде покараний, оскільки висока щільність ключових слів є ознакою того, що вміст має низьку якість.

Технічно це називається: ключове слово-наповнення і те, що Google прагне уникнути цих практик, полягає в тому, що вміст є корисним і цінним для користувача, з природною формулюванням, що дозволяє читати і розуміти. Таким чином, якщо текст використовує синоніми і пов'язані з ним слова, він буде набагато більш цінним для Google, ніж якщо б він постійно повторював безглузді ключові слова.

Таким чином, якщо текст використовує синоніми і пов'язані з ним слова, він буде набагато більш цінним для Google, ніж якщо б він постійно повторював безглузді ключові слова. П'ять років тому все базувалося на кількості посилань, а не на якості. Тепер це змінилося, і Google нагороджує більше якістю отриманих зворотних посилань, ніж їх кількість.

Приймаючи це до рівня ключових слів, аж до декількох років тому, методика, яку широко використовували експерти SEO для розміщення сторінки, полягала у тому, щоб використовувати один і той самий прив'язок для всіх посилань, щоб зробити Google таким, що ми хочемо позиціонувати себе. Однак, з моменту оновлення Google Penguin, надмірне використання якоря тексту сильно покараний.

Саме тому бажано уникати використання одного і того ж ключового слова в тексті прив'язки. Щоб краще слідувати за якорними текстами та профілем посилання, доцільно використовувати такі інструменти, як Аерфи.

6) Google Penguin: Обмін посиланнями

Обмін посиланнями полягає в розміщенні посилання на веб-сайт на вашому сайті, а натомість інший веб-сайт розміщує посилання на ваш сайт на вашому веб-сайті.

В даний час обмін посиланнями не настільки ефективний, як раніше. Пошукові системи стали розумнішими, і ці посилання стали виявлятися. Беручи участь у обміні посиланнями, ви ризикуєте бути покарані або навіть заборонені пошуковими системами. Знову ж таки, це можна розуміти як техніку маніпулювання Пейдженком.

7) Повільна швидкість - повільний час відгуку

Люди, як правило, чекають від трьох до чотирьох секунд для завантаження сторінки, якщо вона не завантажується в цей період часу, ми не повернемося до цієї мережі. Щось подібне відбувається з Google.

Мережі, які надто довго завантажуються, мають нижчий рейтинг . Це, як правило, пов'язано з включенням неоптимізованих зображень, численних рекламних оголошень і т.д. Ці сайти дратують як користувача, так і пошукові системи і, отже, завдають шкоди вашому SEO.

Ніщо не доводить більше нашого терпіння, ніж повільна павутина. В даний час ніхто не має часу чекати кілька хвилин на завантаження веб-сайту вмісту. Повільність веб-сторінки автоматично змусить користувачів залишати веб-сайти й шукати інші швидші веб-сайти . Щоб виправити це, додайте кешування або можна використовувати CDN.

Інструмент, який можна використовувати для перевірки відповідності швидкості завантаження сторінки W3C , де завантажується URL-адреса вашої сторінки, надає інформацію про елементи для оптимізації, щоб прискорити її та досягти стандартів, необхідних Google.

8) Порушені посилання - Помилка 404

Google завжди уважно стежить за тим, щоб вміст, який він пропонує своїм користувачам, був завжди актуальним , тому він враховує всі помилки кожної мережі, навіть найбільш приховані. Ці приховані помилки можуть бути, наприклад, 404 помилками або непрацюючими посиланнями . Ця помилка відображає нездатність мережі забезпечити орієнтований на користувача досвід.

Якщо посилання застаріли , Google припускає, що ви не дбаєте про досвід користувачів. Щоб усунути це, важливо проводити періодичний огляд посилань, що містяться в Інтернеті.

В Консоль Google , ви можете знайти помилки відстеження, які Google знайшов на вашому веб-сайті, і працювати над ними, щоб виправити їх. Іншим важливим інструментом для цього завдання є Кричала жаба , в якому потрібно просто вставити URL-адресу свого сайту, і він поверне статус кожного з сторінок, які його створюють. Якщо ви знайдете 404, ви повинні визначити причину її, і видалити його, щоб вона могла бути знову візуалізована.

