Створення (майже) "досконалого" блогу з використанням Yoast як вашого керівництва

  1. Встановіть модуль Якщо ви фотограф, і ви використовуєте WordPress для створення своїх повідомлень...
  2. Заголовок допису
  3. Текст тіла
  4. Зображення з текстом Alt
  5. Категорії, теги та зображення
  6. Бонус: відео
  7. Впровадити систему блогів

Встановіть модуль

Якщо ви фотограф, і ви використовуєте WordPress для створення своїх повідомлень у блозі, цей пост для вас!

Перше, що ви захочете зробити, це встановіть плагін Yoast SEO .

Після встановлення на сторінці буде створено модуль Yoast під час створення нових повідомлень. Цей модуль дозволяє встановити ключове слово фокусу, після чого він аналізує вашу публікацію, щоб визначити, чи ви правильно оптимізуєте для цього ключового слова! Ви отримаєте ряд світлових сигналів, які можуть бути червоними, жовтими або зеленими.

Деякі люди одержимі переконанням, що кожне світло є зеленим, але, як ви побачите на відео, не завжди важливо отримати всі зелені вогні в Yoast.

Переконайтеся, що ви дивитеся відео для деталей, але ось короткий огляд речей, які потрібно включити в ідеальний пост в блозі.

Встановіть ключове слово фокусу

Ключове слово "фокус" має бути унікальним для цієї публікації. Майте на увазі, що для одного пошукового запиту ви рідко будете мати більше однієї або двох сторінок з рейтингу вашого сайту. Іншими словами, якщо хтось вводить "весільні фотографи в Колумбії, SC", вони, швидше за все, знайдуть мою домашню сторінку, але вони, ймовірно, не побачать мої публікації в цьому пошуку, навіть якщо я використовую це ключове слово по всіх повідомленнях.

У більшості випадків ви хочете, щоб ваша домашня сторінка була за вашою Ключове слово # 1 , але ваші публікації в блогах повинні бути ранг ключові слова довгий хвіст . Ці довгі ключові слова повинні працювати з ПІДТРИМКАМИ та додавати контекст до основних ключових слів. Вони повинні відповідати на конкретні питання. Часто ви зосереджуєтеся на місці, місці, постачальнику, продукті або типі сеансу. У прикладі цього відео моє ключове слово фокусу:

весільний прийом в City Art Gallery

Мислення за вибором цього ключового слова полягає в тому, що якщо хтось думає про прийом на цьому місці, вони, швидше за все, шукатимуть більше інформації, фотографій, натхнення та ідей. Коли вони знайдуть мій сайт з конкретним прикладом весільного прийому на їхньому місці, вони подумають: "Ого, я хочу, щоб мої фотографії теж виглядали так", і вони зв'язатися зі мною.

Заголовок допису

Заголовок вашої публікації також стає основним заголовком посади. Це один з найважливіших елементів, коли мова йде про те, щоб пошукові системи говорили про те, що ваша сторінка.

Ви повинні використовувати ключове слово фокусу в назві посади, і бажано біля початку!

Для цієї посади, моя назва: Весільний прийом в City Art Gallery в Колумбії, SC Мішель і Роджер
Я скоротив його, використовуючи редактор фрагментів Yoast, щоб відкинути Мішель і Роджера з того, що показує на видачах.

Текст тіла

Ви повинні написати щонайменше 300 слів у кожній своїй публікації. Я знаю, що це не завжди весело, але вона вартий своєї роботи! Пошукові системи люблять слова. Я рекомендую намагатися більше 300, коли це можливо. Для цього посту я зміг отримати понад 500 слів у тексті. Ти можеш Перегляньте пост щоб отримати уявлення про те, що я говорив про 500 слів.

Ви повинні використовувати ключове слово фокусу десь близько одного разу на 100 слів. Це просто грубе правило, і Yoast добре дає вам рекомендації!

Зображення з текстом Alt

Альтернативний текст це альтернативний текст для зображення, що описує те, що міститься в зображенні. Це дає змогу сторінці мати таку ж функціональність, навіть якщо хтось використовує читання з екрана або вимкнено зображення. Альтернативний текст - це функція доступності. Коли ви пишете свій текст, ви повинні подумати про опис зображення сліпому другу.

Ви повинні використовувати ключове слово фокусу у тексті alt, разом із варіантами, синонімами та іншими природними та допоміжними мовами.

Приклади з цієї публікації:

нареченого і нареченого оголосили на весілля в міській художній галереї
чорно-білий перший танець фото на місто мистецтва
широкий постріл кімнати під час першого танцю в міській художній галереї
нареченої і нареченого на танцполі на їх місто мистецтва весілля прийом

Категорії, теги та зображення

Ви хочете використовувати їх на кожній публікації. Як налаштувати угоду про іменування категорій і тегів - це цілий окремий пост (у моєму списку!), Але в цілому ви повинні думати про категорії, як зміст, і теги, подібні до індексу книги. Жодне з них не повинно використовуватися для визначення ключових слів, вони створені для організації подібного вмісту на вашому сайті.

Найкраще зображення має важливе значення, оскільки це зображення за умовчанням, яке використовується для обміну публікацією в соціальних мережах. Він також часто використовується темами як мініатюра для повідомлення!

Бонус: відео

Нещодавно я говорив про те, як відео - це спосіб швидко оцінити ключові слова . Цей пост був прекрасним прикладом. Я зробив швидкий Animoto відео з фотографіями з моєї публікації, розміщено на Youtube, а протягом MINUTES - на першій сторінці Google (органічні результати, а не вкладка відео!) для мого ключового слова.

Після того, як моя посада була проіндексована, вона зайняла 10-е місце і розмістила відео на другій сторінці, але я очікую, що вони обидва підняться трохи, оскільки авторитет сторінки та CTR зростає!

Якщо ви не використовуєте відео для ранжирування ключових слів, ви втрачаєте величезну можливість!

Впровадити систему блогів

Ці поради допоможуть вам розпочати роботу, але якщо ви хочете переглянути весь процес роботи з блогами, ознайомтеся з нашим безкоштовним курсом: Зосередьтеся на блогах .