9) Коментувати спам

Більшість веб-сайтів мають автоматичну систему для виявлення небажаних коментарів, але все ще є коментарі, які втечуть, тому важливо завжди знати про коментарі, які веб-сайт отримує, якщо вони є спамом, то веб-сайт буде пошкоджений.

Завжди переглядайте коментарі користувачів, які не посилаються на сайти, не пов’язані з вмістом, яким ви поділилися, які не містять надмірної кількості посилань і т.д. Якщо це так, ви можете видалити його та / або позначити як спам, тому що Google бачить, що вас турбує вміст вашого сайту та його оновлення.

10) Оманлива структура сторінок: про використання назв H1

Ретельно організований контент допомагає в SEO, що ніхто не сумнівається. Немає кращого вмісту, ніж добре структурований і видимий вміст для користувачів, але це не означає, що ми повинні заповнювати свій вміст тегами H1.

Тег заголовка або тег <h1> у HTML , зазвичай це назва публікації або іншого тексту, наголошеного на сторінці. Як правило, це буде найбільший текст, який виділяється, отже, той, що буде більше говорити про зміст.

Надмірне використання тегів H1 може зробити Google переконаний, що те, що ми намагаємося зробити, це включити ключові слова в контент і вважаємо, що ми маніпулюємо їх алгоритмами. Не кажучи вже про те, що він може потрапити в інше покарання, яке ми вже обговорювали, надмірне використання ключових слів.

Як правило, кожна сторінка вашого сайту повинна мати лише один H1.

11) Відсутність оптимізації на мобільних пристроях

Всі ми, хто має веб-сторінку, зрозуміли, що більшість наших користувачів користуються нашим веб-сайтом за допомогою мобільного телефону. Є менше і менше людей, що дивляться з комп'ютера.

У минулому ми турбувалися лише про те, що наша сторінка оптимізована для комп'ютерів, але тепер Google надає важливість оптимізації мобільних пристроїв. Це факт, що користувачі воліють користуватися мобільними телефонами, адже це простіше, і ми завжди маємо його під рукою.

Саме тому, якщо веб-сторінки не оптимізовані для мобільних пристроїв, Google інтерпретує це як знак того, що веб-сайт не дбає про досвід користувачів, і веб-сайт знову буде покараний.

Проаналізувавши ці 11 з багатьох причин, які змушують Google карати веб-сайт, решта знаходиться в наших руках. Ви повинні бути в курсі вимог алгоритмів Google у будь-який час, якщо ви хочете класифікувати сайт в умовах.

Метою Google є не покарання веб-сторінок, а надання найкращого досвіду та користі всім, хто пропонує якісний контент, добре написаний, без плагіату. Безумовно, всі веб-сайти, які співпрацюють, щоб зробити ціль Google реальністю, так чи інакше виграють.

________________
Про автора

Sara López Alaguero  є менеджером з маркетингу компанії Trendhim Sara López Alaguero є менеджером з маркетингу компанії Trendhim. Вона любить письмо, мода і комунікації. Сара вивчає обчислювальну техніку в VIA UC і є експертом в області інтернет-маркетингу, SEO та Linkbuilding. У вільний час вона працює копірайтером для веб-сайтів і газет, а також пише особистий щоденник, де розповідає про свій досвід і захоплення: sara-lopez.com . Вона має пристрасть до інформатики, і присвячує свій вільний час розслідуванню в цій галузі і вчиться якомога більше.

Коментарі

Що таке штраф Google?
Що таке Чорний Hat SEO або негативний SEO?
Що таке штраф Google?
Що таке Чорний Hat SEO або негативний SEO?
Але чи ми маємо рацію?
Чи є кращий вміст дубльованого вмісту?
Навіщо витрачати час і зусилля на те, що користувачі можуть знайти в інших веб-сайтах?